בוקר אור !

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
תודה על העצה טומי

קשרתי היטב את הילדים אבל האשה מסרבת בתוקף. מה עושים ?
 
בוקר טוב עולם

אז צריך להנאות היום לפני הקור, גשם, סופות ולפני שקושרת את הבית בכדי שלא יתעופף שחוזרת הביתה מחר מהעיר הגדולה
 

Sודית

New member
הצבע האדום הגיע לשכונה


סתם שיעמם לי, מזמן לא היתה כאן איזה יום הולדת, מזמן לא היה כאן צבעוני, אז החלטתי להסמיק את - הכותבים הנאמנים - אלה שכתבנו הכי הרבה מאז שנפתח הפורום. גם את/ה רוצה להיות באדום? אז תתחיל/י לכתוב במרץ
וכך כל שבוע אסמיק את שלושת הכותבים החרוצים ביותר. יש לכם בעיה עם זה?
שיהיה לנו אחלה יום ומה שלומכם בכלל?
 

maxima

New member
צהריים טובים, הסערה כבר ככן

רוחות עזות נושבות בדרך הביתה עפו קופאות קרטון סיחים יבשים שנעקרו והמון עלים וניירות על יד הבית פגשתי את מטאטא הרחובות מטאטא.... מטאטא...ו ומטאטא... והכל מתפזר לו, בסוף הוא עמד מיואש אמרתי לו שיחזור אחרי הסערה..
 

Sודית

New member
עולם מוזר

כאן מזג האויר נעים בהחלט - מזל לקרנבל. אמנם השמש לא זורחת וכמו גדולה נלחמת ומציצה מבין העננים, אבל ממש כבר לא כל-כך קר וזה רומז שהאביב מתקרב.
 
אדום??????????????זה לא הצבע

לבן, לבן חייכת בלבן לבן מכנף ציפור נשב חיוך בגן. סגול, סגול עניתי בסגול, סגול כהה ומאוהב. זה לא הצבע, זה רק מין טבע ילדותי עוד לחלום וטבע מיושן. זה לא הצבע, אותך אוהבה כנראה תמיד ולו גם בשחור לבן. אדום, אדום אהבנו באדום אדום שאין שני לו בעולם כולו ירוק ירוק טיילנו בירוק, ירוק נוצץ רטוב מטל. זה לא הצבע, זה רק מין טבע ילדותי עוד לחלום וטבע מיושן. זה לא הצבע, אותך אוהבה כנראה תמיד ולו גם בשחור לבן. אפור, אפור הלכת באפור אפור היה הכביש רועד נמתח בכפור כחול, כחול בכיתי במכחול. כחול עמוק וקר בלי שאת.
 
למעלה