בונו VS כריס מרטין

steelwater

New member
בי סיידים

הקשבתי להרבה בי סיידים של קולדפליי. האמת שהרוב היו בסדר אבל לא משהו, לא יותר מזה. אחד השירים שהורדתי לא מזמן ויותר אהבתי זה Things that I don't understand. הוא ממש טוב. אני אוהבת את הלהקה הזאת, היא כל-כך מעולה. גם אהבתי את Bigger stronger. "I want to be bigger strongr drive a faster car" אילו מילים יפות. לא מתאים לכריס לשיר כזה דבר אבל זה מה שיפה פה. אני מניחה שהוא לא באמת מתכוון לזה. יכול להיות שהוא כן מתכוון לזה אבל זה לא נורא אם כן. אפשר להבין אותו גם אם הוא כן וגם אם הוא לא. גם יש ביצוע בהופעה של השיר You only live twice וכיס אומר שזה שיר שהם כתבו לרובי ווילאמס. גם זה שיר ממש יפה. אלה השירים היותר אחרונים שהורדתי ואת השאר מחקתי כי פחות אהבתי. עוד שירים שאהבתי ושמרתי אבל לפני יותר זמן: Crests of waves Poor me Moses I ran away One I love Ode to deodorant כמה מכם לא אהבתם את Ode to deodorant אבל לדעתי הוא ממש טוב. אני גאה בהם בגלל שזה שיר ממש טוב וזה בערך השיר הראשון שלהם אז זה ממש יפה שהוא ממש טוב.

steelwater

New member
הממ..

אמרתי שאת רוב השירים פחות אהבתי אבל זה יותר מהשירים האחרונים שהורדתי כי הרי לפני יותר זמן הורדתי את השירים שכתבתי למטה ואותם ממש אהבתי. אז אני לא אומרת שהבי סיידים של קולדפליי לא משו. אבל אני לא יודעת בעצם. יש שירים יותר טובים ופחות טובים.

MushrooMush

New member
יש לי את השיר You only live twice

אבל זה לא של רובי ויאימס ובטחובטח כריס לא כתב אותו.!!! זה של להקה אחרת לא זוכרת איזה....

WhiteShadows

New member
איפה see you soon?

זה הבי סייד ואפילו השיר הכי מדהים בעולם! וגם for you מקסים!

Roy1232

New member
for you=climbing up the walls

יש הקבלה מושלמת בין השיר הזה לשיר השני (של רדיוהד)
תקשיבי לשניהם אחד אחרי השני בכללי פור יו אחד מהבינוניים-

aviGODFATHER

New member
בוא לא ניסחף כן?

רק התופים דומים (גם בצליל וגם במקצב) אבל אלה שני שירים שונים לגמרי. (Climbing הרבה יותר טוב)

WhiteShadows

New member
בינוני??

אני דווקא חושבת שהוא אחד היפים ואישית הוא מרגש אותי כל פעם מחדש

Roy1232

New member
you only live twice

אני זוכר דיון על השיר, זהו קאבר שקולד עשו לזמרת ששכחתי את שמה

Galadriel 3000

New member
מסכימה איתך בקשר ל

things that i don't understand. את ladder to the sun שמעת? ואת your love means everything?

daylighter

New member
חחחח בונו רצח אותו

בקשר לבייסידים אלה הנבחרים שלי: see you soon have yourself a little merry christmes marianne אני אוהב את הקצב the world turned upside down שיר כזה חופשי כריס מרשה לעצמו שם חח Crests of Waves כמובן moses

VIVIAN3

New member
איכסס ראיתי את זה...

איככ בהתחלה זה נהיה מצחיק כזה ונחמד אבל בסוף זה ממש מגעיל......... איזו תוכנית חולנית באמאשלי....

למעלה