בוקר טוב אהובים ואהובות שלי
|חי

בוקר טוב אהובים ואהובות שלי
|חי

זו לי הפעם הראשונה שאני כאן מאז התאונה המזוויעה שעברתי.
בעוד דקות ספורות אני יוצאת לעוד יום טיפולים בשיקום שאני עוברת, אבל נשבעתי לעצמי שאני נכנסת אליכם ולו לשנייה.
אני רק רוצה לומר שהתגעגעתי ברמות שלא חשבתי שאתגעגע.
לא יכולתי להיות בכלל במחשב, וגם עכשיו לא קל לי. הפרסומות הקופצות וזזות מקשות עליי את הקריאה והכתיבה (אני בכל זאת עם פגיעת ראש לא פשוטה וכל דבר שזז עושה לי סחרחורות), ומעבר לזה נפגעתי (בין היתר) בידיים ולכן ההקלדה קשה לי מאוד (ולוקחת זמן רב, בצורה מבישה אפילו), אבל ביקשתי מהמטפלים שלי בשיקום שדבר ראשון נעבוד על הידיים וזה מה שעשיתי במשך כל השבועיים האחרונים והנה אני קצת מקלידה. עד עכשיו הייתי מנותקת מהעולם, לא מחשב, לא טלויזיה, לא ספרים, בקושי טלפון פעם באף פעם, והמקום היחידי שהייתי בו היה האינסטגרם ששם נהניתי מתמונות יפות מכל העולם, ואפילו יכולתי להקליד שם מעט בעזרת מקשי הטאץ', אבל זהו, אט אט חוזרים לתלם.
אני לא יכולה ממש לקרוא פה מה היה כשלא הייתי, אבל מבטיחה שמתי שרק אוכל אהיה כאן.
אני אוהבת את כולכם, אני מודה לכל מי שהיה כאן ושמר על הבית שלנו, ובראש ובראשונה בתיה דורון, האחת והיחידה.
תודה ענקיתתתת לכל אלו שלא שכחו אותי ולא וויתרו עליי וגם כשלא הייתי.
וזהו, לקח לי המון זמן להקליד ואני כבר מאחרת אז שמרו נא על עצמכם, אני אוהבת אתכם, ושוב- תודה על הכל ואני מקווה שנתראה שוב בקרוב.

אגב, לכל מי שניסה להשיגני במספר הפלאפון של 050 - עברתי ל- 054 , עשיתי "עקוב אחריי" לטלפון החדש ואני כן מקבלת שיחות טלפון אך לא אסמסים (כי זה מכשיר אחר) אז אם סימסתם ולא קיבלתם מענה- זו הסיבה.
חיבוק גדול לכולכם שוב והמון אהבה
אריאלה

מלכה

חיבוק גדול ורפואה שלמה
את זו שעושה את הבית
מחכים שתחזרי עם החיבוק הגדול והחם שעוטף את כולם.

עירית393

New member
ישששש היא חוזרת

אחרי מספר רב של טלפונים שלא ענית, שמחה לפחות לשמוע אותך פה, תרגישי טוב מתוקה

Lim3

New member
אוווווו איזה יופי של אורחת.. כמה כייף לראות

את שמך.. כמה געגועים..
תמשיכי להתקדם ולהחלים במהרה..
הפתעה נהדרת עשית לנו כאן..
מחכה שתרגישי יותר טוב
לימור

טוב ל"שמוע" אותך, אריאלה

את לוחמת אמיתית, אישה יקרה !
רפואה שלמה ובריאות איתנה במהרה !
נשיקות ממני,
רותי

meytall0

New member
כ"כ מרגש לקרוא אותך!!

איך אפשר לשכוח אותך?!
מאחלת לך שיקום מהיר ככל האפשר. יודעת מנסיון (של אחי) ששיקום יכול להיות מוצלח ביותר, ושתוכלי לחזור ולתפקד כלפני התאונה.
שולחת המון חיבוקים וכוחות

מיטל

אשתי שלי, ברוכה הבאה, איזה כיף לראות את שמך

מתנוסס כאן, כל כך חסרה לי באופן אישי.

שמחה מאוד שאת חוזרת לעצמך, היום הייתי כל כך עסוקה שבקושי ראיתי מחשב ופספסתי את הכניסה שלך.

חיבוק גדול וענק ממני

ושלא תחשבי, אני לא עשיתי כלום בפורום, אם מגיעה תודה, זה לכל החברים כאן.

למעלה