בוקר אור חג שמח שבת שלום

dardara

New member
חג שמח לחש../images/Emo140.gifוצהרים טובים

"שישו ושמחו בשמחת חג"

לחש האש

New member
חג שמח דרדושקה ../images/Emo140.gif מסתיימים החגים.

נכנסים לחודש מר חשוון שאין בו חג... לא סתם נתנו לו תואר "מר"

dardara

New member
לחש../images/Emo203.gif

מר חשון הוא חודש שאין בו חגים זה נכון אבל הוא בהחלט לא מר להיפך הוא מר(כינוי של כבוד לאדון ) אחרי כל החגים הללו ,שבאמת היה כיף בם ...... צריך לנו חודש שאין בו מאומה ושהשיגרה שורה בו ולכן לטעמי צריל להתיחס אליו בכבוד ....... ולברך שיש לנו גם זמנים כאלה . חג שמח ושבת מבורכת

לחש האש

New member
בלבלת אותי ../images/Emo6.gif כשאמרת...

"הוא בהחלט לא מר" = חשבתי שאת מתכוונת שהוא מתוק... "להיפך הוא מר" = חשבתי שאת מתכוונת להפוך את "מר" ל- "רם"

star43

New member
צהריים טובים

איך הזכרת לי עננה את הדגל עם החלון שהיה נפתח וספר התורה היה מתגלה שהוא נוצץ בזהבים.... כקטנה זוכרת ששאלתי את דודי על פשר ההקפות והוא השיב שזה מסמל את סיום קריאת חמשת חומשי התורה ותחילת קריאת התורה מחדש..ואני בתמימותי שאלתי למה..הם צריכים ללמוד את התורה בע"פ.?.. הוא צחק ואמר שמצאתי הגדרה נכונה ביותר שמכילה בתוכה תורה שלמה..מאוד הייתי גאה בעצמי.... כמו שאמרת עננושקה..חגיגה גדולה... חגיגה לתורה...

star43

New member
התעוררתי פרינססס ../images/Emo24.gif

ואני קוראת את הזכרונות שיש לך ואני מחייכת אלייך
כייף שיש זכרונות...את נשמעת לי כותבת עם ניצוץ בעיניים... מזכרונות יפים ומגעגועים עזים... ואני חושבת לי...כמה כייף לך...יש לך במה להזכר ובמי להזכר... הגעגועים גורמים למין עצב כזה..אך הזכרון הוא משהו חי שתמיד יחיה בתוכך וזאת מתנה, לי למשל לא הייתה ילדות עם דמות האב, לא הייתה נוכחות של אב ברגעים ובארועים שרק אב יכול להעניק ,לתת ולהשאיר לנצח... בעצם המילה הגדולה "אבא" הכי זרה לי לחלוטין... לי זה ריק בפנים, אין את האושר הפנימי והאינטימי שיש בתוכך, אני בטוחה שהוא חסר לך אך הוא חי בתוכך והשאיר לך המון ממנו ובעיקר את הזכרונות להתרפק עליהם , זה עושר עצום,זה כל כך הרבה... עד כדי שמעורר בי את החלל... חלל שלא היה ולא הותיר עושר של זכרונות. התברכת יקירה...
שיהיה לך חג שמח ושבת שלום עם מלא מלא בזכרונות(עושר)

star43

New member
תודה דרור..זה היה חמים../images/Emo13.gif

ואני חוזרת לי לישון
עדיין עייפה מאמש ארוחת ערב משפחתית מתוכננת ובערב מצפה לי פגישה כן כן...היה מישהו ששווה להכירו מקרוב נשתמע חברים
שבת שלום וחג שמח

dardara

New member
סטארוש../images/Emo24.gif

ולכבודך אומר האהבה מעבר לפינה .
שבת שלום ורק אושר ושמחה

or1

New member
סטאר מחבקת אותך בשתיקה../images/Emo24.gif../images/Emo201.gif

הותרת אותי דומעת ללא מילים. חג שמח ושבת שלום יקירה

princess lis

New member
מקווה שהספקת כבר להתעורר כוכביתוש:)

הפעם מסכימה עם כל מילה שאמרת . מבינה את הרגשתך ומאד כואב לי שלך זה היה חסר
בשמחה הייתי מאמצת אותך כ"אחותי הקטנה" ...
מאחלת לך שאת החלל תמלאי עם ילדייך המקסימים ושיהיה לך נחת מהם ומכל בני המשפחה עד 120
בוקר,צהרים טובים וחג שמח

שבת שלום ומבורך../images/Emo140.gif

היו רגעים שחשבתי שהוא לא ייסתיים חופש סוכות לחלק מאיתנו בשבילי זהו שבוע העבודה הארוך והקשה בשנה... אבל בין העבדות מצאתי קצת חירות וגם חגגנו עם האינדיאנים והנסיכה ועכשיו הגיעה השבת "באה מנוחה ליגע.." רק שימחה וחיוכים תמיד... שבת של שלום וברכה.. חג שמח לכולם כולל כולן
"ושבו בנים לגבולם..."

dardara

New member
../images/Emo16.gifחג שמחו ושבת שלום אחתוש../images/Emo16.gif

מנוחה ושלוה נחת ורוגע

or1

New member
שבת שלום אחתוש ../images/Emo140.gif

עוד מעט נשוב לשגרה ונתחיל שוב להתגעגע לחגים
לאינדיאנים ולנסיכה
שתהא השבת שקטה ושלווה וחג של שמחה

princess lis