בוקר אור לסופ"ש..מקווה שהחדשות יהיו טובות

ברכת הבוקר היא "בריאות לכולם"

ומשהו טוב להיום, סרטים בכל בתי הקולנוע היום רק ב-10 שקלים.
אז קדימה תסתערו.

מינהר

New member
הערב יש מדינת הגמדים, תכנית הומור.

אני מקווה שאני אהיה בריקודי עם.
השבוע היתה אצלי פגישה של השומרות משקל- או איי. היה נחמד מאוד. ניצת את מוזמנת. בימי ג ב- 1100. כתובת יש לך. כולכם מוזמנים, אבל לצערי גרים רחוק.

מינהר

New member
יעלי, עבדת על האנטישמים, מה?

אתמול בטלויזיה היה מפגש בין 2 אחיות, שלא הכירו זו את זו 70 שנה. אחת גרה בשצצין פולין. נוצריה לפי אמא שלה, אבא יהודי. השניה בישראל, האבא התחתן כאן בשנית עם אשה יהודיה, וחיפש כל הזמן את אשתו ובתו שאבדו לו. היה מרגש. ביחוד נעם לי לשמוע פולנית. שפה נעימה מאוד.

יוליקה ,

יעלי זו היוליקה של ערוץ 60+ "שישים פלוס".מאוד חמודה והומוריסטית .את מוזמנת להכנס ולהכיר אותה , לא תצטערי !!!! תמר .

מדינת הגמדים למי שמתענין

משודרת בשעה 21.30 בערוץ 11, כפי שמינה כתבה ישודר היום בערב.

אש יש לנו 3 תכניות סאטירה גב האומה, ארץ נהדרת ובמדינות הגמדים.

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב לסוף שבוע...

ההתאבדות של פושע המלחמה בבית המשפט בהאג היה מזעזע...
פאשלה של אנשי הביטחון שהביאו אותו לבית המשפט איך הגיע אליו הרעל???

בגלל שטראמפ הוא ראש מדינה רופס... יש חשש שאת מנהיגות העולם
יתפוס פוטין... ואיראן....

סוף שבוע נעים לכולכם... אני מחכה לנכד שלי ובתי.

בת חן191

New member
היות ובמועדון שלנו יש המון תרבות הרצאות

ודיונים, השארנו את התרבות במועדון התקבצנו כמה חברות
כל יום שישי במדרחוב יושבות בבית קפה ובמוצאי שבת גם נפגשות
יש כאלו שאחרי הצהרים נפגשות אותי מספק מה שיש,
יש גם אירוח משפחה,,

בת חן191

New member
ועכשיו הולכת לעשות קניות גם בשוק שלנו

יש לי אורחים לא בשבת למחר בצהרים,,,,ביי אהיו בריאים

מינהר

New member
את אסד לא צריך לשפוט קודם? ואת ההיאטולות,

שמעוררים את כל הטרור בעולם לא צריך לשפוט קודם? התלבשו על פושע מארץ קטנה, כי זה נוצרי שרצח מוסלמים. אם היה להפך מי היה מתערב.

אותי זה מעצבן......

המפכ"ל שלא מבין במשטרה, טוען שהוא נגד חוק ההמלצות כיוון שהמשטרה כבר מזמן לא ממליצה בתיקים......
הלכתי לבדוק יותר לעומק, ומצאתי שכאשר התחיל את כהונתו, החליט חד משמעית שני דברים:
1. להילחם בהדלפות
2. להפסיק את בהמלצות החוקרים בתיקים.

ז"א שהבור הזה בנושא משטרה, בעצם הוא המקור לכל הבעיה, כאשר כל שוטר טירון יודע שהסיכום וההמלצה של החוקר שווה זהב, ובא זה ומחליט לא להמליץ על מאות אלפי תיקים בשנה, שזה בפירוש לרעת החקירה.
לא סתם נאמר שכעת הפרקליטות תיזדקק ל-1000 עובדים נוספים כדי להתגבר על הצונאמי של התיקים.....

ואז כמו בכל דבר מטופש מגיעה גם הפשרה. בה לא יהיה מדובר על כל תיק אלא רק בתיקים בהם יש פרקליט מלווה מהפרקליטות.
עוד טימטום ומוליכים את כל הציבור שולל בשקרים והתפתלויות.

התפקיד של הפרקליט המלווה הוא בעיקר השגחה מבחינה משפטית. הוא לא יכול להילוות לכל חוקר בצוות כדי להיות נוכח בחקירה, זה קישקוש.
ומתי שמים פרקליט מלווה ?
שנים רבות עסקתי בחקירת פשעים חמורים, ולא זכור לי אפילו פעם אחת שהיה פרקליט מלווה, למה ? כנראה מכיוון שעשרות הרבות של תיקי פשע חמור שחקרתי, לא חקרתי אף תיק ברמה של אישיות ממשלתית, ואלו דווקא המקרים שהציבור חייב לדעת.

אם דני רצח את דדה בגלל סיכסוך כנופיות, זה לא מענין אף אחד, גם לא אם מישהו ירה באשתו ותוך כדי ירי הרג גם את אחותה, את העיתונות אולי זה מענין (ברמת רכילות או סקרנות-חולפת) אבל לא את כלל הציבור.....

לכן, מי שצריך קם על הרגליים האחוריות כדי להתנגד לחוק הבלתי חוקי הזה שיש בו מגמה ברורה לחלץ מישהו מפורסם ,זה שדוגל בדיקטטורה, מהאשמה פלילית.

למה לא חוקי? כיוון שהצעת חוק עוברת מספר שלבים ומרגע כינונו, הוא נכנס לתוקף אחרי 6 חדשים ולא מיד, כדי לתת זמן למי שצריך להיערך לכך.
ופה ? נעשית חקיקת בזק עם יציאה לפועל באופן מיידי...

אמנם ניתן גם להוציא לפועל חוק תוך 10 ימים אחרי קריאה שלישית ואחרי שכל מי שצריך חתם (השר הנוגע, ראש הממשלה, הנשיא, יו"ר הכנסת) בתנאי שזה אירוע חריג ובהול כמו למשל תיקונים לחוקי עשיית הדין בנאצים ועוזריהם עם תפיסתו של אייכמן.....
(או כמו האשמת רוה"מ בפלילים.....)

אותי זה מרגיז שטובת החקירה הפלילית נופלת שדודה לרגלי הפוליטיקה המסואבת של שמשון ויובב וחבריו.....

משהו נחמד לממורמרים ולאלה שבדרך.

יש אתר שנקרה "טיולים ואגדות" הם מחלקים כמעט בכל שבוע כרטיסים בחינם להצגות, אז מי שמעונין שיהיה לו בהנאה, אנחנו כבר זכינו להיות בכמה עצגות.

יוליקה

Member
מנהל
גם אני קוראת להם שמשון ויובב

אם זה לא היה עצוב כל כך..אולי זה היה מצחיק!!
מפלגת שלטון שהורסת כל משבצת של המשטר הדמוקרטי במדינה.
מחסלים את הפרדת הרשויות וכל שבב של שלטון החוק...
דודו אמסלם קורא להם "פקידים" הבג"צ, מבקר המדינה, פרקליט המדינה,
היועץ המשפטי לממשלה והמשטרה - הם כולם פקידים - אנחנו הנבחרים
אנחנו נציגי העם!!!

מי הם שמשון ויובב ?

מעולם לא שמעתי צרוף שמות כזה , האם זה מספר ילדים שהחמצתי ?
כשהייתי ילדה , והיתה רק תחנת רדיו אחת היו תוכניות מיוחדות לילדים , שעתים ביום כמדומני . היו מספרים ספור בהמשכים שנקרא , משהו כמו " עלילות יובב השובב" , או משהו דומה לזה . זה הייה כל כך מזמן שכבר ממש אינני זוכרת .

שמשון ויובב הן שתי דמויות מצויירות

בסרטים מצויירים קצרים הם מופיעים כשניים שרק מחפשים להזיק לאחרים והם נהנים מכך מאוד.
לכן גם יש האנשה של אנשים מסויימים שליליים באופן בולט.

למעלה