בוקר חמישי שמח

dafgol

New member
בוקר חמישי שמח ../images/Emo6.gif

שיהיה יום נפלא וסופ"ש נעים. מה התוכניות לסופ"ש ? אצה רצה לי....ניפגש מהצד השני של היום...

פשושקית

New member
אוף הגענו סוף סוף לסופ"ש...יאללה רק שיעבור

היום הזה... איזה שבוע קשה. בוס חדש, יומולדת לפשוש מחר בגן.. נקיונות לפסח בישולים לשבת שמחכים לי רוצה כבר לישוווווון אז מחר יש יומולדת לפשוש בגן ואני צריכה להכין עוגה (הולכת על פשוט), אני מתרגשת ומחכה ליום ההולדת. והיום מתחילה לתכנן את הבישולים לשבת...עוד לא יודעת מה אבל הולכת על פשוט ומהיר...

בוקר טוב...

אשפזו אמש את אבא של גיא-דלקת ראות חמורה! כרגע כל התוכניות על הולד...נראה מה יהיה. רוצה ללכת לשוק בעין המפרץ בשבת-לקנות כמה חליפות גן לגל שכל החולצות משנה שעברה הפכו לחולצות בטן-מה שכן ליאור הרוויחה שלל רב של בגדים.

שhira

New member
המון בריאות לאבא של גיא ולכולם אצלנו מתוכנן

ביקור בדרום ת"א לקניית הפתעות וכלים חד פעמים ליום הולדת של הבנות (כן יש עוד כחודש אבל השנה אנחנו משתדלים לעשות מראש) יום הולדת לאחיין ושבת נתולת תוכניות

גליאל

New member
המון בריאות לאבא של גיא

יכול להיות שגם אנחנו נקפוץ לשם בדרך ליכרא. אני צריכה כמה דברים לבית.

תודה../images/Emo140.gifכרגע הוחלט להשאיר אותו עד למחר...

יעשו לו שוב צילום ראות ואז יחליטו באם לשולחו לשבת הביתה.

גליאל

New member
הולך להיות נחמד ועל מי מנוחות ספ"ש זה

מחר בערב מארחים כמה חברים טובים שלנו. בשבת בבוקר אחרי ניקיון קל ניסה ליכרא - להשליך ציוד לקיץ ואח"כ מוזמנים לגיסתי שחזרה מארה"ב לשמוע חוויות ולהביט בתמונות.

ישששששששש../images/Emo45.gif

אמא שלי לשם שינוי מימשה איום ובאה היום לעשות אצלנו את הסופ"ש אז מניחה שנבלה איתה.

S r 35

New member
סופ"ש עמוס מאוד לפני

שישי של שאנטי: בוקר אצל הקוסמטיקאית המקסימה שלי ומשם לחברה טובה שמארחת בביתה סדנאת תכשיטים, אולי אקנה לי משהו לפסח. בשבת אני זורקת את כולם החוצה והולכת לנקות את הבית.

sariii

New member
עכשיו שמח, אחרי שחזרתי מרופאת השיניים

ואפשר להגיד שאני אחרי בדיקה תקופתית וניקוי, אבך יש עוד טיפולים לפני... סיוט... חוץ מזה מגיע לנו מזל טוב, קנינו דירה חדשה,

למעלה