בוקר טוב - אם בא לכם על סקר קבלו:

3שרונית

New member
בוקר טוב - אם בא לכם על סקר קבלו:

. האם יצא לכן להרגיש בודדות גם כשאתן מעורבות במערכת זוגיות? 2. האם באמת קיים שיוויון אמיתי בין נשים וגברים? 3. מי לדעתכן הדומננטי בבית בחיי היום יום בקביעת החלטות חשובות? 4. האם לדעתכן כדי למסד זוגיות כדאי להתחתן? 5. מה דעתכן על זוגיות של הומואים ולסביות שמגדלים ילדים? 6. האם אתן מאמינות באהבה? 7. אם הייתן רוצות לעשות שינוי מהותי , האם היה לכן אומץ? 8. האם לדעתכן המין היום מתירני מידי או לא 9. למה בכלל אנחנו מחפשים את "החצי השני שלנו"? השאלות בלשון נקבה, אבל גם הזכרים מוזמנים לענות

קרוואלה

New member
מזהה בא לי להגיד משו אבל אני שותקת.

רגע נענה על הסקר.... ביטחחחח המצחיק הוא שלרוב מרגישים בודדים כשנמצאים בתוך מערכת יחסים. שיוויון ?? בטח קיים אם לוקחים אותו בכוח. אני ....טופ נו דאגתי לזה שזו תיהיה אני. לאאאאאאאאאאאאא אפשר למסד בלי טבעת וכתובה. אחלה אני בכלל בעד "חיה ותן לחיות"מזה משנה מי מגדל את הילד כול עוד שמגדלים אותו נכון ובריא לא הוכח שילד שגדל למשפחה של לסביות או הומאים הוא שונה מכול ילד שגדל במשפחה "נורמלית" אהבה?חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח....איי רייס מי קייס. ביטחחחחחחחחחח אני תמיד עושה שינויים מהותיים בחיים <עובדה בשטח לא?> ביטח מתירני ....אבל מה לא מתירני בדור הזה? מי מחפש???? זכרים???? תזכירי לי מזה.

קרוואלה

New member
מילא אני יכולה.....

למה תמיד זו רק את שמבינה את הכוונה ?? נו מה מהההההההההההההההההההההההה אני עוד מתאפקת להיות נחמדה עדינה ומתוקה אהההההההההה ומתחשבת.. סאמו אני חייבת למצוא מטאטא נמאס לי להיות עם יד על הדופק . ותרשמי לפנייך שאני אוהבתותך}{}{}{

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

קדימה מכשושה....
גיעגעתי לך מלאןןןןןן....
אוהבתותך המון המון

ערו

New member
שלוששרונית שלום

1. האם יצא לכן להרגיש בודדות גם כשאתן מעורבות במערכת זוגיות? - אכן יצא גם יצא..ועוד יצא ..מהזאתאומרת..? 2. האם באמת קיים שיוויון אמיתי בין נשים וגברים? ממש אבל ממש לא ושלא תאמיני למי שאומר לך אחרת.. 3. מי לדעתכן הדומננטי בבית בחיי היום יום בקביעת החלטות חשובות? אצלי האשה..היא היא הקובעת לה יש את המילה האחורונה וטוב שכך.. 4. האם לדעתכן כדי למסד זוגיות כדאי להתחתן? רצוי זה גורם ללמספר הגירושין לעלות..סתאםם 5. מה דעתכן על זוגיות של הומואים ולסביות שמגדלים ילדים? מסכנים הילדים אבל זו רק דעתי..כי ילד צריך גם וגם.. 6. האם אתן מאמינות באהבה? אנימאוד מאמין מאוד מאמין באלוהים..וגם קצת באהבה..ממש קצת 7. אם הייתן רוצות לעשות שינוי מהותי , האם היה לכן אומץ? כוח,צריך כוח..אומץ יהיה אם יהיה כוח,אוייש אני עייףףףףף 8. האם לדעתכן המין היום מתירני מידי או לא מעל לכל ספק! מה זה כל בת 15 יודעת מה זה ואיך עושים את זה.. 9. למה בכלל אנחנו מחפשים את "החצי השני שלנו"? כדי להגיע לשלמות..איש אשה תורידי את ה של אשה יהיה אש, תורידי את ה י' של איש ישאר אש..לכן צריך את החיבור .. אחלה סקר

היי שלום אני חדשה

. האם יצא לכן להרגיש בודדות גם כשאתן מעורבות במערכת זוגיות? 2. האם באמת קיים שיוויון אמיתי בין נשים וגברים? בכלל לא אינני חושבת שיש שיויון 3. מי לדעתכן הדומננטי בבית בחיי היום יום בקביעת החלטות חשובות? את ההחלטות אנו קובעים יחד....למרות שהדמות הדומיננתית זו אני 4. האם לדעתכן כדי למסד זוגיות כדאי להתחתן? לא חושבת שחייבים 5. מה דעתכן על זוגיות של הומואים ולסביות שמגדלים ילדים? אדם באמונתו יחיה....אני חושבת שהם אנשים ככולם 6. האם אתן מאמינות באהבה? כן מאוד אני אדם רומנטי מטיבעי 7. אם הייתן רוצות לעשות שינוי מהותי , האם היה לכן אומץ? בכלל לא 8. האם לדעתכן המין היום מתירני מידי או לא אינני יודעת למה הכוונה היום....אבל הוא מתירני ביותר כן 9. למה בכלל אנחנו מחפשים את "החצי השני שלנו"? בכדי למצוא את הנפש התאומה...את הזוגיות,,את האהבה,, בכדי להשלים את השלם

בלו אייZ

New member
עונה גם....אשתדל לענות בקצרה....

1.האם יצא לכן להרגיש בודדות גם כשאתן מעורבות במערכת זוגיות? בטח שכן. לא אחת. לעתים זה מתסכל ועצוב אבל
אני חושבת שגם לבדידות הזו בתוך זוגיות יש הרבה מקום והרבה חיובי...זוגיות צריכה להיות בנויה מביחד אבל גם מלחוד
2. האם באמת קיים שיוויון אמיתי בין נשים וגברים? ממש לא! לא משנה מה יגידו כולם - אין היום עדיין שוויון מלא ואמיתי בין נשים לגברים וחבל מאוד שכך הדבר 3. מי לדעתכן הדומננטי בבית בחיי היום יום בקביעת החלטות חשובות? אני....אבל לו יש חלק מאוד חשוב בתוך קבלת ההחלטות הסופיות והרבה מאוד השפעה
4. האם לדעתכן כדי למסד זוגיות כדאי להתחתן? פעם חשבתי שכן...היום כבר מתלבטת ולא בטוחה, בעיקר לאור עליית הגירושין/בגידות/בעיות בחיי הנישואין בעולמינו 5. מה דעתכן על זוגיות של הומואים ולסביות שמגדלים ילדים? אין לי בעיה עם זה - איש באמונתו יחיה...לא הכרתי זוגיות שכזו ולכן איני יודעת מה היא חובה בתוכה ומה הילד מקבל/לא מקבל בסופו של דבר ובאיזה תנאים גודל/מה יחסר לו בעתידו 6. האם אתן מאמינות באהבה? מאוד מאוד מאוד
מה שווים החיים בלי האהבה?
7. אם הייתן רוצות לעשות שינוי מהותי , האם היה לכן אומץ? מנסה לעשות זאת...בעצם כשחושבת על זה לעומק עשיתי הרבה שינויים מאוד מהותיים שכן - דרשו המון אומץ ותעוזה שלא האמנתי שיש בתוכי - מרמת המחשבה ועד לרמת המעשה
8. האם לדעתכן המין היום מתירני מידי או לא? מאוד מתירני. ערו כתב על ילדות בנות 15 אבל קצת "הגזים" - ילדים בני 6-7 כבר יודעים יותר מאיתנו. קצת מלחיץ כאמא לחשוב לאן זה עוד יתפתח....אבל יש בזה גם הרבה טוב (לנו המבוגרים, לא?
)
9. למה בכלל אנחנו מחפשים את "החצי השני שלנו"? שאלה מיוחדת - התשובה בגוף השאלה - כדי שיהיה לנו חצי שני ונרגיש שלמים השאלות בלשון נקבה, אבל גם הזכרים מוזמנים לענות - ערו, אהבתי את התשובות שלך

סקר?!?!?!?!??!?!?!../images/Emo12.gif

טוב נו
1)לא..
2)ממש לא!!!(וכל מי שאומר שכן ,משקר)
3)אני חח
4)כמובן
5)אני נגד!!
6)בטח...(אם לא נאמין באהבה בשביל מה נחייה?!!?
)
7)לא...כי לא היו נותנים לי חחח
8)כן...
9)החצי השני משלים אותנו
10)
שיהיה ערב מקסים לכולםםםם

תשובות לסקר.........../images/Emo40.gif

קודם כל ברוכה הבאה
1. כן 2. לא 3. אני ביום יום.. אבל זה לא חוכמה כי הוא מלפפון
4.
- מבחינה דתית: כן |בנדנה - מבחינה אישית: לא 5. מה הקשר להעדפה המינית של ההורים
העיקר שייתנו אהבה וחום וביטחון לילד
6. מאד 7. אני אין לי אומץ לעשות עוד שינוי.. עשיתי שינוי אחד מהותי..כנראה לקח את כל הכוחות.. (אחלה תרוץ
) 8. אסתכן בלהישמע
ת אבל - כןןן
9. כבר לא מחפשת.. מצאתי אותו..שחררתי..בע"ה יחזור...

3שרונית

New member
בשם צוות המחקר תודה לכל העונים לסקר

על גבי הפורום ובמסרים. נשוב אליכם בשבוע הבא באותו יום באותה שעה עם סקר חדש...

3שרונית

New member
למען הסר ספק ולמען שלום בית

המסרים נגעו אך ורק לעניין הסקר עצמו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שמים1

New member
הבנתי שגם אני שלחתי לך מסרים?

מענייןןןןןןןן , אני לא שלחתי לאף אחד מסרים , ואני לא מבינה בעצם מה את מנסה לעשות כאן? את מנסה לסכסך אותי עם טאקי במקרה? מה שהיה לי לאמר לך אמרתי לך באשכול שפתחה טאקי לסול קמפבל , לא ידעת לפרגן , קראת למנהלת שקרנית , וגרמת לאווירה לא נעימה. הבאת עלי את אחותך , ועם כל חיבתי אליה , אני עדיין חושבת שאינך מתנהלת כאן נכון . את צינית , את גם לא דברת אמת לגבי , ואני לא מרשה לאף אחד לדבר בשמי . אני לא ממש אחכה לך כאן באותו יום ובאותה שעה. אלא אם תשני גישה .

3שרונית

New member
יווו שמים מה קרה עכשיו??.

לא שירשרתי אלייך , ולא דיברתי עלייך , ואת לא !!!!!! שלחת לי מסר!!! ולמה שזה יעצבן את טאקילה??? ומה הקשר (שוב ) של אחותי לזה??? די נגמר חלאס חבל על העצבים

שמים1

New member
אני שמחה שהבהרת את הנקודה הזו

מפני שנתנו לטאקי להבין שאני שלחתי לך מסרים. בהם באתי אלייך בטענות. לא אוהבת שמדברים בשמי ומייחסים לי דברים שלא עשיתי .

3שרונית

New member
אין לי מושג במה מדובר sorry

רק יכולה להגיד לך " מה ששנוא עלייך אל תעשה לחברייך"

למעלה