בוקר טוב. אני פותחת את היום? איפה הדסה?

מינהר

New member
בוקר טוב. אני פותחת את היום? איפה הדסה?

אתמול הביאו לי את המיטה החדשה והמזרון. מסריחה מפוליטורה. לא ישנתי עליה, אלא בחדר הקטן של הבן שלי הקטן.שהוא כבר לא כל כך קטן.

הדסהש1

New member
תתחדשי עם המיטה והמזרון..הריח התנדף תוך זמן קצר

אני לא במיטבי בימים האחרונים לכן לא נכנסת מוקדם.קשה לי בבוקר להקליד.

מינהר

New member
תרגישי טוב הדסה. קבלת משהו נגד כאבים?

אם צריך אני לוקחת, כי כאבים משגעים את הבן אדם.

בריאות להדסה, תתחדשי למינה, ולאורית

מין הידוע הוא שרוב התרופות ומה שמציל חיים גם גורר אותנו לא פעם לאבדון.

הבוקר הייתי צריכה להחזיר את ההולטר, משם

התחשק לי לנסוע לטייל בדיזנגוף סנטר, יש שם חנות קטנה ומטריפה בשם "סוהו" זה בקומה שלישים ליד אופטיקנה, מי שמזדמנת שתיכנס לחנות, יש שם דברים שאין בשום מקום אחר, מחירים לגמרי שפויים, חפתי חן, אביזרי מטבח ותיקים ועוד כהנה וכהנה.

לאחר מכן התישבנו לארוחת בוקר בבית קפה, מזמינים ארוחה אחת כאשר הסלט הטחינה ואני תמיד מזמינה 2 ביצים קשות אלו הדברים שאני אוכלת את לחם הדגנים החמאה וגבינה בולגרית וכוס קפה זה חלקו של בעלי, כך שמנה אחת אנחנו חולקים.

את הסלט אני אוכלת לאט מכיוון שהשיניים כבר לא כמו שהיו פעם יש כתרים, כך שבעלי גמר את האוכל שלו נשלחה מיד מלצרית לנקות את השולחן, הורידה הכל חוץ מצלחת הסלט שלי ומזלג, מגיע רגע שצריך גם סכין, כיןן שהסלטים במסעדות בגודל של אפונה ולא היתה לי סכין, למה הם ממהרים כל כך מהר לפנות את השולחן??? אמרתי את זה למנהל אז הוא ענה לי שמפנים את השולחן כי פוחדים שהצלחות הריקות מאוכל יפלו וישברו, תרוץ כזה מטומטם מזמן לא שמעתי.

oritta17

New member
באמת בתירוץ מטומטם ,פשוט לא רצה לומר לך ,,,

שהוא לא יכול לראות את שוטף הכלים יושב ללא עבודה, כשהוא משלם לו מכיסו לפי שעה.

חברים וחברות, שוב נהייה בלאגן בפורום ולי ממש אין

עצבים לבלאגן, אז בבקשה לשמור על הכללים ופותחים שירשור אחד ליום ולא כל פיפס שירשור חדש.

כך נהוג נכון יוליקה, תעשי סדר את המנהלת, ואם אני טועה אני מתנצלת מראש.

אלא אם את חוזרת בך ואז נדע כולנו שאפשר לפתוח שירשור לכל נושא חדש.

זו בכלל לא הבעיה

שישור אחד זה בלגן וזה לא נראה הגיוני לערבב כתיבה על פוליטיקה עם מתכונים או בגדים שמחה וששון וכל היתר, אבל אני לא קובע את המדיניות.
כל נושא מאלו בגילאים האלה מענין, אבל כתיבה לאורך שירשורפלצת כזה מניבה דברים לא הגיוניים.

למשל מישהו כתב משהו, אני מגיב לו, וזה שאחרי רוצה להגיב לראשון אבל מגיב לי גם לא בנושא שעליו כתבתי, ואני לא מבין למה מגיב לי ולא למי שהתכוון.

הסדר יהיה כאשר כל אחד יגיב למי שהוא רוצה להגיב ולא לאחרון בשירשור, זה הבלגן.

לא איכפת לי שיכעסו, אבל בחנתי את הנושא זמן מה ומצאתי שזו הסיבה. אדם פותח ידיעה ובמקום להגיב לאותה ידיעה (בצד ימין למטה יש כפתור לתגובה) סוגר אותה, פותח את ההודעה האחרונה בשירשור שאיננה קשורה כלל לנושא התגובה, ושם מגיב.....

יש אפילו שבמקום להגיב נכון, כותבים בכותרת למי ההודעה מיועדת, וזה במקום להגיב לידיעה שעליה רוצים להגיב.

אני לא קובע את התנהלות הפורום, למרות שלדעתי כל נושא צריך להיות בשירשור אחר, וכך כל אחד יענה לשירשור שהוא מתייחס אליו. למרות
שבהחלט יכול להיות שירשור שמתחיל בנושא אחד וגולש לעוד כיוונים, זה טבעי.

כתבתי פעם דוגמא, והנה שוב:
1. כותב הודעה כל שהיא
2. מגיב ל-1
3. מגיב ל-2
6. מגיב ל-3
4. מגיב ל-2
7. מגיב ל-4
8. מגיב ל-1
5. מגיב ל-1

כדי לעזור בהבנה:
סיפרה 1 שחורה - הודעת פתיחה
ספרות אדומות - תגובה ל1
ספרות כחולות - תגובה ל-2
ספרות ירוקות - תגובה ל-3
ספרות סגולות תגובה ל-4

שימו לב: כאשר אתה מגיב למישהו, התגובה שלך מופיעה מדורגת אחריו.
וכך בלי קשר לזמני התגובה (המספרים באים במקום זמני תגובה) מביטים במידרג ורואים מי עונה למי, ושב הסדר על כנו.

אז אם רוצים הכל בשירשור אחד, אז יש כלל שמתייחס ל-איזו תגובה באה למי, כמו כן, כאשר רוצים לדעת למי התגובה מתייחסת, נוגעים בנקודה הכחולה שבכותרת בימינה , ואז מצטייר קו כחול שמצביע על איזו הודעה זה מתייחס (כאשר הקו עובר משמאל לאיזו נקודה, אליו התגובה מתייחסת).

כל כך פשוט.

יוליקה

Member
מנהל
אני בדרך כלל עושה סדר ומאחדת שרשורים

אתמול היינו בבלינסון עם בעלי וחזרתי רק לפנות ערב...

אין בעיה, זו המדיניות שלך

אבל שאנשים יתחילו להגיב נכון, ולפתע פתאום הכל יסתדר להם.

למשל:
-אפשר בהחלט להאמין, אבל בזהירות הנדרשת -.שפירא מאיר 22/11/2017 | 09:04
-מינה בטח לא ראית, שאלתי אותך - 1ניצת השקד - 22/11/2017 | 09:48

יוליקה

Member
מנהל
כן מאיר, אני ערה לתופעות כאלה

ולכן אני משתדלת לאחד כשאפשר...

למעלה