בוקר אור -שני

בוקר אור -שני

שלומות לכם חברים וחברות יקרים ויקרת בוקרו של יום שני אכן,היו התחלות חדשות אתמול אפילו טובות היום אסגור על דיור חדש ונעים עבורי משהו - בובוניירה חמים,נעים,מפנק ולכם\לכן התחיל טוב אתמול השבוע? ימשיך טוב גם היום והלאה בטוח שכן יאללה,לא לקטר קחו שיר לבוקר,רגוע אבל מלא חשק ואהבה http://www.youtube.com/watch?v=e0TInLOJuUM ואם כבר... לכו ז'דיינו לי מהעיניים ועשו אהב עם אהובכן\אהובתכם בתשוקה ובחום בחושניות ונחישות ברכות ובעונג נשיקות לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

קטניפ

New member
יום טוב

התחיל כרגיל מוקדם והיום אפילו מוקדם מן הרגיל בדרך לעבודה השמיעו שירים מסרטים ותוכניות טלויזיה והשיר הזה התנגן לו ועשה לי שטף של נוסטלגיה לגברים מקפצים משולחנות ביה"ס ונשים מפזזות בחותלות. שיהיה לכולנו יום טוב ומאושר

קטניפ

New member
תרגישי טוב, בייבי

מה קרה, החום זה מהזיכרונות מה עשית במשרד שבוע שעבר, שובבה?

annie13

New member

המנהלת שלי אמרה "היית צריכה לעשות סקס אתמול, או להביא אותו לפה הבוקר." עניתי לה שגם עשיתי סקס אתמול
וכבר עשיתי סקס על השולחן הזה.
היא חשבה שאני צוחקת.

קטניפ

New member
תגידי למנהלת שאת הולכת לעשות

עכשיו את מה שהיית צריכה לעשות אתמול...

גם אני קמתי בתחושת מחלה ברורה

באמצע שלב ה"להתלבש, לטחון נשנוש ולצאת" פשוט עצרתי וחשבתי לעצמי, מה הפואנטה? אני גם ככה אהיה בתחושה מחורבנת וחסר כל תועלת, בשביל זה יש ימי חופש... זה וגם העובדה ששרפתי משהו כמו חצי שעה של לקנח את האף ולהוציא את הג'יפה מהצנרת... ככה שבכלל הייתי מאחר.

בוקר טוב

כואב לי מתחת לתחת. להפתעתי, אני יכולה לשבת.. רק לא ממש יכולה לקום בלי להגיד "אווצ'." שיהיה יום מקסים :)

מצב רוח טוב יותר היום

הוצאת קיטור: מתכוננת ללכת לעבודה, כשהייתי מעדיפה ללכת לטייל על החוף או משהו, במזג האוויר הנפלא שיש היום (שבהחלט תורם לשיפור מצב הרוח שלי).
מעבר לזה - הרבה קפה טוב, מחמאות נוספות על הצלחת הדיאטה המתמשכת שלי, פיצה לארוחת בוקר - יום נחמד סה"כ!
עכשיו בא לי שוקולד.

למעלה