בוקר טוב אז איך עבר עליכם הסילווסטר?

בתור סטרייט

תחומי העניין שלי גדולים יותר וכוללים את מה שיש לכן בין הרגליים, התחת שלכן, והחזה. גם מה שמקשר בין כל האיברים האלה יכול לעניין.

נכון, אבל כרגע

אני יותר מרוכזת במה שיש לכם בין הרגליים. איך קוראים לזה? קיבעון פאלי?

לא . קוראים לזה

פרקטיות. והזדרזתי לפני שפנומן יעלה ויגיד איך הוא קורא לזה

פנומן 72

New member
האמת שקוראים לזה זנות

מי שמתעניינת רק בזין - היא שרמוטה. נקודה.

גניפר14

New member
ומי שלא מתעניינת בזין ובסקס מה היא נקראת אימפ

אימפוטנטית? אז עכשיו אנחנו יודעים ששדונית היא אשה חמה ולא אימפוטנטית,ולא כמו רוב הנשים שהן כן אימפוטנטיות שמתבגרות או אחרי גיל 30. אז מה רע בזה? זכה בלוטו החבר שלה.

פנומן 72

New member
לא מבין איפה תגובתי נמחקה

כתבתי שמי שמתעניינת *רק* בזין - היא שרמוטה. שימי לב.

גניפר14

New member
אני חושבת שמחקו את תגובתך מקודם

כי כשניסיתי להיכנס זה לא הופיע כך שאני לא יודעת מה כתבת בכל אופן חוזרת אני על עצמי מי שמתעניינת רק בזין היא לא שרמוטה כמו שמי שמתעניין רק בכוס הוא לא שרמוט. האם אתה מתעניין פחות בכוס מאשר שדונית בזין? לא נראה לי.

פנומן 72

New member
זו דעתי

מי שכל עולמו סובב סביב איבר המין של הצד השני - צריך לקבל טיפול. רוצה לדעת עלי ? אני לא מתעניין בכוס - אני מתעניין במי שנושאת אותו. ועכשיו - בשביל שזיקן לא יתעצבן עלי - נסיים פה.

גניפר14

New member
למה שזיקן יתעצבן עליך מה זה פורום של דתיים?

חרדים?חוזרים בתשובה? מה אמרנו ?רק שם של מה שאלוהים ברא עבורינו. ובעזרת ה' כולנו נבריא ולא נאמר חס וחלילה כו..................... או ז..........................ן

לא, זה פורום של מתחסדים ואימפוטנטים

כאלה שנבהלים מתמונה של זין ומנשים שאוהבות סקס

גניפר14

New member
אז כניראה מעכשיו פנו יביא תמונות של ערומות

עם ציצים ואנחנו הנשים צריכות להסתפק בחזה גברי(שזה נדיר ביותר למצוא בעולמינו גברים עם חזה מושלם זה כמו שנניח זה היה פורום שיחת נשים והיינו מראים לגברים רק רגליים סקסיות ואומרות להם להסתפק בזה ואילו לנו הנשים היינו שמים תמונות של זין גברי זין ישבני וכו. האם זה פייר תשובה לא ולא.

גניפר14

New member
יש לי רעיון

אם אסור לומר מילים גסות כמו כוס וזין בפורום הזה אז אפשר לערוך מילון עם אותיות כדי לא לומר חס וחלילה את המילים האיומות האלו. אז כך למשל המילה כוס=המילה שלה במילון תהיה למשל תפוז המילה זין=המילה שלה במילון תהיה תפוח בדבש וכך הלאה מה את אומרת שדונית? והנה דוגמא של משפט שלם עם המילים אדון גולדי אומר שנשים לא מרוצות מדברים כמו למשל הם לא מרוצות מה תפוז שלהן.

רעיון לא רע ../images/Emo13.gif

אבל לא בטוח שהם יבינו למה אנחנו מתכוונות כשאנחנו אומרות תפוז או תפוח בדבש

בסוף לא תהיה ברירה

ונאלץ לפרק לכולכם את התפוזים. העיקר שלא תעלו לנו ישבנים שעירים.

למעלה