בוקר אור חברים יקרים

בוקר אור חברים יקרים

אני עדיין עם גיסתי הגברים יצאו לעבודה ואנחנו הנשים כאן בבית אתמול לשם שינוי בגלל שישנתי בממ"ד היתה אזעקה בלילה - כנראה לכבודי קמנו התייצבו כמו חיילים לא היתה שום הודעה לפשר ההפרעה מאחלת לכולם בוקר אור יום נפלא ורגוע בריאות לחיילים ולפצועים שיהיה יום שקט חיבוקים לכולםםםםםםםםםםם

צילוש43

New member
בוקר טוב ורגוע לכולם../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif|נשי

כולי תקווה לימים טובים יותר. ימים של צחוק ותקווה ימים של אושר וצהלה..... ממכם הסליחה שאנני כאן הרבה כול כך עסוקה מלאי של שעות בעבודה...... הצוות צומצם לתקופה ואני שקועה עד לשעות הליל בעבודה. יום רגוע ושלו לכולם... יום של שקט ומרגוע...

aviev1

New member
בוקר טוב ושקט..רק עם בעיות היומיום

באומות המאוחדות החליטו לערוך סקר עולמי. השאלה שנשאלה היתה: "הבע, בבקשה, את דעתך הכנה על פתרון למחסור באוכל בכל שאר העולם" הסקר נחל כשלון חרוץ. באפריקה לא ידעו מה זה "אוכל" באירופה המערבית לא ידעו מה זה "מחסור" באירופה המזרחית לא ידעו מה זה "דעה" באמריקה המרכזית לא ידעו מה זה "בבקשה" באסיה לא ידעו מה זה "כנה" בארצות הברית לא ידעו מה זה "כל שאר העולם" ובמזרח התיכון לא ידעו מה זה "פתרון"

באמת שיהיה יום רגוע

כאן מהמחשב שלי שולחת לכם את ברכת ותפילת הבוקר לבשורות טובות

צילוש43

New member
בלנקוש,,,,../images/Emo24.gif

שכחתי לשאול.... מסרת לחייל המקסים שלך חיבוק ממני... כזה מוחץץץץץץ
ועברת כאן אתמול ולא נכנסת אני
טוב נוווווו לא יכולה לכעוס עלייך מקסימה
מתי מתי נפגשות לכוס הקפה החודשי?

paloma blanca

New member
../images/Emo6.gif

נסענו בקו ישיר הביתה ומתי את מגיעה לאיזור שלי כדי שנפגש לכוס קפה ? אה ?

צילוש43

New member
היש איזור כזה היום עננה???

אני קרובה לצפון...
ובלנקוש במרכז.
וכך אנו מגשרים לפעמים על המרחק, במפגש על הקו החוצה.
ערב טוב עננה,,

jozefin3

New member
../images/Emo24.gifבוקר צהריים טובים פלוסים

יום טוב ,ותקווה לימים שקטים יותר בקרוב מאוד....... בשורותו טובות אמן

דרדרה וכל מי שעוד נפקד../images/Emo124.gif

לפני תחילת מתח הקטיושות אני רוצה לוודא שהכל בסדר איתכם כדי שאוכל לצאת למלחמה בראש שקט

צילוש43

New member
הינה אני פה לעוד רגע...

קפצתי מהעבודה לרגע הפסקה. ומה אני רואה.... מלאי של ילדים וחיות מעורבבים..... אמאאאאאאאאאאאאאאאא חוזרת דחוף לעבודה לאחר שדאגתי שכולם שבעים ומלאים... ואולי יתעיפו וישקוט הבלגן. יום טוב לכולם.....

or1

New member
צהריים טובים עננה ולכולם ../images/Emo24.gif

השגרה החדשה לא פשוטה לנו כמבוגרים אך יותר מכך לילדודס. מחוברים למחשב ומשחקי טלויזה משחקי קופסא ומעט טרוויה והיום נרשמו ההשגים הבאים
מבצע רחיצת תריסים וחלונות הסתיים בהצלחה
הכלב
עבר חפיפה הגונה בישלנו יחד ארוחה טעימה
קינחנו בעוגה
וכך אנו עוברים ממשימה למשימה
ומחפשים עברנו ובעיקר עבורם תעסוקה מלאה לימים של שגרע שאינם שגרה. ושוב אזעקה ................

or אחותי עכשו אפשר לנשום לרווחה

סוף סוף שמעתי ממך כשתסיימו אצלכם אתם מוזמנים אלי אבל כאן צריך אפוד נגד קטיושות היו כמה אזעקות אחת אחרי השניה ישבנו במקלטים ושמענו את הבומים כנראה שזאת רק ההתחלה להיום שולחת לך חיבוק ענקקקקקקקקקקקק תמשיכו לכייף

למעלה