בוקררררררררררררר

2ניצי

New member
היה לי מבחן היום במתמטיקה../images/Emo203.gif

היום היה לי מבחן המתמטיקה והלך לי חרא(הדם הקסם לא עבד) נראה לי שכל הכיתה נכשלה כי זה היה מבחן קשה ביום רביעי יש לי מבחן באנגלית

שלומלוםםםםםםםם../images/Emo9.gif ../images/Emo205.gif

מחר אני מקבלת ת'מבחן במתמטיקה
הדס - אני מקווה שהקסם הצליח
ערב טוב לכווווולם

ערבב...=]

אי איי איי הגעתי לערב תודה סופסוףףף... יאוו איזה יום עבררר עליי ראיתי טלוויזיה וזה פתאום נרדמתי וזה וקמתי ב-5 ככה ישר טסתי בטילל מהחדר של אחותי ללמוד ולעשות שיעורים עשיתי במתמטיקה ישבתי על זה מלאאא אח"כ למדתי לבוחן בתנ"ך מחרר ועשיתי שיעורים באנגליתת וזהוו סופסוףף אבל אני צ'כה גם ללמוד להיסטוריה יאוו רק לעבור ת'שבוע הזה וזהוו אני מקווה ששבוע הבא יהיה בסדר רק 2 מבחנים לפי הלוחחח..יאוו כמה אני לחוצה מלהצליח בהיסטוריה אופפפ..יאאללהה אמןן שאני יצליח לפחות 75 ממש ממש אינלי כוח אבל אני חייבת לטוס להתקלח להתרענן טיפה ואז אני יקרא קצת בעמודים שהיא נתנה לפחות משהוו ומחר אני ימשיך ללמוד כי מחר אינלי כמעט כלוםם מה לעשותת חוץ מללמוד לזה רציתי ללכת לסבתא שלי היא רוצה שאני יבקר אבל לזה ממש אבל ממש אינלי זמןן מה אני יעשה יום חמישי אחרי בצפר אני אלך אלייה לביקור וילמד שםם אבל מחרר אני חייבת לחרושש להיסטוריה מלאאא...יאללה אני מתה מעייפות כבר כמה דברים אני מתה עוד שנייה מרוב עומסס אי אפשר להנות קצת מהחיים בגללם אבל יעבור השבוע הזה יעבור מחר אחותי תעזור לי לסיים את העבודה באנגלית היא כבר תצייר לי והכול וככה אני יסיים זהו.. מקווה שלכם היה יום מקסים..לי בכל אופן היה מדהים חוץ מהחרישות האלה אבל הן יעזרו לי בעתידד...=] ביוש לכולם..הדסוש אני יתגעגע המונננננ המונננ אהובתייי חולה עלייךך..אני אולי יתקשר מקווה שאני ימצא זמןן בין היסטוריה להיסטוריה והיסטוריה...ביוש לכולםם... פיייי יצא לי מגילהה...חחחח..=]

אביחי 33

New member
ערבבבבבב../images/Emo60.gif

מבחן ענק בתנך ביום חמישי
צריך לחרוש
אמממ הדס תהני בטיול:) אביחי

חזרתי משופיייינג../images/Emo3.gif

קניתי :סווצ'ר
, 3 מכנסיים, 2 חצאיות אחת קצת אחרי הברך ואחת לפני הברך
, פוווווווווווול ממתקים
, לחם ג'פטה
, פילים למצלמה
, מסטיקים למקרה שיהיה בא לי להקיא
אמממממ זהו
עדיין לא ארגנתי תיק אבל הכל על המיטה
מחר אני צריכה לקום ב-6
תתקשרו לשאול מה איתי
אורליייי אני מקווה בשבילך שאת מרגישה יותר טוב
בחזור אז יצא פתאום מאוטו כלשהו ליצן ועשה לי בוווווווווווווו ונבהלתיייייייייי
זהו אני הולכת לארגן את התיק ודברים אחרונים
ומתחיל הטיוווווווווווווווווול

הדסייייי....=]

מאמי שיילי תתחדשי על הכולל כולל הכולל אמרתי לך כמה דברים כבר במסןן אבל זאת הודעה אחרונה שיילי אליך כי כנראה את לא תהיי פה ואני לא במסןן אז ככה: מאמי אני אוהבתותך המוננ המוננ אמרתי לך כבר את זה..חחח..=] אני מאחלת לך הכי הכי הכי הכי כיפפפ.. תעשי חיים תצלמי תמונות.. תעשי צחוקים ותהני מהשלושה ימי כיףף האלו..=] אני יתגעגע אלייך המוננ המונננ מאמי שיילי...תאחלי לי בשישי בבוקר כמו שהבטחת בהצלחוש..בהיסטוריה!=] אני יהיה גם עוד חודש בטיולל וגם אני יהנה...תנצלי את זה מאמי..זה כיפפפ..=] אני שמחה ומאושרת בשבילך ותודה רבה על הכולל כוללל הכולל שעשית עד היום שעזרת לי לצאת ממצבים,שריפאת,שנתת לי קסמים פשוט ת-ו-ד-ה ענקיתת=] את חברה מקסימה בשבילי..אני אוהבתותך המונננ (לא כמו את החברות הקרובות כלומר בתור חברה אני אוהבתותך)..=] אז מאמוש לסיכום,אני יתגעגע אלייך המוננ המוננ אוהבתותך תעשי חיים וכיפפ ואל תשכחי להביא מלאא מלאא תמונות ואני צ'ה מגילת כיופים..אני אשתדל להתקשר אלייך מאמי...אם אני אצליח.. אז שיהיה לך כיפפ תהני ותעשי חיים..אוהבתותך המוננ שיר..ואני יתגעגע תחזרי מהרר..ויום שישי נדברר..=]=]

למעלה