בוקר אור לכולם

בוקר אור לכולם

אממממממממ... רק קפצתי לומר שלום,
יום נעים..

בוקר טוב !!!!!

שלום לאשת השטן...(לא זוכר שהיינו נשואים פעם...) שלום לליזי...
לעוגיה שלי
למלאך
לשפיות או לחוסר השפיות...
לרומי...(שעכשו עובדת...איזה כייף לה..
) ולכולם !!!! ים של שמש שטף את חלוני...יום חדש של תקווה ויאוש, של חלום ומציאות. מה שלום כולם ? מישהוא יודע איך אוכלים ניוקי ??? איזה רוטב מכינים ?? תחזיקו מעמד שם !! היום חופן בתוכו אין סוף הפתעות

יאאאאאאאאאאאאאא

אני הולכת לראות את המונדיאל!!! נההההההההההה לכולכם!!!! בעעעעעעעעעעעעעע!
למדבר ורומי! ו...... ו....... ו..... זהו! ביי לכולם! יום נעים! ניצחון נפלא!

מלאך...אני פתוח כמו ספר !

בעיקר אחרי שמפוצצים אותי במכות
רומי יודעת ה כ ו ל .. (לפחות ככה היא חושב...וטוב שככה)
ולא, סורי...

לא מקובל עלי

אתם שניכם באים דיי מרחנו מספיק תעניין יש לכם שבוע וחצי לאירגון זה מוצ"ש הבא... ושניכם פה...

יששששששששששש!!!

ניצחתייייייייייייי בהתערבותתתתתתתתתתתתתתת ברזיייייייייייייל עולהההההה!!! נההההההה לכם! חיחיחי אמממממ... בקשר למפגש.. אם אתה אומר.....

GALI02

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif צהריים טובים../images/Emo42.gif

אני חייבת לעוף לעבודה. אני מקווה לפגוש פה אנשים בלילה... SEE U (טוב בערך יותר נכון READ U) גילי

בלילה ??

את יודעת בלילה ...ישנים. כן, אני יודע שזה רעיון חולני, תנסי פעם...מאוד נחמד.

GALI02

New member
מדבר- אחלה רעיון אני אנסה אותו פעם

לילה טוב.... (מנסה את הרעיון כבר עכשיו!)

NK The man

New member
היה בוקר נחמד, השאר קילקל!!!

המצב רוח בכי רע,למרות שיצאתי לחמשוש, למה? כי נתתי למשהו שולי להשפיע עליי... אולי הפעם הראשונה שלא הבנתי את המין השני... בכל אופן, שיהיה לכולם יום טוב!!!

ליזי1983

New member
NK היקר!!!

מנסיוני האישי, אין מצב, ולו הקל ביותר, בו אי פעם, תבין ולו לרגע, את המין השני. ניסיון של שנים מוכיח כי שני המינים ביחד, עובדים טוב בחדרי המיטות ביחד, אבל אך ורק שם. אהבה, היא התחושה היחידה, שיכולה לגרום לך בצורה זאת או אחרת, לקבל את אותה חוסר הבנה לגבי המין השני. ברור מספיק? אם לא, בעיה שלך!!! לבעיה זאת אין פירושי רש"י. שיהיה לך יום מקסים ולילה טוב: ליזי.ק.

NK The man

New member
who died and made you...

רות וסטהיימר?????????????????????????????? תפוז קורץ... הכל יהיה בסדר, זה לא כאילו שאין לי מחסן מלא בבנות שמעריצות את הקרקע עליה אני דורך... תפוז מדוכדך...(אין כזה אייקון אבל, נו באמת, פשוט תשתמשו בדמיון...)

למעלה