בונים בתי כנסת על גני ילדים

בונים בתי כנסת על גני ילדים ../images/Emo46.gif

זה מאוד מעצבן אותי בעיקר כשחונקים את הילדים הקטנים בתוך גוש בטון וכול זה בשביל לבנות להם על הראש 4 בתי כנסת. אני באמת לא מבינה למה?. השבוע מתארגנת הפגנה של הורים בבוכמן בבקשה תעזרו לנו בזה, היום זה אנחנו מחר זה הילדים שלכם אסור לתת לזה תקדים.

עזי 22

New member
שאלת תם

אם היו בונים ארבעה בתי כנסת בסמיכות לגני הילדים ולא עליהם, זה היה בסדר מבחינתך? ראיתי ילדים בגן חובה שבנוי להם בי"ס שלם מעל הראש כולל בית מדרש רחמנא ליצלן. מוזר, אבל גם הם וגם ההורים ניראו לי מאושרים..

yoelth

New member
מספרים שבמודיעין אנשים מסתובבים עם יד על התחת

כי החלו לבנות בתי-כנסת "בכל חור"

../images/Emo45.gifדווקא אותי זה מצחיק../images/Emo6.gif

וזה גם קצת עצוב, כי זה כנראה נכון.

ofirshani

New member
גועל נפש ../images/Emo31.gifזו הסיבה

שהפסקתי להכנס לכאן ותודה שהזכרת לי למה אני שוב צריכה לצאת מכאן ,יש גם גבול להומור

anat1232

New member
../images/Emo31.gifועוד לחשוב

שאמרת שאתה מציפור וזה אומר שאתה שכן שלי אוי לי ואבוי לי נורא ואיום .

droritgolan

New member
../images/Emo128.gif../images/Emo31.gif

מה זה אמיתי.??.מה מבדיל אותך כבר מהגויים עם אתה קורא לעצמך יהודי.??

443

New member
זו אולי בדיחת מילואים

אבל זו הרגשה שמשותפת ללא מעט אנשים חופשיים בעיר. מתי גם מוסדות ציבור, המשרתים את כלל התושבים בעיר, יקבלו הקצאות ביד רחבה כמו מרכזים קהילתיים שמיועדים לקהילה הדתית הקטנה במודיעין? הרי כל שני וחמישי שומעים על מרכז קהילתי כזה שמיועד לאוכלוסיה מצומצמת.

סנופה

New member
הייתי אומרת שנסחפתם קצת, לא?

נגעו לכם בנקודת תורפה, אז? לכל אחד כואב כשמספרים בדיחות על נקודות התורפה שלו, צריך לדעת להבליג ולהמשיך הלאה ולא להשקיע מאמצים בעצבים מיותרים.

תגידו הישתגעתם? מה קשור דתיים לזה? ועים

למשל היו בונים 4 סיפריות אז זה כן היה בסדר? אני מיתלוננת על זה שיוצקים בטונדות על הרושים של הילדים בגן אולי הכי טוב להכניס אותם מיתחת למרתף מהתחלה וזהו

Divshon

New member
חבר'ה, מה זו הצדקנות הזו../images/Emo35.gif

לא הגזמתם קצת? סה"כ בדיחה. התגובות מלמדות פה על יובש רציני מכיוון הקהל.

yoelth

New member
זה לא רק יובש. זה הרבה יותר חמור

זו בסך הכל בדיחה. לחלקכם זה נשמע מאד מצחיק ומקורי (גם לי). אחרים חושבים אחרת כדרכו של כל הומור, אבל לחשוב שמדובר באיזו רדיפה מכוערת אחרי הדת?
זה לא רק יובש . זה פשוט בעיה של תקשורת בן-אישית. עם אנשים חסרי הומור קשה לתקשר וחבל. אגב, מי שלא יכול לסבול את ההומור הזה יכול פשוט לא לקרוא את הדברים שלי. זה פותר את כל הבעיה.

אליזבט3

New member
אתה לא מוכן לקבל קצת ביקורת?

אפשר לצחוק מבדיחות טובות אבל יש גבול כמה נמוך אפשר לרדת בלי קשר לדת ומצפון. הבדיחה הזאת נמוכה מדי לטעמי (מה גם שאתה ידוע כאוהד מושבע של ערכי דת ומסורת) קבל את הביקורת כמו גבר - או אל תקרא את התגובות!

yoelth

New member
בניגוד אליכם אני מקבל את הביקורת, אלא ש..

אני טוען שמי שמגיב לבדיחה ב"גועל נפש" או "יש גבול" וכדומה, הוא פשוט חסר הומור (על-פי התפיסה שלי). אני מצטער אבל מרבית האנשים שאני מכיר לא יגיבו בצורה כזו לבדיחה שהם מעריכים כלא מוצלחת...

למעלה