בוקרשט בסוף נובמבר

ty30

New member
בוקרשט בסוף נובמבר

אנחנו זוג (בני 40+) נוסעים לבוקרשט ל5 ימים מלאים בסוף נובמבר.
נלון במלון ונציה, הבנו שהוא די קרוב לכל אטרקציה – אם מישהו לן שם ויכול לשתף איך היה לו שם – אשמח.
תחומי עניין: אטרקציות מרכזיות - פחות מוזיאונים, מסעדות טובות (לא גורמה יותר כמו פועלים), בתי קפה, קונדיטוריות טובות וכמובן קניות.

אשמח אם תוכלו לעזור/להמליץ לנו במספר נושאים:
- הגעה משד"ת למלון – עדיף לקחת מונית משד"ת? הבנו שיש שם מכונה שלוקחים מספר ושיוצאים מגיעה מונית לפי המספר. כמה זה צריך לעלות? קיבלנו הצעת מחיר מהמלון לשאטל פרטי ב-25 יורו
- אשמח מאוד מאוד לקבל מסלולי טיול מובנים או לפחות חלוקת של האטרקציות לפי אזורים. חיפשתי מדריכי נסיעות (ספרים) לבוקרשט ולא מצאתי יש מדריכים של רומניה עם פרקים קטנים על בוקרשט שלא ממש עוזר – זה כללי מדי ולא ממקד. ויש את זה בשפע באינטרנט.
- היכן אני יכולה למצוא מפה של העיר בעברית?
- תחבורה ציבורית – אפשר בלי? ואם לא מה עדיף? מוניות או... ? מעדיפים לא להשתמש בכלל או כמה שפחות, בטיולי עיר – אנחנו אוהבים להכיר אותה רגלית ולהשתמש בתחבורה ציבורית רק שיש הכרח. יש לנו 5 ימים מלאים ככה שאנחנו לא בלחץ.... וכן, אנחנו גם לוקחים בחשבון מזג אויר גשום וחורפי (ככה זה שנוסעים לחוות תחושת טרום קריסמס באירופה)
- כדאי יום אחד לנסוע למכרות המלח? אולי במזג אויר חורפי אין טעם. אם כן מה הדרך הכי טובה? יש סיורים מודרכים בעברית מומלצים? מה העלות והאם כדאי או שעדיף לעשות את זה עצמאית.
- נשמח לעוד רעיונות והמלצות שאפשר לעשות, לטייל, לטעום בבוקרשט.

תודה מראש!

מכרות המלח.

ביקרנו לפני מספר שנים במכרה המלח.
הגענו מסיניה עצמאית במכונית ששכרנו.
המעלית שבה עולים/יורדים, מעט מיושנת ורעועה, המקום רחב הקיף, לא פגשנו הדרכה, ואני חושב שאין בה צורך.
מטיילים באולמות, במשך יותר משעה, והסיור נגמר.
אגב התור למעלית, איננו מהמסודרים בעולם.
טיול נעים!
יעקב

ty30

New member
אף אחד לא מכיר את בוקרשט?

אני אשמח לקבל עזרה. מלבד עניין מכרות המלח
תודה מראש

למעלה