בוקר אור ליום שישי הלואי ויהיה רגוע בדרום

הדסהש1

New member
בוקר אור ליום שישי הלואי ויהיה רגוע בדרום

נכדי שוחרר אתמול לאחר יומיים עם עירוי של אנטיביוטיקה ונוזלים.
והמשך טיפול הקהילה.למה משחררים לפני שהוא בריא לגמרי???
לחסוך כסף למשרד הבריאות.למה לא לסיים את הבדיקות שצריך תוך כדי אשפוז.נתנו לו טונה של אנטיביוטיקה ובדיקות שיעשה בקהילה
האם שר הבריאות ?ביבי מודע לכל הטרטור שעוברים
האזרחים החולים?וסגנו ליצמן בודאי שלא.כי להם יש רופא צמוד ולבית חולים שמגיעים יש חדר עם אבטחה צמודה.הם לא יודעים ומרגישים מה עוברים פשוטי העם.וחבל.יש בעיות חמורות שלא מטופלות נפגעי
תאונות העבודה בבניין...תאונות הדרכים..היכן השר ?חותך סרטים לפני סיום העבודות וכך יש תקלות..תאונות הדרכים לא מצטמצמות אלה יש יותר ויותר.אתמול נהרגה משפחה צעירה.נכון שזאת תאונה שהנהג בטח לא אשם.כי קרה לו תקר באחד הגלגלים.יגיגו טעות אנוש???אבל למשפחה זה לא יעזור...אבל ביבי אמר שיש לנו מדינה מגניבה ?????
איפה היא???

נימה3

New member
הדסה את ודאי מודעת לארוע שהיה בקרית שמונה

שבנימין נתניהו בא לגזור סרט למה? לחדר מרפאה קטן במימון פרטי בחלקו במקום חדר מיון גדול ומסודר שנסגר שם לפני כמה שנים. המצב הוא כזה בצפון שהתושבים מופקרים לגמרי להגיע לבית חולים זה לוקח למעלה משעה. וזה במקרים של ארוע מוחי או התקף לב, אז מה זה בשביל ליצמן ונתניהו בחור שזקוק לכמה אנטיביוטיקה?

נימה

אתמול בלילה ראיתי את תגובתך לתמונה של הנינה המתוקה שלי,
דחיתי את התגובה להבוקר, כי רציתי להיות יותר צלולה בתגובה, אז אספר
לך על המשפחה המקסימה הזאת, נכדתי ובעלה הם כוכבי ילדים, כבר כמה
שנים, הם עובדים קשה,בשעות לא רגילות ובימים שאנשים אחרים נחים, כלומר גם באמצע השבוע וגם בחגים ובשבתות וגם בחופשים,תוך כדי, הקימו משפחה למופת,
שני בנים תאומים בני תשע והילדה הזאת שהיא בת חמש, המשפחה הזאת
יודעת לעבוד קשה וגם יודעת לקחת חופשות בזמנים שמתאימים להם מבחינת עבודתם,הילדים האלה נהנים בכל רגע עם ההורים שלהם והם גם יודעים
לעשות את זה על הצד הטוב ביותר,הם לא יוצאים לחופשות בלי הילדים,
תמיד לוקחים אותם איתם ונהנים ביחד, לא משנה כמה שזה יעלה, בחיי היום
יום, הם מאד מסודרים ומקפידים על הופעה חיצונית והבית שלהם תמיד
מסודר ונקי, לא בצורה חולנית אלא בצורה נורמלית, אני העליתי תמונה
לא שיגרתית של הילדה, שדרך אגב שמה אלמה, שזה בספרדית נשמה,
השיער שלה, למרות התלתלים והאורך, תמיד מסודר, היא לבושה בבגדים
הכי מוקפדים וגם הבנים, הם לא חוסכים בזה, אבל לפעמים גם מותר
להתפרע קצת, הם לקחו לעצמם חופשה מאד ארוכה בתאילנד והילדים
עושים שם את בית הספר של החיים, הם מטיילים, קופצים מצוקים, בילו
יום אחד בחווה טיפולית של פילים שניצלו מהתעללות, הכינו להם אוכל,
האכילו, רחצו והתרחצו איתם בבוץ, נישקו אותם ולא רכבו עליהם, שם
לא רוכבים על הפילים, רק מטפלים בהם ומפנקים אותם והפילים נהנים
מאד.
אני יכולה להמשיך ולספר עוד ועוד, אבל כרגע זה מספיק,
שבת טובה

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב לסוף שבוע

לא הייתי פה כמעט יומיים... אתמול הייתי כל היום בבאר שבע.
חגגנו את יום העובדת ממקום העבודה שלי.
כתבתם המון אינפורמציה חיונית וקראתי הכל!!
להדסה, שתהיה רק בריאות ורק אושר, לא ידעתי שאפשר
לקבל בקע סרעפתי בכל גיל... יש לי אבל אני לא סובלת ממנה בכלל.
לציפי, לא התכוונתי ממקום רע שאני מרחמת על הילדה שיסרקו אותה
יש לי נכדה עם שיער כזה ואני יודעת כמה קשה לסרק אותה...
אני בטוחה שנכדתך ומשפחתה חיים באושר רב!!
יום רביעי בערב הייתי בחתונה בנס ציונה של בן של חברה שלי...
ולמחרת בבוקר נסעתי ברכבת לבאר שבע...
שמענו הרצאה על התעצמות נשית מפיה של ליהיא לפיד.

נימה3

New member
ציפי לא הבנתי איך קבלת את הדברים שכתבתי על נינתך

קראתי אותם שוב ונדמה לי שכתבתי שאני מקנאה במי שיכול לחיות כך,. לא היו בדברי שום בקורת. אני לא צופה בערוצי ילדים ולא מכירה כוכבי ילדים ואין לי מושג מה הם עושים, אבל כל הכבוד למי שעובד ומתפרנס וחופש לפי הבנתו.

נימה

גמני לא הבנתי את התגובה שלך, אם יש בה בקורת או לא ולכן חיכיתי
לבוקר כדי לנסות להבין יותר טוב וכנראה לא הבנתי נכון, אני מתנצלת
אם נפגעת ממני, אני כמו התרנגולת שלא נותנת שיגידו אף קוקוריקו
לא טוב על הצאצאים שלי, רק לי מותר.
שבת שלום

נירונתניהו נוקם בשוטרים !!!

נתניהו נוקם בשוטרים וגימלאים תוך הפרת זכויותיהם בניגוד לחוק - ואין פוצה פה ומצפצף.....

מאז 2006 מתנהל מאבק נגד הממשלה שמסרבת לשלם לשוטרים את מה שמגיע להם (נתניהו:"יש כסף לשלם לצבא, אין כסף לשלם לשוטרים ולגימלאים") , והחוב צובר וצובר והוא מתעלם מהחלטות בית המשפט העליון, לא סתם הם רוצים לגמד את בית המשפט העליון כדי להפוך סופית את המדינה לדיקטטורה במלואה.

רק אחרי מספר פניות לבית המשפט העליון, הוא עם שר האוצר מוכנים לשלם רק בחלוקת הכסף ל-15 שנה.....
משמע, 20 מיליארד שקל הם כ-340.000 שקל לאדם,
60.000 איש שסרב לשלם להם,
ובחלוקה ל-15 שנה , שהם 22.000 שקל לשנה לאדם,
1800 שקל לחודש, זה הכל.
וגם את זה הם ישלמו חלקית בהתחלה ורק מאוחר יותר הכל.

אין גבול לגנב הזה שלוקח את כספי ועושה תנאים אם להחזיר לי וכמה.

ז"א שאני אקבל את כל החוב רק כאשר אהיה בן 88 (מי אמר שאחיה עד אז) ואולי עד אז ימציאו משהו כדי שלא לשלם. ברור לגמרי שהמניע לא לשלם מיד, נובע משיקול רע שאין ספק שאם אתה פורס תשלומים לתקופה ארוכה לגימלאים, אתה מניח שחלקם או רובם ימותו עד אז וכך הם לא יצטרכו לשלם להם.

פשע נוסף שהוא מנהל כאשר הוא מפנה את כל משרדי הממשלה נגד המשטרה, כאילו המשטרה היא האשמה שהוא מסרב לשלם לשוטרים את המגיע להם, כאשר הוא מבשר לכולם שבגלל השוטרים שדורשים את כספם,התשלומים הללו יגררו =
הורדה במיטות בבתי חולים,
הגברת הצפיפות בבתי ספר,
שחיקת קצבאות זיקנה,
שירותי רווחה יקוצצו,
המורים לא יקבלו העלאה במשכורת,
ותהיה בעיה קשה בתקציבי התשתיות והכבישים.

המניאק הזה מטיל את האחריות לסרובו לשלם כסף כי הוא שונא את המשטרה שמסרבת להתעלם מהעבירות שלו, וממריד את כל משרדי הממשלה נגד השוטרים, אבל יש לו נסיון בלשסות אנשים אחד בשני כמו הנחות שבעבריינים, כמו לשסות את האספסוף נגד הערבים והשמאל ועוד ידו נטויה.

והוא ממשיך לפשוע ואין מי שיעצור בעדו.....

עיתונאי שקרן, הוא מלכך פינכה של נתניהו ?

https://www.themarker.com/markerweek/.premium-1.6572777

זו לא פעם ראשונה שמישהו מעלה כתבה שיקרית על שכר השוטרים, כאשר המגמה ברורה נגד השוטרים, ואני משום מה מריח כאן את מעורבותו של נתניהו כהרגלו בקודש ?

טבלת השכר המופיעה היא שיקרית לחלוטין.

אני מצרף את הטבלה שבכתבה ואת תלוש המשכורת שלי כהוכחה לשקרים, ועוד בעיתון דה מארקר שנחשב עיתון רציני.
שם כתוב שרנ"ג מקבל מ-2017 משכורת של 25.533 שקל - שזה כמובן שקר גס ומרושע. ואני לא מאמין שמקור המידע הוא המשטרה, זה שקר עלוב.
כיוון שהאמת היא שהשכר שלי ברוטו הוא 12.047 שקלים ברוטו.
ותראו שהמשכורת שלי ברוטו היא פחות מחצי ממה שהוא כותב -
דרגה רנ"ג 3 ,
שירות 32 שנה

גם משכורות השוטרים מופרכות ויש שוטרים הנזקיים לסיוע ממוסדות הרווחה !!!

כמה מרוויח עובד זבל ?

מה שמטורף בכל הסיפור שתשלוש השכר שלי הוא מהגבוהים ביותר כיוון שהוא צבור וותק של 32 שנה כשוטר מבצעי (מקביל לקרבי בצה"ל) מה מרוויח מי שהיה בשירות שוטר לא ייעודי? (כמו ג'ובניק בצהל)

לפני שנים רבות התפלאנו לראות שאם המשכורת שלי היתה 3000 לירות, נהג משאית זבל של העיריה שעובד 5 שעות ביום (כולל הנסיעה לפריקת זבל בחיריה ושטיפת הרכב), בלי כוננות ובלי לעבוד בחגים ושבתות, משכורתו היתה 8000 לירה בחודש.....

בדקתי היום:
אוסף אשפה מרויח ברוטו 16.000 שקל לחודש (25% יותר מרנ"ג) 3 שעות עבודה ביום
נהג משאית אשפה מרוויח ברוטו 23.000 שקל בעבודה של 5 שעות ביום כולל הפריקה והשטיפה ובלי שבתות וחגים.

https://cars.walla.co.il/item/3101419

עובדי העיריה , שמטפלים בזבל , שכולנו יוצרים וזורקים ,

משתכרים משכורת מכובדת מאוד , ביחס למספר שעות העבודה שהם נותנים .
ולמרות זאת , אין רשימת המתנה למשרה שמתפנת . אין קופצים על המציאה .
יללה טוב .

מחשבה ישראלית צודקת

בזמנו בניתי והקמתי את מערך המיחשוב של מוקד (100) המשטרה בתל אביב ואת מיחשוב המבצעים (1988), וזאת כאשר כולם לילגו עלי וקצין בכיר המליץ לפטר אותי כי זה שאני רוצה למחשב את העבודה מוכיחה שאני משוגע ( הפרס שלי והעונש שלו - אני יצאתי לגימלאות רנ"ג והוא יצא לגימלאות סגן ניצב...)

חברות אזרחיות ביקשו שאסכים לעבוד אצלם בשכר של 12000 שקל (משכורתי במשטרה היתה אז 1989- 4000 שקל) ולא הסכמתי כי התגייסתי למשטרה כדי להגן על הציבור ביכולותי ובגופי (ו-מעל 400 הפרסים שברשותי + "עיטור השירות" יעידו על כך) .

אז כנראה הייתי פראייר, אני וכל חבריי שחשבנו שאנחנו תורמים למולדת ולציבור בישראל (ואני לא אכתוב שום דבר על התחושות במשפחה כי אני צפוי להתקפה מכוערת...). לשמור על בטחונו וחייו של הציבור.

אז כנראה שזה שהייתי סייר בשטח ונאבקתי פיזית נגד עבריינים ומחבלים ועבדתי ימים כלילות להגנת הציבור , 9 שעות ביום עבודה ושבע שעות בכוננות, כל יום. עשיתי טעות ?
לא

זה שהייתי חוקר ופעלתי ללא ליאות פעמים רבות מידי יממות רצופות בפיענוח פשעים (בעיקר כשהייתי ראש צח"מ) שלא לדבר על קניית אמצעים לחקירה במשכורתי הדלה כי המשטרה היתה עניה מאוד בציוד. (אפילו אזיקים ופנס קניתי מכספי).
עשיתי טעות?
לא

זה שהייתי חבלן-משטרה שמסכן את חייו יום-יום ושעה שעה מול איומי העולם התחתון והמחבלים , וכאשר באחת הפעמים עלה הג'יפ שלי באש והייתי נשרף בפנים אילולא התושיה שלי, ומסביב עומדים מאות אנשים ואיש לא נקף אצבע למראה חבלן משטרה עולה באש ברכבו. אבל המשכתי במעשי.
ועשיתי טעות ?
לא

ולא אמשיך לפרט אלא רק לציין את העובדה שגם בהמשך השירות עבדתי לא פחות מ-12 שעות ליום כי כך היה הצורך, וכל השרות שלי 32 שנים הייתי מבצעי במשכורת שנחשבה הגבוהה ביותר, עם וותק שנים + וותק חבלה + וותק סיור + וותק חקירות.

אז נכון שעשיתי טעות כשלא הסכמתי לעבור לחברה אזרחית שגילתה את יכולותיי בגלל אידיאולוגיה וציונות , כמוני כמו חבריי. ואם זה היה היום לא הייתי משנה את תשובתי.
לא ולא.

ונכון שעשיתי טעות כאשר אשתי הקימה את ארגון נשות השוטרים נגד העוול הנוראי של המשטרה לשוטרים ? (היו יותר מידי קצינים שאריות של המשטרה הבריטית, וראו את השוטרים כ-"נייטיבס"...)
לא ולא

ואחר כך אני הייתי מזכיר איגוד השוטרים שסופג איומי פיטורין מכל צד, ורק בגלל העובדה הזו ובעיקבות הפניה לבג"צ הכנסת הורתה למשטרה להתחיל לשלם משכורות ראויות לשוטרים ולשפר את תנאיהם .
עשיתי טעות ?
לא ולא

האם אני ראוי לזילזול הזה מהציבור, כאשר לפי דברייך זה שפועל זבל שעובד 3 שעות ביום וכל עיסוקו לרוקן את האשפה מהרחובות (אז הוא היה היה מרים פחי-זבל קטנים ומרוקן לרכב האשפה), זה מוצדקת שהוא יקבל משכורת של 125% ממשכורתי. כשהיום כל עיסוקו הוא לרתום את הצפרדע למשאית האשפה,

אם זו דרך המחשבה , אז כנראה שמשהו כאן בנוי עקום......
ובכל זאת, לא הייתי משנה את פועלי בגלל אף אחד.
גם לא בגלל מי שחושב שפועל זבל בלתי מקצועי ראוי למשכורת כמו שהוא מקבל בהשוואה אלי, אני גאה בשרותי במשטרה, כמו בפועלי בכלל למען המדינה.
ולמי שלא מוצא חן בעיניו - זב"שו.....

הדסהש1

New member
ערב טוב לכולם כבר מחשיך מוקדם

בשבוע הבא נעבור לשעון חורף.אני היום היחתי המיטה.חילופי מזג האויר לי עושה שמות.אני סובלת מפיברומיאלגיה.וזה פוגע ברוב העצמות.הגעתי לרופא אוזניים שחשבתי שיש דלקת הוא אמר שזה עצמות הלסת שכואבות לי ושחל למרפאת פה ולסת.אבל צריך קודם לעשות צילום דל הפה ולסת.לא עושים בהית חולים? למה אין משובה.צריך אצל רוופא שיניים ורק אחר כך לקבע תור.אני הקדמתי ונקהע לי תור לדצמבר.לא משנה שאני סוהלת כאבים.לביבי וליצמן יתנו תור מיידי( לא משווה אותי אליהם) אבל אולי כדאי שלפעמים ירדו אל העם בתחפושת ויראו מה אנו עוברים.את הטלטלות.נכדי שוחרר לאחר יומיים מבית החולים חהמשך טיפול בקהילה.דאגו שהחום ירד והבדיקות סבירות ואת בדיקות הבריום וצלום חוזר של הריאות שיעשו במרפאות.הם לא יודעים שביהוד אין מעומי צילום צריך לנסוע לפתח תקווה או לקריית אונו שזה חא רחוק אך גם שם צריך.תורים.מקווה שיתחשבו הזה שהוא חאחר אשפוז.מאחלת שבוע טוב ובריא לכולם

יוליקה

Member
מנהל
את כבר השניה ממכריי שחולה בפיברומיאלגיה

חברתי השניה הרבה יותר צעירה ממך והיא מושבניקית
בעלה חקלאי, ועם הכאבים שלה היא לא יכולה לסייע לו...
שיהיה בהחלט שבוע בריא ותרגישי טוב!!

למעלה