בוקר אור מועדים לשמחה

שני 4004

New member
בוקר אור מועדים לשמחה

אני חולת צליאק חדשה ...לא כל כך יודעת איזה לחם לאכול בלי גלוטן נכון המבחר הוא עצום בבתי טבע , השאלה היא קיים לחם ללא גלוטן ודל בקלוריות? אם כן אשמח אם תגידו לי היכן לקנות אותו ..... יש ברשותי גם אופה לחם ,האם ניתן לאפות לחם ללא גלוטן וגם דל בקלוריות ..אם זה אפשרי אשמח לקבל מכם מתכון ידידותי שדל בגלוטן ודל שומן.. תודה לכםםםם

blabla83

New member
יש לבראל לחם קל והוא גם טעים

אני לא יודעת אם הוא שווה ערך בדיוק ללחם קל רגיל, אבל הוא מופחת קלוריות מלחמים אחרים נ"ג

שני 4004

New member
תודה על תשובתך

אבל היכן קונים אותו ואיך הוא נקרא בדיוק .. לחם בראל?

maayansolo

New member
1/3 בגט

היי. גם אני חולת צליאק חדשה ועדיין לא הצלחתי להתרגל לטעמים. יש 1/3 בגט של חברת greenlite ומצאתי אותו כטעים ביותר. אין לי מושג אם הוא דיאטטי- 276 קלוריות לבגט. נסי

blabla83

New member
כל המוצרים של גרינלייט טעימים לדעתי - אבל הם

רחוקים מלהיות דיאטטים / בריאים ( מלאים בסוכר שומן וכו) השאלה מה חשוב לך שיהייה בלחם..

שזו בדיוק הסיבה שאינה צורכת לרוב לחם נ"ג

כי במקביל לתזונה נטולת גלוטן אני מנסה לנהל באופן כללי אורח חיים של תזונה בריאה, ורוב מוחלט של הלחמים נטולי נגלוטן (ובכלל כל מיני סוגי "תחליפים") הם לא בריאים בהקשר של שומן וסוכר וכו'. לכן, כפי שכתבתי לעיל, ברוב מוחלט של המקרים אני פשוט לא אוכלת לחם.

שני 4004

New member
נראה לי שגם אני אבחר

לא לאכול לחם...אסתפק בסלט טונה וגבינות.. כי סוכר גם אסור לי ...

טליאמתי

New member
אני חושבת שאפיה ביתית את יכולה לשלוט

בעניין הסוכר והשומן. ישנם קמחים לא רעים תזונתית לאפיה כמו קמח אורז, תירס וקמחי קטניות למניהם. וכשאת אופה לבד תמיד אפשר להכניס ללחם תוספות כמו גרעינים שונים. נכון שזה לא דיאטתי במיוחד אבל יחד עם זה אפשר לדעתי למצוא מרשמים שיש בצדם בריאות.

טליאמתי

New member
היי שני וברוכה הבאה../images/Emo39.gif

כמו שכתבו לך כבר, הלחם הקל היחידי הוא של בראל ומכיל זרעי צ'יה. אם זכור לי נכון, הוא מכיל יותר קלוריות מאשר לחם קל רגיל אבל הכל יחסי (בעיקר כשמדובר בלחמים נ"ג). לא טעמתי אותו (אני לא ממש בקטע של הלחמים המוכנים) אבל אמא שלי מאוד נהנית ממנו. זה כמובן עניין של טעם:) אין לי תשובה לגבי אופה לחם, אני אופה בשיטה הישנה. מיקסר, תבניות ותנור

rona1267

New member
לחם בראל

היי שני, ברוכה הבאה. אני אוכלת את הלחם קל של "בראל" הוא מכיל 60 קלוריות לפרוסה , והוא גם טעים.וללא סוכר. בכל חנות שמוכרים לחמים קפואים ללא גלוטן, הוא נמצא.והוא נקרא: לחם צ'יה קל. בהצלחה

Tami661

New member
../images/Emo45.gifהלחם היחיד, נכון להיום, בו הושם דגש

על ערך תזונתי עשיר (אומגה 3-6 ביחס אולטימטיבי, ערך גליקמי נמוך, ללא סוכר) ומשלב בריאות, טעם וקלוריות מופחתות כאשר גם הקלוריות שבו איכותיות.

שני 4004

New member
רונה תדה רבה לך

לאחר החג אלך לקנות את הלחם הזה צ'יה קל .. חג שמחחחחח

שלום שני 4004 וברוכה הבאה למשפחת הצליאק ../images/Emo140.gif

שאלות נוספות? אנחנו כאן
אמא של הבנים

למעלה