בוקר אור רונצו'ק ולכולם

צילוש43

New member
בוקר אור רונצו'ק ולכולם../images/Emo24.gif

הינה מצאתי מציאה..
והסדנא כבר מתחילה כיצד להחליף ת'חיתול
לפי קצב ההוראות לסבל'א חדש ומחודש
שלב ראשוני
תהנה

ש ר ה לה

New member
בוקר אור לסבים בהרצה, ממני בהערצה....

אני עדיין בהמתנה לנכדים שאולי בכ'ז יגיעו מתישהו בעזרת השם אבל ובעיקר בעזרת הבנות שלי. היום יום ה' שוב יגיע היצרן של האוברולים המקסימים האלו לרחבה בביח העמק. לא יכולתי להתאפק, קניתי לשחר התינוק הטרי של האחיינית שלי כבר שישה כאלו עם כל מיני לוגואים מקסימים. תאמינו לי שהעסק בכלל לא זול, על כל אוברול פצפון כזה האיש לוקח 30 ש'ח. אבל כשקונים יותר משניים יש הנחות ואפילו קיבלתי ממנו בונוס - שלושה זוגות גרביים פיצפוניות במארז... וביקש ממני להביא לו עוד רעיונות ללוגואים נוספים..... יש לכם איזה רעיון מדליק בתור סבאים/ות משופשפים?...

בוקר טוב

לוגואים? גמני צריך אז משנכנס אדר מרבין בשמחה יש לי עוד מישהו לדאוג שיתחפש, אבל הוא הכי קל

אילנה 55

New member
בוקר טוב לכל הסבים והסבתות ולאלה.......

שיהיו בעזרת השם. שולחת לכם את שלמה ארצי עם הרבה אהבה

שרל'ה../images/Emo39.gifמאחלת לך בהכי קרוב שתהיי גם סבתא,

בעניין הזה רק בורא עולם יחליט מתי תזכי להיות סבתא, שרל'ה,,את יודעת מה ההורים התימנים מהדור הקודם היו אומרים ליילדהם כשהם משתוקקים להיות סבא/סבתא
יאלההההה תתחרקו תתזוו'אגו (קדימה תתחתנו) ותביאו נכד כשאנו עוד צעירים ונהנה מהם,, כנראה כי פעם תוחלת החיים היתה יותר קצרה,,(?)

טליה1233

New member
ואזהרה חמורה ../images/Emo237.gif ../images/Emo18.gif../images/Emo206.gif

אזהרה חמורה מאגף טכנולוגיות מידע – משרד ראש הממשלה אזהרה חמורה אנא קראו והעבירו לכל מי שאתם יכולים במהירות האפשרית. עליכם להיזהר בימים הקרובים. אל תפתחו שום הודעה עם קובץ מצורף שכתוב בו: POSTCARD FROM HALLMARK. לא משנה מי שלח לכם את זה. זהו וירוס הפותח את תמונת הגלויה השורפת את כל הדיסק הקשיח שלכם. הווירוס הזה יישלח אליכם ממישהו שיש לו את כתובת הדוא"ל שלכם ברשימת אנשי הקשר. לכן עליכם לשלוח את ההודעה הזו לכל אנשי הקשר שלכם. מוטב לקבל את ההודעה הזו 25 פעם מאשר לקבל את הווירוס ולפתוח אותו. אם אתם מקבלים דוא"ל שבו כתוב POSTCARD, גם אם הוא נשלח על ידי חבר, אל תפתחו אותו. כבו מייד את המחשב שלכם. CNN הכריזה על הווירוס הזה כגרוע ביותר. הוא דורג ע"י מייקרוסופט כווירוס ההרסני ביותר מאז ומעולם. הוא התגלה ע"י McAfee לפני מספר ימים ואין עדיין אפשרות לתקן אותו. זכרו: שלחו את ההודעה לידידיכם ולאנשי הקשר שלכם. כולנו נרוויח מכך. הקובץ נחסם ע"י מוצרי אבטחת המידע של המשרד. בברכה, תומר שמש Tomer Shemesh האגף לטכנולוגיות מידע Information Technology Dep. משרד ראש הממשלה Prime Minister Office טל' - Tel: 02 6705385 02 6705385 02 6705385 02 6705385 02 6705385 02 6705385 02 6705385 02 6705385 סלולרי - Cel : 0506286504 [email protected] שלחו לכל אנשי הקשר והחברים שלכם!

טליה1233

New member
מתנצלת. המידע שקרי ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

הובהר לי שזו מתיחה שקרית ביותר. עמכם הסליחה

alondli

New member
לא נורא, עוד "סיפור" ישן ,עם זקן ,כמו..../images/Emo13.gif

לא מעט מיילים שמתגלגלים בנט, נראים ממש אוטנטיים ומלאי פרטים משכנעים..והכול סתם, בועת אוויר חם ולא יותר..
אחת מהדרכים של הנט למלא לנו לפעמים את הפנאי ואת החלל ב..כלום, סיפורים בעלמה, מילים על הקרח, פול גז בניוטראל..
נ.ב. דעי לך טליה , צריך למהר ולהעביר הודעה זו ל 7 אנשים תוך 24 שעות ואז המזל יבחר בך. הנה.. יש את הדוגמא של יפה מחדרה ( אולי צילוש מכירה אותה..?.
) ששלחה את המייל לחבריה ולמחרת נודע לך שנכנסה להריון וגם בעלה שוחרר לאחר 11 חודשים (..?..!..
)מהכלא ,לפני הזמן, על התנהגות טובה.. בוקר טוב לכולם
שמש נעימה בחוץ, אצא עוד מעט החוצה, לאוויר הפתוח..
למרות גילי הקשיש , אני עדיין יכול לעשות זאת בלי מקל..

טליה1233

New member
11:11

צוחקת
תגיד, ככה יפה לצחוק על נקבה מאמינה רגשית בטוב?
שיהיה לך בוקר/יום/ערב/לילה טוב
ותפסיק להתייחס לעצם גילך ברצינות, איש צעיר
נ.ב. אמשיך להעיר ולהאיר על צעירותך, בכל פעם שתקשקש על גילך הקשיש

טוב טוב אז בואו נצחק קצת,

אישה סבלה שנים מכאב ראש כרוני, פנתה למומחה שיעזור לה. דוקטור, שנים שאני סובלת מכאבי ראש, מה לא ניסיתי… "תראי", אומר לה הרופא, "הטיפול מאוד פשוט – חזרי ארבע פעמים כשאצבעות ידיך על רקותייך, 'אין לי באמת כאבי ראש, אין לי באמת כאבי ראש'." האישה מבולבלת מהצעת הרופא, מפקפקת ביעילותה, יצאה ממנו כשהיא בכל זאת ממלמלת לעצמה, "באמת שאין לי כאבי ראש, באמת שאין לי כאבי ראש." לפתע היא שמה לב שכאבי הראש נעלמו! חזרה מיד לרופא, ולחשה לו, "דוקטור, יש עוד בעיה קטנה – בעלי אימפוטנט." "שילחי אותו אלי", הוא משיב, "זו ממש לא בעיה." אחרי כמה ימים הבעל הולך לרופא, חוזר הביתה, מתנפל על אשתו, קורע אותה כמו נער צעיר ורץ לאמבטיה, חוזר אחרי כמה דקות ושוב קורע אותה, וכך חמש-שש פעמים, ועוד כוחו במותניו. האישה המומה מיכולותיו הנפלאות, סקרנית, היא מציצה דרך חור המנעול ורואה את בעלה שבאמבטיה. שם עוצם הבעל את עיניו וממלמל, "היא לא באמת אשתי, היא לא באמת אשתי…"

alondli

New member
OK, מקבל את המלצתך..../images/Emo13.gif, אבל יש לך כאן...

קצת בילובלי מושגים...
אני מבין.." נקבה
מאמינה"
.. גם "נקבה
רגשית..
"..( כן, אני מתקשה קצת בניסוח..
) וגם אני "מאמין בטוב"..
.. אבל שלושתם ביחד..??
.. זה ממש נדיר.. למרות שסיפרו לי שניצפו כאלה באלאסקה, להקה של דולפינים..

alondli

New member
..טובים ומרגשים וחיוביים? אלה הדולפינים..../images/Emo8.gif

ש ר ה לה

New member
אלונדלי אולי התכוונת ללהקה של פינגווינים?

שים להם שטריימל והם נראים כעדת חרדים לכל דבר

למעלה