בוקר אל שבוע חדש שאפתחהו ב...
אודות...

ניקו 45

New member
בוקר אל שבוע חדש שאפתחהו ב...../images/Emo6.gifאודות...

אם הפולניות המופשרות בגוש דן : במשפט בפתח תקווה מוזמנת סבתא פולנייה להעיד. עורך הדין שואל אותה: "גברת מנדלבוים- את מכירה אותי?" "בוודאי" עונה הזקנה "בטח שאני מכירה אותך. כבר מינקותך. הרי גרתם ברחוב לידי. תמיד היית תינוק מעצבן. והפכת להיות ילד טיפש ולא יוצלח. ועכשיו כולם יודעים כמה אידיוט אתה. ושקרן. ושאתה בוגד באישתך עם המזכירה שלך. ושאתה מפסיד כל משפט. חוץ מאלה שבהם אתה מביא עדי שקר. בטח שאני מכירה אותך". עורך הדין ההמום מתעשת קלות ופונה אל הזקנה הפתח תקוואית שוב: "והאם את מכירה, גבירתי, את התובע המחוזי שיושב ממול?" "נו באמת" עונה הסבתא "את אבריימ'ל הפושטק מכפר גנים? מי לא מכיר. הרי אמא שלו המסכנה ואני אצל אותו רופא בקופת חולים מיום שנולד השייגץ. שלומיאל שכמוהו, בטח שאני מכירה אותו. שום דבר לא יוצא לו טוב. ואפילו באישתו הוא בוגד... עם 3 נשים שונות... אחת מהן אישתך! והמשרד שהוא פתח? אוי ווי, איזה שחיתויות הוא מנהל שם. שאני לא אכיר אותו?" דממה בבית המשפט. השופט המום כמו כולם ומבקש משני עורכי הדין לגשת ללשכתו. "רבותי- אני מודיע לשניכם חד וחלק: אם מישהו מכם שואל אותה אם היא מכירה אותי, אני דן אותו במקום לשני מאסרי עולם!!!"

ש ר ה לה

New member
יפה להם. שניהם שבעו... להתעורר ולחבק את עצמך

לא תמיד יש עם מי להתחלק במזון... לעתים אנחנו חיים בבדידות, אם כי לעתים הבדידות היא מזהרת... במקרה הפרטי שלי, אני אמנם חיה לבד, אבל לא בודדה. נכון שבימים כאלו כמו הימים שלפני הפסח נחוצה כאן בהחלט יד גברית לתמיכה, עזרה וחיבוק... אתמול שם כאן ברקי מצגת פרי מחשבו של מארק נקסאם. עד היום, אהבתי את כל המצגות של נקסם. אז הנה משלו מצגת המדברת על ה"לבד" ולאו דווקא במובן השלילי... המילים של יוסי גיספאן: מונו, מונו... מאהבה אני נמלט הערב סרנגה יופיע בערוץ השני בתכנית צחור מעבודה. אני מאוד התחברתי לשירה של סרנגוש, בעיקר בעברית. היוונית שלו קצת פחות מדברת אלי. להתעורר ולחבק את הבדידות הכי קרה סתם לטייל לי עם הכלב בשדרה ולמלמל בשקט כמה טוב שרע בין הימים, אני עסוק רק בלמתוח את הזמן ובלילות במועדון מלא עשן שוקע לאיבוד ולא מוצא עניין מונו מונו, אני לבד וטוב לי מונו כל החיים שלי הם מונו מאהבה אני נמלט אין מאושר ממני אני הוא זה שבקלות אליו העצב מתחבר וחוץ ממני אין לי אף אחד אחר לכן עוד פעם לא אכפת לי לשקר בטוח זיהיתם את שלומי סרנגה

ניקו 45

New member
מה אגיד לך שרל'ה ? ../images/Emo9.gif

לא יודע איך "לאכול" את הסרנגה הנ"ל . לא ב"מונו" וגם לא בסטריאו . לא ממש יודע איך ואיפה למקם אצלי בראש ת'מוסיקה שלו . אך בהחלט הבחור שר משהו מעורר , קליט ומשאיר טעם של עוד טיפה ... וכן הטכסטים ... הייתי מפטר ומחליף את כותב הטכסטים שלו שיכתוב גם ב"סטריאו עברי" מונו מונו ... אחלה מלודיקה

alondli

New member
בוקר טוב, יפה הבדיח על הבוקר, לעשות RESTART..

בבוקר יום א' שגרתי זה, עם "גודש התנועה" הצפוי שהיה בדרך לעבודה, עם מזג אוויר נחמד, בהיר ונעים אבל עדיין שותק, כול כך מוקדם בבוקר..
"היום הארוך ביותר" שלאחר סוף השבוע, כשצריך לחזור לשגרה..

בוקר יום ראשון

זה, היה עמוס בתנועה כאילו מחלקים איפשהו לחמניות טריות עם שוקו
מקווה שהיה לכווולם יום של יציריה ועשייה ברוכה שיהיה שבוע קל וטוב רק טוב!!!

למעלה