בוקר טובבבבבבבב

lizush

New member
בוקר מצויין...

וזה סוף השבוע !!!!!!!!!!!!!!! סוף שבוע מקסים לכולם, ליאורי להבריא ומהר, אסור להיות חולים בסוף שבוע ! בוקר בוקר בוקר.... איזה בוקר נהדר... (אל תשאלו מה לקחתי, זה לא בריא לכולם) יום מצויין, מקסים, עם טונות חיוכים..

ערב טוב..לכוחותינו שלום ...

יותר אופטימית פרקטית... פרקטית בזה שאני מחפשת לי עבודה נוספת לסופ"ש - לצמצם את המינוס לדוג פחות , ובעתיד להנות יותר.. פרקטית בזה שביקשתי העלאה במשכורת... קבעתי כבר תור לרופא המשפחה לספר לו על ההתרחשויות ולקבל הפניה לדיאטנית ,סוג של מסגרת קבועה , שבועית , להיות בקונטרול ולא להעלות במשקל בגלל מצוקה של הגוף על כל התקופה שהיתי מקיאה ולא מכילה את אוכל.. ומבחינה נפשית.... בכיתי .. התנקיתי... כאבתי.. ועכשיו זה זמן לאחות את השברים... אין שום דרך להחזיר את אבא שלי וסבתי לחיים... נשארו רק הגעגועים ... ולגבי החרדה.. אני הולכת איתה.. אין לי הרבה אופציות .. כי קריסה טוטאלית לא באה בחשבון .. לא מוכנה לוותר על כל מה שהשגתי... מוכנה להלחם.. לא קל האמת.... אבל זה המצב.. וזו הבחורה .. מי ידע שאני אהיה כזו חזקה.....???? לבטח לא אני לפני מס' שנים ! !!

כל הכבוד!!!! ../images/Emo140.gif

ממש גאה בך יקירה, מהקושי תוציאי הרבה דבש ותצמחי עוד מעלה

matyc

New member
בוקר טוב לכולם../images/Emo42.gif

ולרחלי תהייה בריאה ושתעמדי על רגליך במהרה ושתתחילי לאכול כבר לא רואים אותך

אדם28

New member
מה זה בוקר ?

אני כבר קם שנתיים בשלוש בבוקר - זה בוקר !

yaeli251

New member
בוקר טוב

גם אני מצטרפת לאיחולי החלמה לרחלי ומאחלת לכולםםםםם בוקר טוב ונעים ותחייכו כי סוף השבוע שוב הגיע אז............ ב ו ק ר ט ו ב

בוקר טובבבבבבב ../images/Emo13.gif

החלמה מהירה לכל החולים
ויום מקסים ומלא חיוכים לכולנו

Eran De Niro

New member
אחלה של בוקר לכולם

שיהיה לכולם אחלה של יום וסוף שבוע רגוע (נכון שאני נשמע כמו גלגל"צ?) בכל אופן שיהיה לכולם אחלה של יום

chicka

New member
בוקר ../images/Emo39.gif

עוד 8 שעות הולכים הביתה ומתחילים את הסופ"ש... איזה כיף

למעלה