בוקר אור לכולם!!

joshh1

New member
הדרך שלי לשלמות (מעניין)../images/Emo91.gif

אנשים תמיד מחפשים את היופי , ויופי זה טוב ... אנשים תמיד מחפשים להיות מצחיקים עם החברה להיות מקובלים , ולמה לא אדם צריך חברים , ותמיד מחפש שיואהבו אותו רק חבל שזה בא על חשבון של אחרים!!! מהיא הדרך על השלמות ????? זו הדרך להיות כן עם עצמך ,זאת הדרך להגיד לעצמך , מה לא בסדר איתי ומה אני צריך לשנות , כי אני גם לפאמים לא בסדר , לא להיות סגור בחשיבה , להיות פתוח לא לישלול הכול , לכבד את כולם , לרדת על מישהו כדי שהצחקו ממך זאת הדרך הכי גרועה , הרגע רצחת אופי של בן אדם , אבל עכשיו את כלי אחלה בן אדם , טועת!!! למה תמיד אני יוצא עם בנות והם תמיד טיפשות , אגואיסטיות , למה ??? תשובה : כי אני תמיד מחפש את היופי החיצוני , מזה יופי חיצוני ??? זה מעתפת רייקה טוב אז מה חסר ???? חסר האישיות וזאת אומרת ... יופי פנימי + יופי חיצוני = יופי עכשיו הכול תלוי מה יותר כבד (נכון לפאמים הבחור/ה הכי יפה שהכרתם יכול להיות הבן אדם הכי מכוער ? פתאום יש לו פנים מכוערות עם תסתקלים לפנים באמת )ולהפך כול יום אנשים יותר ויותר עסוקים בשיפור היופי החיצוני -- ומה עם שיפור היופי הפנימי ???? מאז שהייתי קטן אני מנסה לשפר יותר את היופי הפנימי שלי מהחיצוני שלי , אני לא מושלם , גם לא ביופי הפנימי אבל לפחות אני מנסה להיות. ביסודי כשהייתי צריך לבחור עם להיות עם החברה או להיות עם "החננים" תמיד בחרתי להיות עם "החננים" , כי להם לא היו חברים וכשדיברתי איתם למדתי יותר דברים אז לא דיברנו על כדורגל , וגם אותו דבר בתיכון אני הייתי עם החברה השולטים בי"ב אבל תמיד הייתי מגן את ה"לא מקובלים" אז עכשיו אתם שואלים את עצמכם אז מה אתה רוצה ממני ?? יופי לך הייתה גיבור "החננים" ואתה מכוער אז אתה מדבר על יופי פנימי לא....לא...לאא...ועם אתם אומרים את זה אז לא הבנתם כלום!!! תחשבו עם כול אחד היה עובד על היופי שלו הפנימי העולם היה יותר טוב (ולפחות ישראל ) חלום !! ....אה......אולי......אבל זו היא הדרך על השלמות ! מאמר מעת ירון : סליחה עם כתבתי עם שגיעות אני גיסלקטי , וסליחה עם פגעתי במישהו (כניראה מגיע לו ) אגב עם בא לכם להשעיר לי הודאה סבבה [email protected]

בוקר אור לכולם!!

איך אני רואה אותי בעוד 5 שנים... אמממ... הוריד במצח מתנפח... זה רק מה שאני יכולה לומר! שיווווו האנשים כאלה מוזרים בעולם הזה.. דו פרצופים וצבועים... ומי שהכי הרבה מתנהג ככה הם אלה שתופסים גובה.. בעעעעעע!! לא סובלת לא בנים ולא בנות!!! (מצטערת לומר אבל במיוחד בנות!!!) וזהו... שיהיה לכם יום מצויין ואני בנתיים פה...

אני שונא אנשים ששמים עליך את הראש

כשהם זקוקים לך ומפנים אליך גב כשיש להם מישהו אחרששווה להם יותר.

דווקא זה לא.....

מה שקרה... פשוט אני שונאת צביעות שאם אתה בא אליו פעם אחת הוא מגעיל אליך ואז טוב וצריך ללכת לפי הקריזות שלו.....

למעלה