בוקר אביבי ומלא אור

ניקו 45

New member
בוקר אביבי ומלא אור ../images/Emo42.gif../images/Emo39.gif../images/Emo96.gif

גל קור/כפור קיצוני "כבש" את אירופה וצפון אמריקה . מישהו כאן אמר שהעולם מתחמם , הקימו כנסים וועידות . יצאו ראשי אומות עולם בהצהרות וצעקות גיוועלט ... שומו שמיים ... הצילווווווווו העולם מתחמם והקרחונים נמסים . ודובי הקוטב על סף כליה והיכחדות ... נו טוב ... ועכשיו יקימו כנס בין לאומי למען הצלת כדוה"א מקיפאון . אז ... אל תהלכו עלי אימים אההההה ? וכאן בארץ גליל : הכל שוצף וקוצף , הירדן בתקופת עדנה שממזמן לא ידעה שכמותה , הגוונים משתנים מצהוב יוקד לירוק מרענן . ולך ידידי מ"געש" אשיר : לפתח הר געש יום מואר שכולו טוב למי שתקווה בלבו

ניקו 45

New member
זה עולמו של הגבר ../images/Emo150.gif

זה עולם של גברים, זה עולם של גברים אך אין הוא שווה מאומה , כלום , ללא אישה או נערה לצידו , לימינו . אתה רואה, האיש יצר את המכוניות להסיע אותנו על הכביש האיש יצר את הרכבות לשאת משאות כבדים האיש יצר אור החשמל להוציא אותנו מתוך החשכה האיש יצר את הסירה על המים, כמו נח שיצר את התיבה זה גבר, גבר, עולם של גברים אך הוא משול לאפס, כלום בלי אישה או נערה לצידו , לימינו . האיש חושב על בנות ובנים תינוק קטן ,תינוקת ואז האיש צוחק , שמח . האיש יוצר בעבורם צעצועים האיש עשה הכל, כל מה שהוא יכול אתה מכיר את האיש הזה עושה כסף לקנות מאדם אחר זה עולם של גברים הוא לא שווה מאומה , כלום , בלי אישה או נערה לצידו , לימינו הוא אבוד במדבר הוא אבוד ובמרירות

תובנות גבריות

חשובות עד מאד, יפה לכל גבר להבין כמה שיותר מוקדם שעדיף לו לחיות בעולמו מלווה באישה לצדו! רק טוב!!!

ש ר ה לה

New member
ומה יעשה מי שלא מצא את החצי השני שלו?

אני בחרתי להתחיל לשיר!!! בעיקר כשראיתי שמתוקנ כמו שושי כבר דואגת לי. אז לא לדאוג שושי, אני אחרי יום שני הארוך שלי. יום בו אני מתפקדת כמו ביומיים ואחר כך נופלת שדודה לשארית השבוע.... נכון לעכשיו, אני כבר מאוד קרובה להתכרבל במיטתי ולהירדם לצלילן של טיפות הגשם..... מישהו מכיר את המצגות של מארק נקסם?

ניקו 45

New member
הביטי מעט מטה ושמאלה שרל'ה ../images/Emo150.gif

גשי ו... השמיעי לו שיר עד שיתעלף ...

לילה טוב לכוווולם

כמה חם היה היום
, כאילו קייץ באמצע החורף גררר ממש לא מקובל. יושב החורף ומייד
לפחות בארץ הגליל יש התחדשות של הטבע, מעודד ביותר אני חזרתי מהעבודה לא מזמן גררר, לא יאומן, על כך נאמר מצאת החמה ועד צאת הנשמה, יש לי כמה שעות של גיגית עם בועות
נמנום קל על הערסל והופה היי יום חדש. שיהיה לילה טוב לכוולם, חלומות זוהרים רק טוב!!!

../images/Emo243.gif מדור חיפוש קרובים ../images/Emo243.gif

מישהו ראה את: אופטימילה?? ג'ודינקההה? גאיילה??? איפה הם? כל המוצא, מתבקש לעלות למשרדי תשורה הולמת תמתין שם
רק טוב!!!

למעלה