בוקר טוב אנשיםםם
עשו לי הפתעה

חופייי

New member
בוקר טוב אנשיםםם../images/Emo41.gif עשו לי הפתעה

איזה מוזר לפתוח שירשור כזה... יאוו איזה יום הזוי! אצלנו בכיתה החלטנו שחוגגים בתאריך העברי...ילדה אחת התחילה מזה ומאז כולן עושות ככה! אתמול אמרתי לחברה שלי שאני לא רוצה להיום הזה יעבור כמו עוד יום ושבא לי לעשות משהו (למרות שזה התאריך הלועזי)..היא אמרה כזה.."אממ לא יודעת נראה"....וממש לא הבנתי..כאילו ראבק היא החברה הכי טובה שלי! אחרי שעה היא מתקשרת אליי ואומרת לי שאני יהיה אצל חברה שלי השניה ב 8 ושהולכים לבית קפה...ב 8 הלכתי אליה וחיכנו לעוד חברה...אחרי שהחברה השניה באה לא הבנתי למה אנחנו מחכות ולא מתחילות ללכת....ואני בשיא השאנטיות שלי רואה אהבה מעבר לפינה וזה....אחרי שעה!! חברה שלי הראשונה מתקשרת ואומרת שנבוא אלייה כי אח שלה מסיע אותנו (אנחנו גרות בשכונה אחת ליד השניה)...בדרך אני שמה לב שהאוטו של אח שלה וההורים שלה לא בחניה ולא הבנתי, אבל ממש לא חשדתי....וגם היה ממש שקט! ואיך שפתחתי את בדלת, כ-ל הכיתה שלי היתה שם עם צרחות ובלונים....יאוו זה היה כזה מרגש! פעם ראשונה שאני ממש לא חושדת! אין זה היה פשוט מושלם!! לקח לי זמן להקל את זה! ואז הם שמו לי את השיר "רציתי" ברימקס והקדישו לי אותו חחחח חמודות! ראינו את הסרט "הטיסה"-סרט ממש יפה ומותח.... יום ממש הזוי וכיףףףףףףףףף תודה למי שקרא!! _________________ הנה סתם תמונה מאתמול..

חחח... מזל טוב לועזי בובה !

נחמד מיצידן ... לי בחיים לא הצליחו לעשות בהפתעה. הם חושבים שכן אבל רק אני יודעת שלא. השנה רצו לזרוק עליי ביצים וקמח ישר ברחתי .... עכשיו כל השכונה תבוא עלי ????? זובייייייייייי ! בקיצור שיהיה לך כבר מ=ע=כ=ש=יו מזלטובים המונייים! ו................... יא זבלים אני פותחת לה שירשור מזל טוב לא אתם!

חופייי

New member
חח ג לכם יש את הקטע של הביצים

חח אני לא סובלת את זה.... תמיד שרים כזה :לחופית מגיע מזל טוב, לחופית מגיע מזל טוב, הביצים יגיעו בקרוב" חחח משהו כזה... יש לי מזל שהפעם זה יצא בחופש כי אם זה היה יוצא בבית ספר אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה חחח

../images/Emo39.gifחופושש../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

איזה מאאגניב שהופתעת
זה כזה כיףףף
לי שנה שעברה גם עשו מסיבת הפתעה אבל ידעתי מהתחלה[שיחקתי'ותה
]אבל בכל זאת הופתעתי כי באו מלאא
חברות שלך חמודות
שמחה שנהנת מאמיי
נופר.

יאאא../images/Emo24.gif../images/Emo205.gif

הכנתי לך מש'ו אני אשלח לך במסן כי זה לא נותן פה
כפרעלייך
שמחה שנהנת
ושמחה בשבילך

חופיתתתת../images/Emo24.gif../images/Emo99.gif../images/Emo25.gif../images/Emo118.gif

יום הולדת שמח לא יכולתי להגיד לך כי אחותי חטפה לי את המחשב אז שיהיה לך יום הולדת שמח ועד 120 שנה

למעלה