בוקררררררררררררר

בוווקר חרא../images/Emo10.gif

מישו יושב ומוריד קולות לאוהד..... מישו שחוצמזה שהוא חבר חיים מטומטמם ודפוק הוא עובר על החוק... ודיברתי על זה עם המנהלים של תיר והם אמרו לי שהם או יעבור לשיטת הצבעה שונה או יסגרו את המצעד... ובינתיים שומדבר לא זז!!!!!!!!! חוצמזה אתמ8ול הייתי בצילמים של לא נםסיק לשיר היה כל כך כייף! ממש נהניתי! ישבנו שורה ראשונה וכל שנייה אפרת כהן(זוכרים את מכאילה)הסתובבה אלינו ונתנת לנוכ ייפים ושאלה אותנו לשירים של איזה אחד שהיה שם וכל השירים היו שלו......והיה מצחיק רצח! וחאיר זה היא חתמה לנו ואז פתאום ראינו את לירון לב(הוא לה הצלטם שם הוא היה שםצ בגלל ידידה שלו)אז התחלנו לרדוף אחריו (בתוך המכונית)שהוא בתוך המכנוית שלו והיה מצחיק לאללה...בסוף הוא עצר בצד והצטלמנו איתו
חוצמזה
לכל הנבחנים שלנו! ועכשיו גמאני זזה כי לי יש מחר מבחן במתמטיקה(גם גיאומטריה וגם אלגברה בעעע) זהוס... אוהבת'ותכם! אביטלוש

זה ההודעה שהייתי אמורה לרשוםבבוקר ו

ולא הספקתי! ועכשיו כבר צהריים...ועדיין חרא לי
אבל לפחות השתחרררנו.... יאללה אני חייבת לעוף ללמוד!

סתם מעצבן אותי ממי../images/Emo10.gif

וזה גממה שאוהד אמר לי שסיפרתי לו על זה...הוא אמר שזה בעיה של המנהלים וגם ככה זה לא איזה תחרות מי יודע מה,ולא מקבלים כלום חוץ מקצת פרסום אם אתה במקום הראשון ויותר חשוב לו עכשיו שאני אלך ללמוד למבחן שיש לי מחר
כפרעליו דואג להכככל

אבל אבל אבל אבל אבל אבל אבל אבל

זה אלגברה וזה משעמעם רצח...וגיאומטריה זה ממש מסובך...ככה שאין לי כוח

להיפפפפפפפך

אני אומרת לך אביטל תשקיעי השנה במתמטיקה לפחות השנה זה הבסיס לכל מה שלומדים בכיתה ט' ובכלל לבגרות
בכיתה ז' קיבלתי אפילו בבוחן כלשהו 25
(אפחד לא יוכל לשבור את השיא שלי
) ואז בכיתה ח' השתפרתי
ועכשיו אני כיתה ט' ויש לי כבר 3 פעמים רצוף 95 בתעודה

היה היום הכי מפחיד בבצפר

בסוף שיעור הסטוריה שזה שיעור רביעי נינכנס ילד אחד מכתה ט' והוא אמר כולם לצאת כל שיכבה ח' עולה באששש וכולם ניבהלו ואז היא צילצול וכולם יצאו וראינו ילדים יוצאים משיכבה ח' בריצה ומשתעלים ומהחלון של שכבה ז' ראינו את כתה ח'3 והחלונות היו פתוחים וכל התיקרה והקירות היו שרופים ויצא מלא מלא עשן.... ואז היה לנו שיעור מחוץ לבצפר אז בדיוק שיצאנו ראינו כמה מכוניות של מכבי אש שבאו וזה היה מזה מפחידדדדדד

חחחחח לאאאאאאא

היה לנו שיעור ספורט בחוץ והיה ממש קשה הייתה לנו ריצת 1000 ומלא תרגילים קשים היה סיוטטטטטטטט

לי היה 95 והיגע לי 100../images/Emo10.gif

פשוט לא הכנתי םעמיים ברצף שיעורים כיי זה היה שבוע לחוץ רצח(והשיעורים היו יום אחרי יום) קיצר אז היא הורידה לי!

לא פשוט ממש השקעתי..

וזה הפעם ראשונה שאני לא מקבל במתמטיקה 100.....אני יודעת שלא צריך לבבכות וזה ציון מעולה אבל זה מבאס

../images/Emo122.gif ח-ר-ש-ה-!

קיייייייייייישטה הדססססססססססססססססססס רק הוצאתי את הדברים מהתיק
לא תהחלתי לארגן כלום חוץ מפיג'מה

למעלה