בוקר אור

ע ו מ ר 4

New member
בוקר אור

להתחלות חדשות. אמא עופרה חיבוק גדול...אנחנו כאן...ממש...כל הזמן. יום רגוע באשר הנכם.

פולי44

New member
בוקר טוב לכולם, יום שני

עפרה יקרה, גיוס קל לילד שלך, מחכים לשמוע איך היה מפלס ההתרגשות! בהצלחה!
המתבגרים היום בחופש, ואני בכל זאת קמתי מוקדם במטרה לעשות קצת פעילות גופנית הבוקר, אבל לא נראה לי שזה יקרה. אני לא מרגישה שאני רוצה לצאת, נראה איך יתפתחו הדברים. יותר בא לי לשבת מול המחשב עם כוס קפה, אבל מזה לא יורדים במשקל ולא שומרים על הבריאות, נכון? אז נראה. לא דיברתי עם החייל אתמול, אני מקווה שהוא חגג במסיבת פורים בבסיס כי הוא לקח איתו תחפושת, ואני מקווה שלא יצא לו בדיוק לשמור. גיוס קל לכל המתגייסים היום יום טוב לכולם

פולי44

New member
שכחתי לספר לכם

שכבר לפני כמה ימים מתבגר ב' נרשם דרך בי"ס לגדנ"ע תקשוב. הוא אמור לקבל זימון למבחן שיקבע אם יתקבל לגדנ"ע תקשוב או לא. מישהו יודע משהו על זה בכלל ועל חיל תקשוב בפרט? אשמח לקצת מידע ממקור ראשון דרך המסר. תודה

פיטנגו4

New member
בהצלחה

הייתי שם, עוד הרבה-הרבה לפני שקראו לזה חיל תקשוב... מי חשב על גדנ"ע אז? בוגרי ממר"מ נחטפים. השירות תרם לי המון, אישית ומקצועית. הרבה יותר מהלימודים בטכניון (בטכניון מקבלים כמה פטורים מזעריים) תיכנות מומלץ, אפילו שמחייב חתימה על קבע. פחות מומלץ כל השאר:טכנאים, הפעלה וכו'.

פולי44

New member
תודה, פיטנגו

משיעורי הבית שהכנתי (ביחד איתו) גם אני הבנתי שהתפקידים הטובים בתקשוב דורשים חתימה, וכבר דיברנו על זה שזה כנראה מה שיהיה. זה פשוט כל כך מתאים לו, והוא גם לא הטיפוס שאחרי הצבא יסע להיזרק באיזה חור לכמה חודשים, אז כנראה זה הכיוון. תודה לך

פיטנגו4

New member
אז

כדאי שתבדקו כמה דברים: בתקופה שלי כל הבנים בקורס היו בעלי פרופיל נמוך מאד, חלקם אפילו ברמת מתנדבים. בנים בעלי פרופיל קרבי, מוכשרים ככל שיהיו, לא יכלו להתקבל לקורס. היה מקרה אחד יוצא דופן של אח שכול עם פרופיל גבוה. לא יודעת איך זה כיום, אבל אם יש לו פרופיל גבוה אולי לא כדאי לפתח אשליות . כדאי לבדוק. עוד משהו - כדי להיות ריאלי לסיכויי הקבלה: בתקופה ההיא, את המבחנים לקורס תכנות עבר אחד מ65 שהגיעו לשלב המיון האחרון. הרבה מאד בכלל לא הגיעו לשלב הזה. בשום פנים ואופן, גם אם יש אפשרות כזו, לא להכניס ע"י פרוטקציה מי שלא מתקבל על סמך יכולותיו במבחנים. זה יפגע בו המון ברמת הדימוי העצמי, והוא ינשור מתוסכל. (היו מקרים כאלה) ב ה צ ל ח ה

חיל התקשוב

החיילת הצעירה שרתה בחיל התקשוב, הן בבה"ד והן באחד הבסיסים, והיתה מרוצה. אם יש לך שאלות ספציפיות, כתבי לי ואשאל אותה.

בוקר טוב ../images/Emo39.gif../images/Emo42.gif../images/Emo39.gif

עפרה , עוד רגע ואת מצטרפת למועדון האמהות לשני חובשי מדים... אז שהג'וניור שלך ילך לשלום ויחזור בשלום ואולי בכלל יביא את השלום ???
ע"פ החזאים היום יהיה היום האביבי האחרון בשבוע הנוכחי ... הנסיעה לתחתנת הרכבת נחסכה ממני הבוקר : חברים של חומי פתחו תחנת רכבת לילית אצלינו בבית בשעות הקטנות של הלילה , באו והלכו באו והלכו , ובפעם האחרונה שהלכו לקחו אותו איתם לתחנה האמיתית... אין לי מושג איך יתפקד אחרי לילה ללא שינה (ואני יותר ממקווה שלא יירדם ברכבת ויפספס את התחנה...) יום נעים לכולם

בוקר נפלא ושושן פורים../images/Emo148.gif../images/Emo149.gif

שיהיה בוקר נפלא ולך ילד שלי נסיעה טובה שמור על עצמך ומחכה לעידכון ממך ולכולנו בוקר נפלא ולכל המתגייסים/ ות שמרו על עצמכם וסעו בשלום וחזרו בשלום

סמדר בנ

New member
בוקר טוב

ובהצלחה לבן של עופרה. היום גיוס להנדסה קרבית. בהצלחה לכסופי הכומתה.

שבלולי1

New member
בוקר טוב ../images/Emo149.gif../images/Emo149.gif

מקוה שכולם בקו הבריאות מקוה שהגיוס אתמול עבר בשלום.. שיהיה בהצלחה לכל המתגייסים היום גם לחבר טוב של השריונר שלי ♥

אםפי7

New member
בוקר טוב ולירושלמים שושן פורים שמח

אתמול השריונר חזר אחרי רגילה, ובכלל לא הרגישו פורים בבסיס, כלום. אפילו חבדניקים לא ראה, הרבה כלים במטבח ראה, מסתבר שהוא תמיד מהמתנדבים פעם, אז שר שירי פורים לכלי המטבח. שלח לי בלילה מאוחר כהרגלו סמס שהיום יש לו יום עמוס ולכן הולך לישון. עופרה גיוס קל ונעים לכסוף הכומתה שלך. והמשך גיוס בכייף לשריונרים של פורים, הבנתי שהשריונרים העתידיים בני ישיבות ההסדר מתגייסים היום בגלל פורים, והירושלמים שביניהם מחר בבוקר. במרץ יש גיוס גדול של בני ישיבות ההסדר. רוני ומתגייסת- החלמה מהירה לחיילים שלכן. והיום סיום טירונות מג"ב? אז בהצלחה לסאלים השוטר. בת-חטא- מקווה שבקרוב תהיה התבהרות ותדעו לאן נשלח החייל שגיוס ביום א השבוע. ותנצלו את היום לשמוח עוד קצת כי ממחר מתחילים לנקות לפסח..............אווףףףףףףףףף

ל י ת י1

New member
לנקות לפסח?../images/Emo178.gif

האמת שאתמול ניקיתי את המחסן, מצאתי שם מעטפה חומה גדולה. בפנים מצאתי מחברות של הילדים מכתה א' שאני שומרת למזכרת. התיישבתי על הרצפה עם המחברות, איזה עונג....התפוצצתי מצחוק והתרגשות. יש צדדים חיוביים לנקיונות לפסח. ואיך הבטן שלך היום? מקווה שיותר טוב

אםפי7

New member
תודה ליתי הבטן כבר יותר רגועה

בדיוק דברתי עם בכורתי וספרתי לה על לחצי פסח המתחילים היא הציעה את בכורתה בת ה10 שתבוא לעזור לי, רק בשביל הכייף להיות עם הנכדה שלי אני חושבת שאגיד לה לשלוח אותה לכאן לכמה ימים החל מראש חודש ניסן כשיוצאים לחופשה.

שויו

New member
../images/Emo154.gif חבדניקים היו בסוף השבוע אבל נעצרו בש"ג

ולא השאירו משלוחי מנות למי שלא הגיע לשם.. במוצ"ש גם באו לקרוא איתם מגילה אך מי ששמר - פספס (הצדיק שלי...) כדי להמשיך את מסורת הסלבריטאות שלהם (שהחלה בקדם ארוויזיון ) - הגיעה אליהם אתמול בצהרים ניידת של גל"צ לחדר האוכל.. הכוונה היתה לתת להם למסור דש"ים ולערוך מין תחרות כשרונות צעירים וגם מוזרים.. בפועל, שני השדרנים מהאולפן בילבלו כל כך הרבה את המוח והעבירו את השידור לשם לדקות ספורות בלבד... דיברו בסה"כ שני חיילים...

אםפי7

New member
לא יודעת אם שמת לב אבל מאז שהשריונר שלך

הצטרף לשלי הוא הביא אתו הרבה רוחות פרסום, נופש וכייף. רק שהשריונר שלי תמיד מוצא מה לעשות ואייך שהגיע הלך להחליף חבר שכבר בדרך לבסיס התקשר וביקש שיחליף אותו בתורנות מטבח. טוב, ציידתי את השריונר בכמויות של דברים מתוקים שיוכל לחלק הרבה משלוחי מנות טעימים, תגידי לשריונר שלך ללכת לראות אם נשאר משהו. כן, הגל"צ הזה אייך הגיב השריונר שלי לשאלה שלי על שידורי גל"צ "הם נראים יותר כמו גלצ"ח שמבלבל את השכל."

פיטנגו4

New member
בוקר טוב. גשם סגול

כל הזמן בדרום. הם מוקפצים שם כל הזמן. אני מנסה לחשוב על דברים אחרים, ושבאמת יהיה יום רגוע ... הנסיך שלי כנראה משלים עם המצב שהוא לא יגיע לסיירת וישאר ביחידה הזו. הוא ינסה להשיג את הכי טוב שהוא יכול במצב הנוכחי. כלומר: בקרוב לצאת למ"כים. כולם כולל המג"ד והמב"ס אמרו לו שהוא מסומן לקצונה. תפור עליו... בינתיים חטף שבר מאמץ. הרופא אבחן במישוש ועפ"י הכאבים. הוא לא הפנה אותו לאורתופד (?!?) אבל נתן 10 ימי מנוחה מלאה. יש לו כאבים גם בהליכה ואמרתי לו לבקש אורתופד, תוך חודשיים שלושה גם יגיע אליו
(קלטתי היטב את הראש הצה"לי). בינתיים הוא אמנם לא עושה ספורט וריצות, אבל כדי לעמוד בזמנים הוא רץ, וכמובן זה גם כואב וגם לא תורם להחלמה... חג שמח

ל י ת י1

New member
פיטנגו, יופי שהוא השלים עם המצב

שבר מאמץ לא יופי בכלל... שישמור על הרגל.

פולי44

New member
הי פיטנגו

טוב שהוא רואה שאפשר לנסות גם במצב הנוכחי להגיע למצב שיהיה לו טוב בו, ואם המפקדים סימנו אותו לטובה, אז לפי דעתי אין מה לדאוג בכלל. ושישמור על עצמו ועל הרגליים! בהצלחה!

למעלה