בוקט טוב לכו.........לן

הדר לו

New member
בוקט טוב לכו.........לן../images/Emo6.gif../images/Emo25.gif

איזה בוקר נחמד... קצת מטפטף בחוץ וה-
מבצבצת לה בין העננים. מה שבטוח מיום שבת חוזר הקיץ. שיהיה יום נהדר לכולנו.... ראיתן אתמול את מלכת היופי???
נחמדה לדעתי לא?! נשיקות
הדר

Ronnie*

New member
בוקר טוב הדר - וכולן! ../images/Emo142.gif

שיהיה לנו יום טוב... (לצערי ראיתי רק חלק כי הלכנו לחלק הזמנות - אבל היא באמת חמודה).

maal

New member
בוקר מקסים ושקט!

לדעתי הבנות השנה בתחרות לא היו יפות בכלל! והן היו רזות עד כדי כך שלאחת מהן כבר ראו את העצמות בולטות! זאת שנבחרה באמת חמודה אבל לא פצצה!

בוקר טוב להדר ולכולם ../images/Emo24.gif

אני ראיתי את התחרות היא נחמדה אבל לא מספיק על מנת להיות מלכת יופי הייתה שם מועמדת שאם אני לא טועה קראו לה גם כן הדר השייתה פעם בפסטיגל והיא הייתה לפי דעתי צריכה להיבחר להיות
ה
אבל מה זה חשוב בעצם
יום נעים ושקט לכולם...

הדר לו

New member
כן גם אני חשבתי שהדר שהתמודדה

מאד יפה ורציתי שתזכה אבל.... לא אני קובעת... ולא בגלל השם
שלנו.... פשוט אהבתי את היופי שלה

בוקר טוב בננות ../images/Emo151.gif גשם וחם, קצת

כמו שוויץ .. לא ראיתי את התחרות אתמול אבל ראיתי את המלכה היום ב YNET , יפהפיה

ayush

New member
בוקר נפלא ../images/Emo42.gif לכולכן

הבוקר רצתי קצת בגשם ונרטבתי כולי... ראיתי אתמול את התחרות - לא משהו.. המלכה שנבחרה היתה הכי חמודה לדעתי, אבל אני מכירה כל כך הרבה בנות יפות במדינה שלנו - איפה הן מתחבאות??? יאללה, נחזור לעבוד, שיהיה יום נפלא לכולנו!!!

Kula1

New member
היא היתה ההימור שלי מהתחלה

האמת היא שהימרתי או עליה או על מי שבסוף נבחרה להיות חביבת הקהל. כן, גם אני הייתי בשוק מהרזון, בבגדי ים העצמות של מישהי בלטו בטירוף, רציתי לבוא ולתת לה איזה עוגת שוקולד עם המון קצפת וגלידה, שתאכל משהו... שיהיה יום נעים וחמים

maal

New member
השנה באמת זאת היתה אכזבה../images/Emo20.gif

הבנות שם ממש מכוערות. היתה אחת חמודה שלא עלתה אפילו לעשיריה. לא נורא בנות בקרוב כולנו נהיה מלכות היופי ביום החתונה שלנו...

../images/Emo6.gif כן, באמת הסתכלתי על השמלות שלהן

בסוף (היו לבנות וארוכות) וניסיתי לחשוב על רעיון לשמלת כלה...

כן, זה היה ממש מכוער, אני בתור

מעצבת הייתי מלבישה אותה בבגד ים שלם. אני בכלל לא אהבתי את מי שנבחרה. אהבתי אחת שהגיעה רק לעשר המובילות, זאת שהצטלמה בהתחלה עם בובות בחלון ראווה.

למעלה