בוקר אור

azaria

New member
../images/Emo141.gifבוקר של שושנים ../images/Emo141.gif../images/Emo20.gif

החתולית

New member
בוקר טוב של כמעט סוף שבוע

כמה וכמה ימים לא הייתי כאן, פיספסתי מן הסתם אירועים והודעות חשובות, ואנסה לחזור אליהן... אם אלוהי האינטרנט יטה עימי חסד ולא ינתק אותי כל חצי שעה (מעניין... כל עוד איני גולשת, הכל עובד יופי, זה רק כשאני ניגשת למחשב שהכל קורס) שיהיה יום נעים וחמים לכולם, שהיום יעבור במהירות, שלא נקפא מקור בלילה, ושנהיה כולנו בריאים :)))

חתולית

שימי על המסך סמרטוט שלא יראה שאת מתקרבת ,ואז בשניה תסירי אותו ותגלשי בהנאה. חסרת לנו מאד מתה לדעת איך היה במשינה....

החתולית

New member
יונה תמה :)

בחיי שניסיתי לעבוד על המסך שלי, על המחשב, על המודם... כלום לא עזר (אמרה החתולית והחזיקה אצבעות תוך כדי הקלדה). משינה... זהו, שלא הלכנו בסוף, כי תקף אותי איזה וירוס ארור (החתולית מקללת שלא תשמעו כמה היא לא מחונכת), שהצמיד אותי למיטה ולאסלה למשך כל סוף השבוע שעבר (עוד סיבה בגללה לא פקדתי את הפורום שלנו). אני מעדיפה לא לחשוב על זה, היות שזה מעצבן אותי לאללה :(((( מלבד זה, שמחה לשמוע שהתגעגעת אלי :)))

עלמה 3

New member
בוקר אור ../images/Emo187.gif../images/Emo42.gif../images/Emo187.gif

לכל יושבי הבית, באשר הם
יום נפלא וענוג ומלא בריאות טובה וחיוניות
אני היום קמתי מוקדם מאד כבר בעבודה, ויותר מאוחר יבקר במסע שרולן הזמינה, אני מתה על מסעות. יונה, לא לשכוח, לשלוח קרניים לתותים, סתם תיזכורת
עלמה

עלמתי

תודה על התזכורת,זה אף פעם לא מזיק.... יום מוצלח ונפלא למורכבי ולך ,מסרי לו את אהבתי

*יערית

New member
זו רק המנגינה...../images/Emo42.gif

"אני אקרא למישטרה...אה אה אה " לא להיבהל ,זה חלק משיר חמוד שמשמעים בערוץ הילדים והילדים שלי שומעים אותו כל היום וזה נכנס לי לנשמה
בוקר נהדר לכולם...יש הרבה דברים להספיק היום

למעלה