בוקר אור יפי נפש שלי

t@gel

New member
בוקר אור יפי נפש שלי

בוקר אור ומבורך לכל מאחרי הקום באשר אתם... סתם קפצתי לומר שלום ושאני מתגעגעת... ואפילו לספר לכם שאני מאושרת לאללה.... אהמממ....אולי היום במפגש... אולי אני אגיע, אולי לא.... אולי ואולי ואני במתח... כי אם אני מגיע, זה לא יהיה לבד... הגיע הזמן שתגלו מי החבר שלי...לא? :) בוקר אור נשמות... אוהבת אתכם הכי הכי בעולם...תגוש

תגלו`ש...

בוקר טוף גם לך מתוקה.. או שאפשר כבר להגיד צהריים טובים.. אני נורא נורא מקוה שתבואי.. כי סוףסוף אני באה.... אני מתה לראות אותך! ואת כולם!!! אוהבת המלאכית השובבה!!!

dJ niR

New member
תגל....

לגלות מי החפרפרת היה יותר קל מאשר לגלות מי החבר שלך.... :cool: יאללה תגלי מי זה.....מממממ.....או לפחות כמה אותיות השם שלו מכיל.....

*g99

New member
אוףףףףף,

חבל.... את יודעת שאני מנסה להשיג אותך שנים.... למה את לא עונה לפרטי בצ`אט?

t@gel

New member
אההה

היי חומד זה פשוט מאוד.. אני נמצאת הצאט עם תוכנת ניהול צאט בתוכנה הזו, כל הודעה פרטית אלי, נמצאת בחלון חדש... ואני לא נוהגת לפתוח את החלונות האלו תמיד... כי לפעמים אני שומרת ב4 חדרים בו זמנית ואני מוצפת... שום דבר לא אישי :) דווקא עניתי לך לפרטי אז...אבל כבר לא היית...סליחה

*g99

New member
הבנתי...

אל תעבדי קשה מידי... ולא יצא לי להגיד לך אבל..... ********************* מ ז ל - ט ו ב ********************* על על החבר....חבל שאת לא תבואי...

למעלה