בוקר אור של חמישי

שושנה ו

New member
בוקר טוב קרירומעונן ../images/Emo183.gif../images/Emo96.gif../images/Emo212.gif

אמרו גשם מהצפון עד צפון הנגב..... כנראה שהצדק איתם לפי מה שנראה בחוץ ....
הערב בע"ה צריך מנומרי המקסים להגיע....
מחכה לו בקוצר רוח ובכיליון עיניים.... מאחלת לכולם/ן יום של הכנות, נקיונות, קניות, עבודה, לימודים, בישולים ואפייה מהנים....יום פורה, מוצלח, חמים, טעים ומקסים

ע ו מ ר 4

New member
בוקר אור של חמישי

כבר לפנות בוקר החל לרדת גשם...ואני שכלכך חיכיתי לו ושמחתי לקראתו...קמתי עוד לפני אור ראשון
כעת רגוע...מעונן וקריר. אתמול לעת ליל כתבה לי אמא רותי שאני מיוחדת. אולי. כתבה שגם קשקשה אני שומרת על מזג גבוה. אז תדעי לך אמא רותי שאת עדיין לא מכירה את אמא יומטוב...היא תוך שניות הופכת כל לימון ללימונדה ...מתוקה. ועל מנת שלא אשכח ואחסיר לא חסרות כאן אמהות יקרות שכאלה. זה הזמן ןהמקום הוא שלימד אותנו כמה "כללי"מקום וזמן. דווקא בימים האחרונים אני דואגת ואף מוטרדת עד מאוד מאי אלו מקומות שהירוק בקבוק תשכון בהם....לעומת המקומות ה"נפלאים" שהיתה בשנה שחלפה. אז? כשהיא כתבה לי מסר קטן לפני 3 שבועות:"אמא הקצינה שלי מציעה לי ........ ......" "מייד עניתי לה:"תעני בחיוב...זה בסדר" אז לא מיסתובבת קודרת כי הילדים שלי צריכים אותי מחייכת...וגם בימים באמת קשים ...ולא חסרו כאלה מאז גיוסו של מנומרי הבכור בנוב01...וגיוסו של מנומרי ד במרס 06 וגיוסו של אדום בנוב 06 עם ימים בן היותר מפחידים של חיי....ממשיכה לשמור על עליצות מסויימת..והיתר בלבב פנימה. כי אחרת קשה לשרוד. יום חדש בפתח. אתמול הכנו טבון.... הבאנו קש מהאורווה...בוץ....כי תמיד יש כאן
..."מוץ ובוץ" שבעזרתם הילדים ריפדו אבנים שהונחו בחצי עיגול...עךיהם יונח הפח...עליו נאפה את המצות. היום? יום חדש. פסח בפתח...כולם במתח...ויש "המון עבודה"............בגנון. יום רגוע...באשר הנכם...כולכם.

יומטוב5

New member
אמא עומר יקרה

ככה בבוקר את קוראת לי כאשר זאת אני מיד באה תודה על המחמאה למרות שאני לא בדיוק כזאת אני יודעת לבכות ולהתרגז והגלה לך בסוד שמגיוס לגיוס אנייותר מפחדת כי אני כבר יודעת שאין היגיון באי -גיון הצבאי ועוד מעט אני יוצאת לחופש מהצבא מגיע לי אחרי 10 שנים ברציפות וכבר מפחדת מהיום שהבן החמישי התגייס נראה לי שאחרי הפסקה יהיה קשה אבל עוד חזון למועד והיום החיל שלי בא הביתה וגם המלואימניק אני מקווה אז שבת שלום הלכתי

Rainbow100

New member
אני קוראת אותך ומהנהנת לעצמי

"מגיוס לגיוס אנייותר מפחדת כי אני כבר יודעת שאין היגיון באי -גיון הצבאי?.." מקווה שעד שהבן החמישי שלך יצטרך להתגייס כבר יבוא שלום עלינו... בוקר טוב,-סופ"ש כבר כאן

IULLY24

New member
בוקר טוב וגשום

האם יכול להיות שישנתי כל כך חזק שלא שמעתי כלום בלילה ?... גם כאן ירד גשם , למרות זאת הצעיר החליט שחם והולכים עם חולצה קצרה , איפה חם להם אני שואלת ...?? אתמול בשיחת הלילה זה קרה לי . הנסיך שלי התקשר ונשמע רצוץ , עייף . ממה עייף , לא יודעת , טרם התחילו את האימונים הפיזיים . הרבה הרצאות ודיבורים , הרבה שעות עירות לנסיך שרגיל לישון עד הצהריים , לקום לשאול מה יש לאכול ולחטוף עד קצת משנת היופי , בעלי אומר שמתרגלים ואני ... אני צריכה להמשיך לחייך . אתמול אמר לי שכשמגישים אוכל הוא אוכל כמה שיותר והרבה כי מפחד להיות רעב וגם רוצה לעלות קצת במשקל , מה שלא יוכל לעשות כשיתחילו האימונים , איזה מחשבות בראש של ילד ... אני משתדלת לחשוב כמו שאמרתן כאן שהוא מצלצל להתנחם , לשמוע מילה טובה , לשמוע חיוך ואחרי שהוא טוען את המצברים ומשאיר לי את הג'יפה , הוא חוזר לחבר'ה (והרי הוא מוקף בחבר'ה שהוא מכיר) והצחוקים ממשיכים . "ביתי הוא מבצרי " - אמרו חכמים ממני , בכל פעם אני מבינה כמה הבית הוא המבצר של הילדים ואנחנו שומרים בכניסה ... יולי

ע ו מ ר 4

New member
אז רק כדי

שתהיינה רגועות
ירוק בקבוק טילפנה כעת
"מה קורה?"...בנוסח קשיחות צבאית
"הכל דבש"..... "נו אמא מה קרה לך?" "כלום...הכל בסדר...איפה את?"(מן שאלת מפתח שלי בעדניות...אולי נבין המילים והקולות והרחשים אחמוד לי איזו פיסת מידע) "נוווווווווווו אמא...אל תתחילי.....אפילו לא יודעת מתי באה ואם אצא היום
" כאן מופיעה שתיקה של שתי המשוחחות
"טוב....נדבר" "טוב חמודה...חיבוק...ושימרי על עצמך באי שם שלך" ניתוק
אח איזו ילדההההההההההההההההה. כן. אמא קשת..בוקר רגוע גם לך. אולי נדבר על הגיון....כי השני שמתחיל בא...לא אוהבת אותו פתאוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

Rainbow100

New member
אפשר לדבר על הגיון אבל מהנסיון...

לעיתים צריך להתמודד עם האי-גיון הצבאי. מחמש בבוקר אני רק מחכה ל"יום חמישי בבוקר" מתי זה יוצא "חמישי בבוקר" שבו הילד יוכל להתקשר אלי? יום רגוע בהחלט

ע ו מ ר 4

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

מחמש וחמישי...היום כל היום. לא לשכוח אותנו

בוקר טוב דיווחים מהשטח

טוב אחרי שדפקתי פה נפקדות אתמול,עינייני עבודה במרכז. החם והלח, אני חוזרת לדווח מה חדש אצלנו. אחרי יומיים מאז הגיוס של הבן שנראה לי כמו שנה בערך... הגיעה שעת ט"ש , 22:00 צלצול מוכר ואהוב פילח את הציפייה של היומיים האחרונים, ילד שלי חייל מה קורה? והוא נשמע כל כך קול, לא מוטרד , צריך ממש לחלוב אותו, הכל בסדר אצלו,הוא עם חבר בחדר, שאלתי אם יש הלם צבא וזה מה שציפה? תשובה קצרה: " פלוס מינוס". טוב נשארתי עם תאוותי בידי, תשובות הרבה אין, אך יותר רגועה! טוב שיש את אמא יולי ובנה היקר שמנדב מידע ומספר , אחרת איך אני יידע? עומר מה את עושה פה בשעה כזאת? ראיתי שתמול רץ פה שרשור על חלוקת תפקידים, אז מתוקף היותי "צעירה" בנתיים אני משאירה לפזמנקיות את תפקידי"הראש הגדול".
. נשתמע בהמשך

Rainbow100

New member
פטפטן הבן שלך ../images/Emo6.gif

בשלב מסויים זו הופכת להיות תשובה של מילה אחת לכל שאלה :"סבבה". וברצינות, הכי חשוב זה שהוא נשמע קול ולא מוטרד,-ואנחנו הרי אלופות ושומעות הרבה מעבר למילים. כיף לשמוע אותו מתחיל כך!

אםפי7

New member
עונש חינוכי

אתמול באמצע פגישת עבודה בשעת ערב יחסית סבירה, ניידי מצלצל
ועל הקו בני השריונר הוא: קבלתי עונש, לכתוב 2 דפי פוליו על תזונה בצבא, (אני התעלפתי
) עד מחר, אחרת בשבוע הבא אין יציאה בשבת... אני: אתה מוכן בבקשה לחזור על דבריך... הוא: קבלתי עונש לכתוב חיבור של 2 עמודים על תזונה. אני: למה? הוא: אוף, את לא מבינה, אני ועוד ... חברים דברנו בהרצאה על תזונה של איזה חיילת, וקבלתי עונש... אני: אז למה לא לרוץ מסביבי לבסיס, שעות יציאה וכניסה, עונש של צבא, מה פתאום עונש של בית ספר? הוא: נדבר מחר. אז היום שזה מחר של אתמול בשעה 5 בבוקר, ניידי מנגן, והשריונר על הקו, רוצה לדעת אם בדקתי באינטרנט על תזונה בצבא
, אז קמתי והלכתי למחשב, והקראתי לו מאמר על תזונה , אולי זה ישנה אצלו משהו יפסיק לאכול פיצה ולשתות קולה וציפס. ואחרי חצי שעה הקראות, הוא אומר אמא, זה רק עמוד וחצי תחפשי עוד בערב אני אחזור אליך. ואני לתומי חשבתי שזהו נגמרו ימי הבגרויות והבית ספר, ובא חיל השריון ועושה לי בית ספר. אז אולי הוא התגייס לצבא אחר? ושכח להגיד לי? עכשיו הודעה חשובה, המחשב שלי החליט להתחמם יותר מדי כי בחוץ גשם, אז הוא נוסע לבית הבראה והחלמה במעבדת המחשבים, מקווה שיחזור מהר ונתראה בקרוב.

katam

New member
בנינו, לפי נימת הקול של השלום מה נישמע אנחנו

כבר מבינות בדיוק איך הם מרגישים. יום נפלא לכולם

שרית200000

New member
היי לכולן

לא כתבתי מזמן אבל כל יום קוראת ומתעדכנת. החייל הסגול של בהכנה לקצינים מקווה שיעבור לו בקלות זהו כזה קפצתי לבקר ........ שיהיה לכולנו סוף שבע מהמם יום טוב

פולי44

New member
בוקר טוב לכולם!

הילד שלי נשמע מאושר לגמרי! איזה כיף! איזה מזל שהוא בהכנה לקורס מפקדים. השינוי הזה היה כל כך מתבקש בשבילו. בשני הלילות האחרונים הוא התקשר אחרי 12 בלילה, גם ביומולדת שלו (מה שאומר שלא איחלתי לו מזל טוב ביומולדת עצמו אלא רק בסמס), ואני כמובן לא הולכת לישון
עד שאני לא שומעת את הקול שלו ומזהה את המצברוח. אבל אחרי השיחה איתו אני ישנה כל כך טוב, שלווה ורגועה, בידיעה שהוא כל כך מרוצה. מסקנה לכל האימהות (והאבות...) החדשות כאן: גם אם יש משברים בדרך, בסוף הכל מסתדר. הם הרי לא לבד בעולם הזה, אנחנו שם בשבילם, גם כשהם רחוקים פיזית, אז כל דבר אפשר לפתור בעצה טובה ובהקשבה. וחוץ מזה הוא מגיע מחר הביתה אז נוכל לחגוג לו יומולדת
כמו שצריך! יום טוב לכולם וסופ"ש נעים

ruthi26

New member
שלום לכולם, בין לבין...

מתרגשת מעט, ושמחה מאוד מאוד
שני החיילולים שלי באים אחד חיל האוויר והשני מנומר... לשניהם די רחוק להגיע הביתה אבל השטיח האדום אוטוטו נפרס לו על הרצפה.. חחחחחחחחחחח הוא עבר אתמול מבחן לרובאי 05 החזקתי לו אצבעות בידיים וברגליים
אתמול התאפקתי לא להירדם בגלל הטלפון של המנומר ובדיוק כשהתחלתי לשקוע בשינה, קטע את הכול הטלפון המיוחל השעה היתה כמעט 0.00 בלילה ואני מן הסתם, לא יכולתי להתאפק יותר, והלכתי לישון.. כמובן ששמחתי מאוד, ושאלתי מה נשמע שאלתי איך היה המבחן לרובאי 05? והוא אמר קלי קלות שמחה לשמוע, וגאה במנומר שלי החייל השני שלי שישתחרר בע"ה באוגוסט הקרוב עונה לי בדרך כלל בסבבה, הכל טוב, תשובות קצרצרות היום עשו להם יום כייף לקחו אותם ליד ושם, ולדבר עם הרב לאו אחרי כמה ימים לא קלים במיוחד, שאי אפשר לפרט הוא מתוק כזה, אבל מצד שני נהיה גבר כזה... ואני עוד זוכרת אותו כזה קטןןןןןןןןןןןןן, איך הוא נהיה לי כזה גדול פתאוום.......................| זוכרת את מוצץ| והמנומר לעומתו מפרט יותר, ויש תשובות של אמאאאאאאאאאאאאאאאא... נווווווווווווווווו... אי אפשר בטלפוןןןןןןןןןןןןןןן אבל זקוק עדיין לבית החם
אספר כשאדע מה קורה עם המבחן.. ובינתיים שניהם באים בע"ה לסופשבוע איזה כייף לי
אחד יבוא היום בלילה והשני מחר קולולולולולו

למעלה