בוקר אור יום חמישי

ע ו מ ר 4

New member
בוקר אור יום חמישי../images/Emo171.gif

הוא כבר ממש כאן..יש לי המון תוכניות...אני בחופש..יש לי זמן להכל ...כמעט. אתמול ממש לעת ליל...בסביבות 23.00...אפילו כמעט עצמתי עין תורנית,שמעתי געיות מוזרות של פרה ממש מעבר לגדר...היא כאילו התחננה...דיברה. מנגד גם נשמעו קולות"קטנים של פעוט" התלבטתי אם לצאת מתוך הפליז המלטף...אל חשכת הליל...כי לא ידעתי בכלל לאן אני הולכת...ומי ישנו שם. בגלל שאלו לא היו געיות רגילות שרגילה לשמוע כאן...קמתי. הנסיכה היתה ליד המחשב...הרימה גבה
...ושאלה אם אין לי מה לעשות?! מעט לפני השער של המקום על תלולית גבוהה מעט מיסתובב הלוך וחזור עגל בחשכה......לא גועעהההה...אבל אומר משהו....ניסיתי לצלם אך היה מאוד חשוך. מאחורי השער...מוארת כל רגע באור זרקור שנדלק עליה...כי נעמדה בדיוק מול העינית ...עומדת פרה ענקית בצבע יפה כלכך וגועה...מבקשת ממנו לחזור. בעבודת צוות השומר ואני הברחנו אותו לאורך הגדר...בזהירות שלא יפול...הוא כלכך רעד,עד לשער ואז השומר פתח לו...היא ליקקה אותו והם נעלמו בחשכת הלילה. מאמינה שאמרה לו"3 ימים לפחות אתה לא יוצא מן הבית ולא נוגע במחשב
" מזל שצילמתי...כי הנסיכה חשבה שאמאלה שלה
בתמונה רואים רגליים זעירות.. אמא של?! הילד יצא לדרכו? העולם סוער. יום רגוע לנו.

ע ו מ ר 4

New member
ובכל זאת בעיניני צה"ל

אז כדי שלא תשארו מודאגים קיבלה אתמול הנסיכה שני צווים אל תיבת הדואר. הם יצאו בהבדל של יום אחד מהשני... באחד היא מוזמנת להיות חיילת ב22.4 והנה.....הקדימו לה את הגיוס...היא הרי רצתה להקדים ..וכבר טילפנה אליהם ואמרו לה שיש צורך לשלוח פקס ולכתוב סיבות מוצדקות להקדמה. אני הצעתי שתכתוב שאמא רוצה 3 חיילים יחדיו....סיבה מוצדקת...לא?כן? אז מי צריך פקסים כשבצה"ל נחמדים כלכך ושלחו לה צו נוסף....ל......21.4. יש!! כעת אנחנו מיתלבטים מתי נוח יותר? יום שלישי או יום רביעי? אפשר את עזרתכם?

תראי, בכל מקרה

שבת ראשונה בבית, אז צריך לבדוק עם הנסיכה כמה ימים תרצה בשבוע הראשון להיות ? בכל אופן יש עדיפות ליום ג' - פעמיים כי טוב לא? אני סומכת על הנסיכה הזאת שתחליט החלטה נכונה. עומר, תגידי, עלייך כתבו את השיר " הרועה הקטנה" ? סיפור מרגש ביותר אבל למה אני לא מתפלאה עלייך בכלל? כל כך מתאים לך ......

ע ו מ ר 4

New member
דילמה

מנומרי במיל התגייס בנוב 01....ב20 מנומרי עכשוי התגייס במרס 06...ב21 אדום התגייס בנוב 06 ב23. מה שנראה מתאים כרגע זה 22 וזהו. ובכלל 21 לאפריל...זה לא ממש יום מתאים...זה יום השואה. ואני באמת עדיין נרגשת מהקולות שהשניים השמיעו. אם לא היו קולות מצוקה אלא סתם געייה הרי לא הייתי יוצאת כלל....כי לא חסרות פעמים שפרה או שתיים טועות ולא הולכות אחרי העדר...עד שהרועה נזכר שחסרות לו כמה. אם השיר נכתב עלי...מיד הולכת לברר באתר "מימה" לעבוד מי נכתב.

סמדר בנ

New member
אהבתי את הסיפור

והפרה הזו ממש מתוקה. בכלל בעיני פרות ממש יפות. חבל שאין צילום ברור של העגל. מהסיפור הזה אנו למדים שאמא היא תמיד אמא....

ע ו מ ר 4

New member
זו באמת אהבה של אמא

אני מצלמת עם הסלקום שלי....והקטנציק עמד ממש בחשכה.... היום הוא ב"עונש"...אני בטוחה.
על זה שברח.

דורני

New member
נו, היידי או לא היידי, תגידי זו מתילדה או

קרובת משפחה שלה? אין, אין עליך יא עומרי, גם בתיאורייך המליציים וגם בסוגי המפגשים שלך... אוהבת, אוהבת, אוהבת

ע ו מ ר 4

New member
אם לא ניפגשת עמכם

אז מיתאמצת למצוא לי מיפגשים . שמחה שקמתי...והלכתי. הוא ממש היה במצוקה..והשומר אמר לי :"את תשמרי שלא יחזור אחורנית...ואני אפתח את השער בינתיים." אז הלכתי ככה מאחוריו וכדי לדרבן אותו כל הזמן זרקתי איצטרובלים לכיוון שלו. כדי ל"הפחיד"אותו מעט שילך קדימה לכיוון אמא...וגם כדי שלא יפגע.... מה אזרוק? אבנים? בקיצוררררררררר אני מחפשת רועה ....שמוכן לאמץ אותי אל האוהל שלו....ומבטיחה להתנהג כמקובל.... ולהביא בתמורה פעמון ענק של ראש העדר....

בוקר טוב, והעיקר שהגיע סופ"ש

עבר עלי שבוע.... שבגללו לא היו לי אנרגיות להתייחס ולברך: וכל כך רציתי לברך את: אמא קשת - לשחרור הבן - בהצלחה בכל אשר יפנה, ורדו - מצטערת שלא בירכתי אותך בזמן לחזרתך הביתה (אבל את בטח חשת את הברכה השמחה שלי באוויר) ולגבי החדר...לא מתייחסת, רק אאחל בהצלחה בתפקיד החדש לקצין האדום והחתיך שלך !!! מאקי - אין, אין כמו רגילות, ובעיקר שמריחים את השיחרור , אצלנו כבר כל כך מזמן לא היה ברגילה. Rוני אייך ניגמר בסוף עם המיפגש המשפחתי? ועכשיו - מבקשת שתברכו אותי - התגייסנו לצבא, כן לצערי הרב, נ' אחרי שנתיים ניפגש בצבא האמיתי, כן, בצבא האמיתי, בו לא מכירים אותו, בו מתייחסים אליו כאל תחמן בפוטנציה ואפשר לשקר וסתם כניראה מפקדים שטרם פגש בהם בשנתיים הקודמות, נ' כבר שנתיים בצבא, לא זוכרת שאי פעם ביקש משהו, גם לא זוכרת ש"חטף" משהו כעונש על משהו, נכון שזה די נדיר, אבל מה לעשות זה נ' שלנו (יש לי את ג'וני לאיזון...), כפי שסיפרתי , נ' יצא לקורס (שלא כל כך רצה...) לפני שיצא לקורס, ידע שיש לו חתונה ב- 25/11/08 מאוד חשובה, עד כדי כך חשובה שלא רצה לצאת לחתונה בגלל שפחד להפסיד (אני יכולה לחלוק על סדר העדיפויות שלו, אבל כך הוא חש), הבטיחו לו, שאין סיכוי בעולם שלא יתנו לו לצאת. ביום שהגיע לקורס, הביא את ההזמנה ואמר להם שזו חתונה של בן-דוד שלו ומאוד חשוב לו לצאת, השיבו - יבדקו ויחזירו לו תשובה, בסופ"ש אמרו לו שאין בעיה הוא יוצא. ביום ב' חזר המ"מ ואמר, שהיתה לו בעיה אישית וכעת הוא רואה שטעה ולא מאשר לו את היציאה. נ' מכיוון שאתם לא מכירים, אז אומר רק שהוא בחור מאוד מאוד שקט ושקול, אף פעם לא צועק או רב, עד... שהסעיף עולה לו והוא מתפוצץ ואז הוא לא מכיר אף אחד וגם התגובות שלו מאוד לא רגילות. והוא התפוצץ - והתחיל דין ודברים עם המ"מ, שאמר לו שהוא לא יכול לצאת כי - טעה וכעת רואה שלא יצליח להשלים את החומר, ואז נ' (שללמוד הוא בהחלט יודע) אמר לו שהוא רוצה לדעת איזה חומר הוא לא יכול להשלים ואמר שהוא מוכן לסגור 30 יום ולהשלים את החומר... וגם לא יכול להיות ש"אתה טועה ואני אוכל אותה..." המ"מ הצעיר אמר לו - שהוא כרגע לא יודע מה החומר. נ' - "אתה מבין שזו לא תשובה, לא יכול להיות שתגיד לי שאני לא אצליח להשלים את החומר שאתה בכלל לא יודע מהו? - אני מבקש שיחה עם המ"פ". המ"מ - לא תקבל נ'- "אני כבר שנתיים בצבא, ומכיוון שהתשובה שלך לא הגיונית, אני זכאי לשיחה עם המ"פ." אנחנו - אם אתה צריך אז תגיד להם שאנחנו ניקח אותך ב- 16:00 ותחזור עד 05:00 בבוקר. חיכה עד חצות וחצי (00:30) של יום שלישי (יום החתונה) ואז קיבל אותו המ"פ (לאחר שהתחמק ממנו כל היום ולא השיבו לו כלל אם תהיה לו שיחה). בשיחה המ"פ אמר לו שיש בעיה של כ"א וכו' ולכן לא משחררים אותו. אמר לו שיש חייל בן לאמא חד הורית שנוסעת למחרת לחו"ל... נ' אמר לו - שברור שמגיע לבחור קודם אבל -קשה לו להאמין שהאמא נוסעת מהיום למחר וזה בטח היה ידוע מראש... נ' גם אמר - שאם היו אומרים לו שיש בעית כ"א, יש כוננות מבצעית, צריך עכשיו חובש דחוף - לא היה פוצה פה והראשון שמתנדב לתפקיד, שהוא שנתיים בצבא ומעולם לא ניתקל בדברים כאלו, שיכולים לבדוק את התיק האישי שלו ולשאול את המפקדים שלו, אם הוא פעם ביקש משהו, חייבים לו כבר רגילות של שנה והוא מבין את המצב ואפילו לא פנה לבקש וכו', ואייך פתאום צצה בעיית כ"א שלפני כמה שעות זו היתה בעיית חומר לימודים... נ' סיכם את השיחה ואמר למ"פ - שהוא מרגיש מרומה, ששיקרו לו ושהשתינו עליו בקשת... אני כמובן בSMS לתוך הלילה, ניסיתי להרגיע אותו ואמרתי לו שזו רק חתונה ושלא יעשה שטויות, כי כפי שאני מכירה אותו, כשהוא מתפוצץ הוא לא בדיוק חושב... מאז, אני מגששת בזהירות והבנתי ש"החומר שלא יוכל להשלים" זה כניראה שמירות... נכון - זו רק חתונה, ואייך אמרתי לבעלי (כן גם הוא בבית...) דח'ילאק - קצת פרופורציות - אז אמרו, הבטיחו והנה הגיע הזמן לפגוש בחיים האמיתיים... כדי שלא יתקפו אותי כאן במשפטים כמו - כולו חתונה, מה קרה? אז הבטיחו, יש דברים קשים וחמורים יותר - נכון, הכל נכון, אני לא חושבת שהחתונה שווה את ההרגשה הזו שלו , אבל - כאן מגיע אבל גדול - אני אמא והוא ילד במצוקה שברגע זה הוא חווה עלבון גדול - מבחינתו. לאחר המיקרה, כתבתי לו גם אתמול בבוקר SMS ובו כתבתי - בוקר טוב, מה נישמע? קיבלתי SMS - שאמר - די, נו כל יום אני אגיד בסדר, שומר... (יענו - תפסיקי לחפור...) עניתי לו - אוהבת אותך ודואגת לך, כזאת אני - אמא... אבל הבן כל כך פגוע, שכואב לי עליו, אני כל כך מקווה שלא יעשה שטויות, שיסיים את הקורס ויחזור לצנחנים, שם עבורו זה המקום המתאים (לא ששם הוא בקייטנה). מקווה מאוד שיסיים את הקורס... הוא אמור להגיע ביום שישי, ואני מאוד מקווה שירגע ושתהיה שבת נעימה

עפרה ד

New member
אוי.. כמה מרגיז!

למרות שכשתארת את התגובה שלו לSMSים שלך, לא יכולתי שלא לחייך, נשמע כל כך כמו המתבגר שלי. חבל שהיה מוכרח להתקל בכאלו. עוד מעט שישי - ותוכלו, אני מניחה, להפיג קצת את התחושה הקשה.

באמת מרגיז ואפילו מפוצץ

מכל הסיפור הקפקאי הזה אני דליתי דבר אחד הכי חשוב. הלב של החייל שלך נמצא במקום הנכון וגם הראש במקומו. אני ממש מצטערת שלא יצא לחתונה ואני מבינה שזה היה באמת חשוב לו מאוד. אני מקווה שהשבת תהיה רגועה ונינוחה והמפקד הזה , אני מאחלת לו שכשהוא יתחתן יקבל את המנה שלו בחזרה.

ע ו מ ר 4

New member
שוב משחקי

מפקד ... על מה ולמה? מה זה הסיפור הזה. עד כמה שידוע לי יש משהו חוקי בלצאת לארוע מישפחתי כמו חתונה. נדמה לי שקיימת אפשרות יציאה כזו 3 פעמים בשנה. אושיקו?....הנכון? רוזנתתת שבת רגועה.

סמדר בנ

New member
קירבה ראשונה

עד כמה שידוע לי, תארי לעצמך שלמישהו יש עשרות בני דודים.....

ע ו מ ר 4

New member
האדום השבוע הולך...ילך..אולי היום?

לא זוכרת באיזה יום לחתונה של חבר מהצוות. הוא לקח בגדים נאותים לחתונה...והם בכלל מכינים חולצות ולובשים כולם אותה חולצה עם איזה ציור הומוריסטי...וכמה מישפטים כמובן. יש שם כבר נשואים.... ויש ש
. וכולם כולם בני גילו....של האדום.

סמדר בנ

New member
רוזנת - סיפור מרגיז

והצד שלך כאמא ברור לחלוטין. צר לי על "נ" שנתקל בצמד הקצינים הזה, אבל בשביל לאזן - תחשבי כמה טוב שעד היום לא נתקל בכאלו ושהוא בסה"כ חווה את הצד המוצלח של הצבא. אני מאמינה שהוא כבר נרגע, יגיע הביתה מחר, יבלה וימשיך הלאה.

באמת מרגיז ברמות !!!

כמה חבל שהמפקדים יכולים במחי החלטה כל כך לא מתחשבת לגרום לחייל טוב ומוכשר לכזאת אכזבה. איך הם לא מבינים את הנזק שהם גורמים בסופו של עצמם, לעצמם , עם חייל משרגיש מרומה. אני מבינה בדיוק את התחושה שלו, של הרמיה ושלך של הדאגה. לצערי גם אנחנו חווינו כאלה "חוויות" של איגיון ואי אמינות עם הנ"מ שלנו. אם זה קצת מנחם, הרי ברגע שהוא משתחרר או לפחות יוצא לחופשת שיחרור כל החוויות המפוקפקות האלו נשכחות ואובדות בתהום הנשיה של זכרון התקופה הזאת שנקראת: צבא. בעצם, אני יודעת מנסיון שזה לא מנחם. מזל שמחר שישי, מקווה יוכל להרגע בבית.

סמדר בנ

New member
SEHEL מה עם הבן?

שמעתי שאלעל ביטלו היום את טיסת הבוקר לבנקוק. כדי לעשות לכםפ טוב על הלב, הנה תמונה של איזור האגמים בפטגוניה, ארגנטינה, ששלחה הטיילת שלי.

sehel

New member
הייי עד לפני שעה עוד לא החליטו החברה אם../images/Emo160.gif

טסים כי לאחד החברים ההורים התנגדו, לא שממש התלהבתי אז הם החליטו או כולם או מבלים (הם יכולים לבטל עד שש ) לגבי הטיסה של הבוקר למעשה היא טיסה של אתמול בערב, כנראה שכמה ביטלו אז הם איחדו את שתי הטיסות והם טסים הערב ונוחתים בפיטיה ,תודה על ההתייחסות לא ידעתי עד עכשיו בעצמי מה לכתוב , נקוה שיהיה בסיידר אני בטח השבוע אכנס לילל, היה לי שבוע עמוס יש לי חתונה הערב ביפו החיילת חזרה , ועוד לא ראיתי אותה (מתקלחת..)ואני עכשיו נכנסתי מהעבודה תודה על התמונות של כולם , רק זה מה שראיתי , נקרא מחר את הכל סוף שבוע נעים לבאים ולסוגרים ולאלה שמכייפים בח"ול ,

למעלה