בוקררררררררררררר

בוקררררררררררררר../images/Emo42.gif

אין עדיין שרשור בוקר
אהלןןןןןןןןןןןןןןן
אני בחדר מחשבים
עוד שניה אני עפה לשיעור מתמטיקה
אני אתגעגע אליכםםםםםםםםםםםםםם
אני אהיה פה היום מ-2 בערך עד 4 וחצי
אני מקווה כי אני הולכת לסופר לקנות דברים ולחפש כמה בגדים
בהצלחה לכל הנבחניייייייייייייים
מקווה שהקסמים שלי עזרו
אני חייבת לעוווווווף ביווווווווווווווווווווווש:]]

eynav16

New member
בוקר טוב הדסי....

יו קר ליייייייייי 5 וחצי חחח לא מצליחה לחזור לישון טוב נו מה אני יעשה מתחילים פה מזה מוקדם אז לא שוה לישון 5 ד' ולקום עוד 5 ד'... יש זריחה עכשיו בעע קר לי באמצע הקיץ יאלה שיהיה לכולם יומטוב....

אייללוש

New member
בוקר טוב התפתחלתי משיעור../images/Emo3.gif

בוקר מושלמם
אני עפה יש לי שיעור עכשיו ויהרגו אותנו...

יקיר15

New member
צהריםם=]

צהריים טוביםם עכשיו בידיוק צהריים חעחעח היו היה אצלנו בחירות בביהס והיה ממש מדליקק ... אני הייתי יו"ר בלקפיי ... היה ממש נחמד והיה הרבה טלוויזיה ורדיו ... יש מצב שיראו אותנו היום בHOT3 בערוץ 3 10 ו-11 חעחעחע שיהיה לכם אחלה יום

זיוו2

New member
צהריים טוביםם..

הייתי אמורה לסיים ב3 ועשרה אבל התבטלו לי 3 שעות סיימתי ב12 וחצי איזה כיףף

צהריים!!=]

צהריים מצויינים..=] ישש איזה יוםם טוב יש לי היוםם אני כל כך מאושרת..=]חברה שלי פתרה לי כבר את הבעיה שהייתה יאוו איזה כיפפ חולה על הילדה הזאתתי...=] היה יום מקסים קיבלתי 85 בלשון ואני מקווה לעוד ציון בלשון הלך לי טוב דווקא..=] אח"כ היום אני חייבת לעשות סיבוב הליכה בחוץץ...חיחי..זה כיפפ כזה..=] הילה מאמי בסוף לא אמרתי לה זה הסתדר לבד ידעתי שזה ככה יהיה סמכתי עלייה שהיא לא תגיד והשנייה כבר שיפרה הכולל..וההיא שכל הזמן הציקה גם נהייתה בסדר בלי הבדד...חחח..מחר מקווה ליום כזה מקסים!!=] מחר יש לי 3 בחנים אני מתהה..איףף נמאס לי כברר..קיבלנו לוח מבחנים יאוו כמה מבחנים יש לנו אני קיבלתי שוקק אבל יש מיליון טיוליםם הכי כיפפ עוד מעד ב-29 ו-30 יש לנו טיול שנתי וב-28 יש בחירות אז יש לנו יום שבתון כלומר אני 3 ימים נהנתת...=] יום מקסים אני מאושרתת עד הגג..=] הדסוש נדבר כבר מאמי אוהבתותך אני יתגעגע עד יום חמישי יאווו=[ הא..וגם שמעתי אתמול בלילה בשורה טובה שאבא שלי אמר לאמא שלי הא אני לא יכולה עדיין להגיד אני יגיד אח"כ עוד יומיים...=] איי איי איי איזה יום מושלם...=] המשך יום מדהים..=]=]

צהריים../images/Emo42.gif../images/Emo13.gif

למדנו למדנו למדנו..... ועשיתי חרם על המורה לאנגלית
היה כיף
היא באה לשולחן שלי ושאלה אותי אם אני מצליחה ואם הכל בסדר וייבשתי אותה
חפיף
אני כבר הולכת לארגן תייייק
אני במחשב עכשיו כי אני אוכלת ליד המחשב
אני נראלי לא יספיק
אני צריכה גם ללכת לסופר לקנות אוכל לטיול וממתקים (אוכל
) אני פה בינתיים
ואביחי לא יודע לעשות טריקים להורים שלו
הוא לא הצליח להישאר בבית
ביוווווווש כולם:]]

פחח הללואי שהוא בעצם ייצא

ואז באמצע הוא יששאר באכסניה או מה שזה......ואז כל פעם שהוא יגיד אפחד לא חולה בטיולים שלי נזכיר לו את זה!

כלום לע עוזר../images/Emo26.gif../images/Emo122.gif

בגיחה היה קור לכבים (תרתי משמע) והוא היה עם 40 חום נראלי .., והוא המשיך להתבדחחחחחחח ולהיות יאתנו בחוץ הוא ישן באוהלללללללל עם 40 חווווום
שאלנו אותו אז למה נסעת לפה
אז הוא ענה :" כי לא יכולתי ללכת ברגל
" אני איזה שעתיים לא הבנתי את זה ואז באמצע ההצגה התחלתי להתפקע מצחוק
ואמרתי :" הההבנתייייייייייייי"

למעלה