בוקר בוקר...

li 3 האחת

New member
בוקר בוקר...../images/Emo7.gif

כבר יומים שאני מסתובבת בחוסר מנוחה מוחלט.אם עד עכשיו זה היה בקטנה עכשיו זה פשוט גדול יותר. לא מסוגלת לעשות כלום. בעבודה רבה עם כולם נמאס לי לעבוד נמאס מהכל מגיעה הביתה ופשוט נכנסת למיטה רוצה רק לישון ולישון. לא הולכת לחדר כושר לא מנקה בוכה המון וליד הילדים משהוא שלא עשיתי קודם. פשוט הכל מתפרץ הכל קורס. לא רוצה את החג הזה לא רוצה אף אחד.רוצה שיעזבו אותי בשקט מתחת לפוך וזהו. דיייי אין לי כוח הכל סביב שחור אלוהים לא רוצה ליפול.למה זה רק נעשה קשה יותר ויותר?? מצטערת אנשים נפלאים רק פה יכולה לשחרר הכל. ~לי

לי,בוקר טוב לך../images/Emo4.gif

הנפילות האלה ...אכזריות ... הן באות ותופסות אותנו במצבים שאנחנו הכי פחות מוכנים... ומותר לנו לבכות ,לפרוק , אבל אין לנו זכות לשקוע ..... אין לנו את הפברלגיה להסחף לתוכן .... אבל, גם אין לנו את הכוח לקום ולצאת מזה ... אז מה עושים? שוקעים? נותנים לצער ולכאב לשלוט בנו? לא זו דרכי ... ואני במצבים כאלה מכניסה את עצמי לאטרף של עשיה ... מכינה כל ערב מערך יומי, משהו צפוף שאין אפשרות לבצע , ובו גם עיסוקים למען עצמי (חדר כושר לדוגמה)שעליהם אסור לוותר. אבל במירוץ הזה , הזמן מתמלא ,ויש פחות זמן לרחמים , ואין בררה חיבת לבצע משימות .. לי ז עוזר !!! ויקרתי , בחרת בחיים עשי שיהיו שווים .. למענך ולמען משפחתך .... מחבקת אותך וזמינה עבורך ..
בהצלחה לך . טלי

ערב טוב עם בדיחה קטנה להעלאת מצב הרוח ...

מסוק חג בשמי סיאטל כשלפתע ארעה תקלה חשמלית ומערכת הניווט כשלה. הטייס היה מיומן אך עקב העננים הרבים והערפל, לא הצליח לקבוע את מיקומו ולמצוא את הדרך לשדה התעופה. לפתע הבחין הטייס בבניין גבוה. הוא התקרב אליו וחג סביבו. בינתיים טייס המשנה כתב באותיות גדולות על נייר את השאלה: "היכן אני נמצא?" והניפו מול החלונות. לפתע נפתח חלון ובו הונף שלט שעליו כתוב: "אתה בתוך מסוק". הטייס חייך, נפנף לשלום, הסתכל במפות ותוך חמש דקות הם נחתו בשדה התעופה. לאחר הנחיתה פנה טייס המשנה לטייס ושאל אותו: "איך ידעת למצוא את הדרך לפי התשובה אתה בתוך מסוק?" השיב הטייס: "לפי התשובה הבנתי שזה הבניין של מייקרוסופט, ומשם זה קרוב לשדה התעופה והיה קל לנווט". "אבל איך ידעת שזה הבניין של מייקרוסופט?" שאל טייס המשנה. "ובכן," השיב הטייס "רק מחלקת התמיכה שלהם מסוגלת לתת תשובה שהיא 100% נכונה אך לא שימושית כלל..."!
יאלה חוזרת לעבודה

בר/ת מצווה לילדי חד הוריות בחיפה .

המרכז למשפחות חד הוריות בחיפה ברשותה של שרה עמית ובשיתוף ויצו חיפה,עורך בר/ת מצווה לילדים ..אנא צרו קשר עם המרכז ותקבלו פרטים .. נודע לי במקרה בעת פגישה בנושא הקמת המרכז בקריה ... חגי חושבת שלך יש ילד בגיל המתאים....

yamkachol

New member
תודה, אני באמת אברר.

אני דברתי עם נעמי קודר (אחראית שיקום מביטוח לאומי), ורשמה אותי ליוני - כמדומני זה אותו אירוע. באמת כדאי לברר היום.. תודה וכל טוב.

yamkachol

New member
כן לי, זה כואב וזה קשה, כפי שאת מתארת...

ואחרי שזה כואב כ"כ , ושחור כ"כ, זה נרגע... לאט לאט... (אני קורה לימים האלה שלי, "תקופה קשה"). נראה לי שאת מתמודדת עם האובדן בדרכך - ובאמת זו התמודדות קשה וכואבת. את לא נופלת (את לא אבן) - את כואבת, וזה מתאים . יש לך על מה. זה באמת נורא עצוב וקשה. וכשזה נורא קשה - אז זה נורא קשה - וזה מה שיש. כאב נוראי. עוזר לי להזכיר לי מדי פעם, שהוא זמני. תנסי לחפש את חצי הכוס המלאה שיש לך.יתכן ותתן לך כוחות. את הזכרונות הטובים עם בעלך האהוב, את ילדיכם, שאת אוהבת והם אוהבים אותך, כל הכבוד לך שאת משחררת. זה חשוב וטוב.

גיגוב

New member
תקופה

אוי לי החג הזה קשה כל כך גם אני לא מסוגלת לעשות כלום והכל עומד ומחכה. סידרתי לי כל מני בדיקות חשובות כך שלא הלכתי לעבודה כדי לא להתעצבן סתם. והבית מחכה לנקיון פסח ואני מעבירה את בגדיו ממקום למקום ולא יכולה להתמודד. דבר אחד עוזר לי מאוד לקרוא זה משכיח את ...... ואני מצליחה להפליג למחוזות אחרים . לא לשכוח קוסמטיקה ומסאז' גם עוזרים לנפש ואם כל זה לא עוזר לכי לטיפול רייקי או שיאצו לניקוי הנפש זה עוזר. יקירתי ימים לא פשוטים היפילו עלינו ואנחנו לא תיכננו ולא הזמנו אותם אבל נחייה כדי לזכור להזכיר וכדי שילדינו ונכדינו יהנו מאיתנו. שיהיו ימיך מלאי שלווה. דרך אגב תשבצים גם הם טובים לנפש מעונה. יעל

li 3 האחת

New member
תודה חברים יקרים..../images/Emo140.gif

באמת תודה על שלל הדברים והתמיכה שאני מקבלת פה. אכן מאוד קשה ולא נרגע לי.כנראה שבגלל שזה מאוד טרי והחג הראשון בלעדיו מתקרב אז זה מתפרץ אצלי מאוד חזק. הכל מאוד קשה ולא מצליח כאילו אבן גדולה חוסמת את הגרון והמחנק קשה. אבל בכל זאת קמתי ההיום ויצאתי לחדר כושר ואח"כ שתיתי נס עם חברה והדמעות שוב זלגו כשיצא ודיברנו עליו. אבל בסדר אתגבר. חייבת לקום לאגור כוח ולהמשיך בשביל 3 הנשמות שהוא השאיר לי. שוב תודה על הכל שיהיה ערב קסום לי~

yamkachol

New member
יופי, li 3 האחת,

ממש ריגש אותי לקרוא כיצד כן היה לך הכוח לקום ולצאת ולממש את החיים - כל הכבוד, נעים לדעת זאת.

יקרי ,התמודדות עדיין קשה

חג פסח שלישי בלעדו.. חג פסח שלישי שהבית לא מסוייד(תפקידו) ואת כל הכנות צריכה לעשות לבד ... והכל נופל מהידים ואין חשק , וזה לא קל יותר משנה לשנה... וכמו שלי סיפרה אני יוצאת נהנת מדברים. ויחד עם זאת הלב נחמץ וקשה כל כך ... וחברות לא מבינות את הדמעות שזולגות מעצמן ... וחיבת להתעשת ולקחת את הכל לשליטה ולחייך לעולם ולהודות על עוד יום של זריחה ... נעבור גם את זה ....

למעלה