בוקר אוררררררר

בוקר אוררררררר

תראו איזה חלומות יש לי
אני מור ואיזו יובל אחת (מפורום בנות, רק פעם אחת ראיתי את השם שלה אין לי מושג איך היא הגיעה לי לחלום:\) הלכנו לבית של מור ואז היה איזה משו עם חלון הסתכלתי דרך החלון, אבל לא ראיתי כלום נכנסנו הביתה וישנו שם, ואז נכנסתי לאיזה חדר וראיתי את עופרי והיה את המיטה שלו והוא ישן עם מלא בובווווות מלא מלא וליד המיטה היו שירותים (?) אז לקחתי איזה גזר שהיה לו שם וזרקתי לשירותים ואז הוא התעורר והוציא אותו ואז ניסיתי להכניס לו כל מיני בובות לשירותים וכל בובה שבאתי לזרוק לשירותים הוא לקח לי והייתה שם בובה אחת ענקית בגודל בנאדם שנראתה כמו רוסי אז הוא עושה לי כזה : עזוב אותו הוא רוסי וניסיתי לדחוף אותו לשירותים בסוף הוא נרדם ואני הפסקתי ואז ראיתי את היובל הזאת מציצה מהחלון אז ירדתי למטה, ובאתי כזה לחבק אותה אז היא עושה "את יובל לא מחבקים" אז שאלתי אותה למה, היא אמרה שקרו דברים בעבר.. אז אמרתי לה שהיא מהלוקחים קשה (?!?!?!) והיא הייתה עם הפיג´מה שלה.. ואז היא הורידה את הפיג´מה והיו לה כאילו בגדים של יום יום נורמליים.. ואז ניסינו להכנס לאיזה חדר... עד שגילינו שצריך לסובב את המפתח לקח זמן נכנסנו ובפנים היו מלאאאאאאאאא צלחות עם לחם וחביתה (?) אז היא התיישבה וישבתי מולה, דווקא מול הצלחת עם הביצה בלי הלחם אז החלפתי עם הצלחת שהייתה ליד, והיא אמרה לי כזה "אני לא בטוחה שאני אסיים את זה" אמרתי לה "אני בטוח שאני כן" ואז שמעתי את הדלת נפתחת וחשבתי שמור נכנסה, אבל אז התעוררתי וראיתי שאמא שלי באה לבדוק אם אני ישן את זה כתבתי בעשרה ל4 בלילה שקמתי בגלל אמא שלי :\ היו עוד קטעים אבל זה מה שזכרתי

™PingPong

New member
בוקר טובבבבבבבבבבבבבבבבב../images/Emo42.gif

אחלה חלום
לך לפורום חלומות ותבקש פירוש

עפריקי

New member
אממממ.......טוווווב......

בוקר טוב! צהריים טובים! מוזר... מה היה בחלון הזה שלא ראיתם דרכו כלום?! ( =\ ) טוווווווווב....

למעלה