בוקר טוב אנשים
CommonName

בוקר טוב אנשים ../images/Emo153.gif CommonName

במחשבי החדש הותקנו כל המערכות כולל מערכות הגנה: אנטי וירוס - קספרסקי חומת אש - zone alarm Anti Malware - גם ad awear גם spyware doctor וגם Ewido. אולם בכל פעם שאנ מריצה את התוכנות - נמצאת אצלי רוגלה/תוכנה בשם CommonName - המוגדרת כ"בעלת סיכון מאוד גבוה. מאתר הבית שלהם הם מצטיירים כ"ילד טוב ירושליים" אם אכן? מדוע הם מזוהים כרוגלה? מהיכן הגיעו למחשב שלי, ואיך ניתן לסלקם לנצח!!! אתם נפלאים, ותענוג לקרוא אתכם. תודה וחג שמח

SpoilleR

New member
../images/Emo128.gif../images/Emo128.gif../images/Emo128.gif../images/Emo128.gifלא להכנס ללינק../images/Emo128.gif../images/Emo128.gif../images/Emo128.gif

שנמצא בתוך ההודעה המקורית בשירשור זה!! משום מה יש לי התחושה כי הכותבת לא עשתה במתכוון. בכל מקרה גם לפי ה siteadvisor לא מומלץ להכנס לאתר הנ"ל! ולגולשים אשר מקפידים לבצע עידכוני אבטחה IE וה FF לא יתנו לכם גישה לאתר עצמו כי הוא נמצא ב Restricted sites

lmmax

New member
ADware - CommonName

CommonName יורדת עם תוכנות שיתוף קבצים כגון Grokster , iMesh או גרסאות ישנות של KaZaA . זו אחת האפשרויות. URLs הקשורים עם CommonName ונמצאים ב MVPS HOSTS file (מעודכן ל 08-04-2006):
# [CommonName Limited][Adware.CommonName][Parasite.CommonName] 127.0.0.1 commonname.com 127.0.0.1 www.commonname.com #[AdWare.CommonName.l] 127.0.0.1 commonnames.com 127.0.0.1 www.commonnames.com 127.0.0.1 g3ads.com 127.0.0.1 www.g3ads.com 127.0.0.1 www.kpsn.com 127.0.0.1 trafficexplorer.com 127.0.0.1 www.trafficexplorer.com #[AdWare.CommonName.g] 127.0.0.1 xpsn.com #[McAfee.Adware-CommonName.dll] 127.0.0.1 search.xpsn.com 127.0.0.1 www.xpsn.com​
ראה גם Blocking Unwanted Parasites with a Hosts File . - לצורך הסרת הפרזיט יש לנסות להריץ Spybot S&D - spyware doctor - ewido במצב בטוח. (תוכנות מעודכנות) - להוריד גם LSP-Fix - לשימוש _במקרה של בעייה בהתחברות_ לרשת לאחר נסיון ההסרה.

איש יקר:

הלוואי שידעתי על האזהרה לפני שנכנסתי לאתר, בפירוש לא עשיתי זאת בכוונה, ועתה אני בלחץ שבעתיים שכן - המחשב שלי הואט משמעותית, למרות זכרון עצום, ושטח דיסק פנוי גדול... אז מה עושים???? לא הבנתי בדיוק את ההסברים שניתנו לי. אני מעדכנת עדכוני אבטחה. וברקע רצות לי תוכנת אנטי וירוס, ופיירוול.. אני בצרות רבותי, אני בצרות

uzi2

Active member
האתר נמצא ב- restricted sites

ללא קשר עם עדכוני האבטחה של התוכנות, וכנראה בשל שימוש בתוכנות כגון SpywareBlaster ששמה אותו שם. לפיירפוקס אין דבר כזה restricted sites" ובאינטרנט אקספלורר לא תהיה ממש מניעה של גישה לאתר אלא רק הגבלת הסמכויות של האתר.

mangoyarok

New member
בנוסף להצעות שקבלת

ככל הנראה, התקנת תוכנה זו, תסייע להבא:
תוכנת SpywareBlaster ניתן להורדה כאן: http://www.download.com/SpywareBlaster/3000-8022-10196637.html?part=dl-SpywareBl&subj=dl&tag=button התוכנה מייצרת "הנחיות גלישה" ל IE בהתאם לרשימת אתרים "אסורה" המתעדכנת מעת לעת הערה: לאחר ביצוע עדכון הרשימה, יש להפעיל את ההגנות שנוספו בהצלחה

uzi2

Active member
נתחיל מהדבר הכי פשוט

האם יש אופציה להסרה שלה ב- add/remove programs? או של משהו שמבחינת השם שלו - דומה? אם לא עוזר, אפשר לנסות תוכנות הסרה אחרות של פרזיטים רוגלות ויש הפניות בטאגליינז של הפורום (יש של pkak ויש של AeroPeek. למתקדמים יש גם הנחיות ידניות שונות בהתאם לואריאנטים השונים, אבל לפני כל נסיון הסרה, מומלץ להצטייד ב- LSPFix. זו תוכנה שבמידה ותוך כדי הסרה של הפרזיט הזה נוצרת בעיה של התחברות לאינטרנט, אז מומלץ להריץ את LSPFix ולתת לה לתקן את השרשרת השבורה של החיבור לאינטרנט.

mangoyarok

New member
בלי לחץ, ברבורה ...

מדובר ברוגלונת, לא קטלנית קבלי 2280 דרכים להסרתה ההצעה הראשונה נמצאת באתר רציני (bleepingcomputer) שאפשר לסמוך עליו. http://snipurl.com/oy3o בהצלחה

lmmax

New member
אינני בטוח שזו רוגלונת

CounterSpy מדרג אותה כ Elevated Risk . מלבד הגירסה המקורית, קיימות עוד גירסאות שמוסיפות רכיבי צד ג.

uzi2

Active member
אכן

לפרזיטית הזאת יש מספר גירסאות - חלקן קלות להסרה וחלקן מתוחכמות וקשות להסרה (עובדות בשיטת השגחה הדדית, כלומר מספר רכיבים שרצים ברקע, ושברגע שאחד מהם מוסר השני מיד מחזיר אותו).

mangoyarok

New member
../images/Emo13.gif רבותי המכובדים

שלב ראשון במתן פתרון לגולש במצוקה ? ה ר ג ע ה ורק אח"כ ? פתרון

למעלה