בוקר טוב אנשים

bimbo.

New member
בוקר טוב אנשים../images/Emo141.gif

מקווה שלכולכם יהיה יום נעים ומהנה ושנשמע רק בשורות טובות, אישיות וכלליות
שמש וירח בקוטב הצפוני

bimbo.

New member
חונה, בקשר לסיפור שלך אתמול....

אני רואה את האנשים שלוקחים סיכון כאנשים שמעזים ונוסקים מעלה מעלה. נכון, שהם עלולים בהחלט ליפול ולהחבט היטב, אבל יש להם סיכויים. לעומתם, אלה שאינם מעזים, זוחלים במישור כל ימי חייהם...

טרה10

New member
רציתי רק לציין שציד המכשפות

אצלנו-נמשך. איך בריחה של אנס דפוק מגיעה לדיבורים ולאפשרות של פיטורי מפכ"ל או מפקד מחוז. ורמלה המחוז של האנס- ולא תל אביב. אז- מה פתאום מעבירים אסיר ממחוז למחוז- ומרשות אחת-השב"ס..לרשות שניה-המשטרה שמעבירה אותו לרשות שלישית-מערכת המשפט. והכל לפי בקשתו..של האסיר-האנס הדפוק. אז מה פלא שהוא ניצל את זה. ? הרי מספיק עובד אחד שלא מתאים לתפקידו- או שוטר או פקיד מתוסכל שלא לכנות אותו סתם טמבל , בכדי שהאסיר שכל מעיינו [מילה שהוא בטח לא יודע..] לברוח..ואכן יממש[כנ"ל] את מטרתו. נ.ב. וזה עוד כשלמגעיל נתנו להתייחד..עם הבובולינה.

bimbo.

New member
רציתלי להוסיף...

שחייהם של אלה שאינם מעזים וזוחלים -
שטוחים ומשעממים....

maxima

New member
בוקר טוב כולם....שוב התעוררתי בחמש

רעננה ועירנית למרות שהלכתי לישון בסביבות שתים בימבו מסכימה איתך בענין אלה שמעיזים יום נהדר לכולם

בוקר טוב חביבות וחביבים!!!

פלומה הרופא שמטפל בו אמר, שאם אפילו יסרסו אותו לא יעזור, וגם תרופות הוא בספק,יש לו מין רוע בנפשו החולה. יהודית עדנה הוא ביצע 14 תקיפות אונס, זה בהחלט מספיק שישב בבידוד, חבל שאין אצלינו הוצאה להורג, כי ממש מגיע לו. שבתי הסוהר יתמודדו איתו עכשיו. די, הוא לא כל כך חשוב , שידברו עליו כל כך הרבה, פשוט שרץ.

אנפה2

New member
בוקר טוב שבת שלום, אנחנו בדרך

לפארק הלאומי, לראות ברווזים אגם , עיצים, להתנתק מהכל ולהיות עם הטבע היפה כל כך בימים אלה.

אנפה2

New member
דני , לא נפגשנו כי בעלי שינה

את התכנית ברגע האחרון, נסענו לואדי ניסנס. אבל אולי נפגש בשבת הבאה.

../images/Emo42.gifבקר טוב בקר אור, בדרכי, בשעות

הערב והלילה, אני עוברת על יד עיר האורות. כלא השרון (ע"י תל-מונד). ולא פעם חשבתי כמה עולה רק חשבון החשמל לנו, האזרחים שומרי החוק, שלא לדבר על כל היתר. זהו. אנחנו חיים בחברה מתוקנת. אז עונש העבריינים - כליאה. ותפקיד שומרי החוק - תחזוקתם וכלכלתם של הראשונים.

מלכה 5

New member
שבת שלום, אנחת רווחה להרבה

מאד נשים, גברים וטף, עקב לכידתו של הפושע שאת שמו אין לי רצון להקליד. נשארו חופשיים עוד פושעים זוועתיים, משהו קלוקל בחברה לא נותן מנוחה ושלווה. נקווה לטוב, זו סתם אמירה, לא אופטימית ביותר. בכל זאת... מקווה ליום נעים, מרגש חיובי, לכולנו.

נכון- המסר הוא להתגבר על הפחד

ולעשות מעשים. ולכל אחד יש את סף הפחד שלומדברים חדשים - אני לא אומרת שצריך לעשות דברים קיצוניים - אבל העיקר ל ע ש ו ת ! |סדגש |שבת שלום לכולם
ו אני מביאה לכם קישור לכתבה שהופיע ב"מנטה"אודות העוף שאנחנו אוכלים והרעלים הנמצאים בתוספי המזון שמקבלים העופות ע"מ לזרז את גידולם ולנטרלטפילים - אם בא לכם לקרוא ואולי להסיק מסקנות(המסקנה המיידית שלי היא לא לאכול כבד עוף- נראה לישבכבד מתנקזים מירב הרעלים). http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3337215,00.html

טרה10

New member
העופות הם מסנן של תוספי המזון..

אז למה להפחיד, רק כדי למכור את העיתון הזה. וגם הדגים נושאים רעלים מכל מה שזורקים לים התיכון. [בהשפעת הביקור בשוק הדגים באתונה.]

אנימו

New member
בוקר טוב ושבת שלום.רוחות מזרחיות

מנשבות בעוז. לא מתה עליהן.....

yuli139

New member
בין לבין "פסטיבל"בני סלע ברדיו,שיחה

עם אורי יופה מנכל ארגון הגג של כל העמותות לבעלי החיים בארץ. החורף קרב וחברינו על ארבע זקוקים לשמיכות ומזרונים. מתוך שיחתו שני נתונים ונתחיל במזעזע.מדי שנה "מורדמים" ע"י הרשויות המקומיות 30,000 (30 אלף)כלבים בריאים ושמחים המחכים לאימוץ שלא מגיע. ומשהו טוב המעיד שעוד לא פסו אנשים טובים בקירבנו.200,000 אנשים בארץ נמנים על מאכילי חתולים. חומר למחשבה.

bimbo.

New member
יולי, הנושא שהעלית אכן מספק

חומר למחשבה. לחשוב על מספר כל כך מזעזע של כלבים בריאים, המומתים רק בגלל שלא נמצא בית עבורם.... מתי יבינו האנשים, שכלב/חתול בבית זה שמחה בבית. נכון שכלב כובל מעט (רוצים לצאת לטיול), הוצאות וטיפול, אבל השמחה שבעלי החיים מביאים לנו שווה את המאמץ. ידוע גם, שבעלי החיים מורידים לחצים מבני אדם, ואנשים מביאים לבתי אבות כלבים, כדי שהדיירים ילטפו אותם וישחקו איתם. כנ"ל גם בפנימיות לילדים חריגים. נקודת האור שיולי הביאה, היא מספר האנשים המאכילים חתולי רחוב. יש עוד נשמות טובות במדינה... אמצו חיית מחמד! לעולם לא תצטערו!! הנה כלב מאושר

למעלה