בוקר אור

בוקר אור

יש כאן מישהו לפלירטוט של בוקר? אולי אתה?

עלמה 3

New member
בוקר טוב ../images/Emo186.gif ../images/Emo182.gif

יונתי, נדודי שינה כפרה
ודברתי ארוכות עם הטוסיק השרירני, משהו איזה גב משומן
יום נפלא לכולם

עלמה 3

New member
לילה לבן עבר על כוחתנו ../images/Emo10.gif

ובמיטה הייתי באלכסון הלילה, אז ככה שמאד התלהבתי מהתמונה ששלחת.. עכשיו יוצאת לעשן סיגריה עם הקפה
אפשר להתכבד

סול11

New member
בוקר טוב לכן../images/Emo39.gif

יונתי ועלמתי ויום נפלא משוחרר מדאגה. אשאיר אותכן לפלטרט חייב לצאת לעוד יום של שביזות. נשתמע בערבו של יום.

rolan

New member
בוקר טוב, קר ורטוב...../images/Emo182.gif../images/Emo183.gif

הנה משהו שיצחיק אתכם על הבוקר... קיבלתי במייל וצחקתי מאוד
סוד הנישואים הארוכים שלי ושל אשתי: 1. פעמיים בשבוע, אנחנו הולכים למסעדה נחמדה, שותים קצת יין, אוכלים ארוחה טובה ומבלים בחברה טובה. היא הולכת בימי שלישי ואני בימי שישי. 2. אנחנו גם ישנים במיטות נפרדות – שלה במטולה ושלי בערד. 3. אני לוקח את אשתי לכל מקום, אבל היא תמיד מוצאת את דרכה חזרה. 4. אני שואל את אשתי לאן היא רוצה ללכת ביום נישואינו. "מקום שלא הייתי בו כבר הרבה זמן", היא מבקשת. אז אני שולח אותה למטבח. 5. אנחנו תמיד מחזיקים ידיים – אם אני משחרר את האחיזה היא לא מפסיקה לקנות. 6. יש לה מיקסר חשמלי, טוסטר חשמלי ואופה-לחם חשמלי. פעם היא אמרה לי: "יש יותר מידי מכשירי-חשמל ואין מקום לשבת." אז קניתי לה כסא חשמלי. 8. אשתי בדיאטה חדשה: בוטנים ובננות. היא לא הורידה במשקל, אבל אלוהים, היא יודעת לטפס על עצים עכשיו. 9. היא קיבלה מסכת בוץ לפנים ונראתה מצוין במשך יומיים, אבל אז הבוץ ירד. 10. הוויכוח האחרון היה באשמתי. אשתי שאלה "מה יש בטלוויזיה?", ואני עניתי "אבק". יום נפלא לכווווווווווווווווולם

1נתי 1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

בוקר טוב אח איזו דרך להתחיל את הבוקר הברזתי לעבודה ומה רואה??!! תמונות מג.......... בדיחות שיגעון שיהיה לכולנו יום נהדר

פרח 11

New member
בוקר טוב ../images/Emo39.gif

איזה כיף להתעורר לבוקר כזה... בעלי בחופש, הוא קם מאוחר, הכנתי ארוחת בוקר עם קפה והבייבי שלנו מאושר עד הגג.

החתולית

New member
ערב טוב...

קרררררררררררררר ללללללללללייייייייייי רטוב לי, גשום לי, איכסה ..... וכל אוהבי ואוהבות החורף - נא להחריש בזמן הקיטור שלי ! הרעמים העירו אותי באמצע הלילה, אחר כך הגשם הדופק על החלון מנע ממני להרדם בחזרה, בגלל הגשם הארור הזה, ממש לא בא לנהוג לביתו של הבחור, וכל מה שמתחשק לי לעשות הוא להיכנס למיטה עם כוס קקאו חם ולהתכרבל (אבל זה ממש לא כיף לבד)... בקיצור, אני שונאת חורף, זה עושה לי רע, ואני רוצה קיץ מיד ! שיהיה ערב נעים, חמים ויבש לכולם :)

ערב טוב חתולית

לילה טוב לכולם,גם אני שונאת חורף גשם וקור.............רוצה חום אז רצה למיטה ליל מנוחה מחיפה

rolan

New member
חתוליתי.... מיאו אחד

והקיץ חוזר אלייך... ויש עוד שיטה, להירגע, לקחת ת'זמן בכייף, הרי היא לפנייך.....

החתולית

New member
רגע... סטו... רוורס...

רולן.... את מציעה לי להיכנס לתוך הכיור ???????? בחיי שאת אופטימית להפליא :))))))

למעלה