בומבמלה

omer peleg

New member
בומבמלה

אם מישו שמע במקרה שהפסטיבל מבוטל או משו אז ממש לא הפסטיבל יתקיים בזמן הרגיל ובמקום הרגיל (29/3 - 3/4 חוף ניצנים) בין המופיעים : מוקי ופילוני מוש בן ארי (יייששששששש) כאמל ג´אמל הלהקה החדשה של תומר יוסף "החזות העממית" שזאת ההופעה שאני הכי מחכה לה.. ופישי "מי ששנוא הומואים שירים את הידיים באוויר" ה"גדול" - והבצפר שלו יה!!!
אממ זהו מי שבא - תהנו חבר´ה ואולי ניפגש שם.. עומר

שני דברים

על הפסטיבל שלצערי עקב גיוסי לצה"ל לא אוכל להגיע אליו אני ממצילה על אחד שעומד שם שכל מה שאתם צריכים זה 50 שקל בשביל הרגשה טובה הולכים אליו (הוא מגיע לכל הפסטיבלים האלה) ואומרים לו מה שאתם רוצים להרגיש והוא כבר מסדר אותכם דבר שני עם כל הכבוד לגו´רג מייקל על השיר המדהים החדש יש שם ביטים מוכרים וישנים מ BREATH AND STOP למה אי אפשר לחדש למה חייבים לקחת משהו של מישהו ולעשות עליו משהו אוף

B-$ide

New member
תקשיב,ותקשיב טוב!!!

כן גם אני מאד נהניתי מהדיסק הקצר של פישי הגדול עם שירים כמו סמל מיני וסנדי שנדי,אבל אלו השירים היחידים שנהניתי מהם ששייכים לפישי! כל השאר זה ממש מעפן,נכון שזה שאלה של טעם אישי אבל הטעם האישי של האנשים כאן,של רובם זהה(לגבי פישי לפחות). אני ראיתי אותך מתחיל לכתוב רק מאז "הפריסטייל" שלכם בעסק ומאז ראיתי איזה 40 פעמים יותר מידי את הכינויים "פישי הענק" פישי הגבר" וכל מיני כאלה בהודעות שלך,ויש לי שאלה אליך:למה אתה מלקק לו ת´ביצים כל היום?תפסיק כבר זה מגעיל אותי!זה גורם לי להקיא! נמאס לי כבר לשמוע ת´שם "פישי" נמאס! אני מבקש ממך יפה בכל לשון של בקשה להפסיק להודיע כאן הודעות בסגנון "פישי הגבר" ותתחיל לכתוב דברים יותר ענייניים מזה. וממממזזלללל טוב ענקי לאוהד!!!

עומר F"YI

טוב יש סיכוי מאד גדול שהבומבמלה לא תתקים עקב חששות לפיגוע... הם קצת מפחידם שהבומבמלה תהפוך לבום-במלה... ובצדק,מה לעשות כבר ראינו שאין מספיק מאבטחים בעולם שיכולים לעצור את המטורפים האלה,אז תאחלס הייתי חושבת פעמים לפני שהייתי הולכת. לצערי אני גם לא הולכת בגלל כל המצב הבטחוני המסריח הזה. אבל אם כן יהיה ואתה הולך תהנה.

omer peleg

New member
אמממ

אני התקשרתי אתמול למארגנים והם אמרו שאין מצב בעולם שמשו ישתנה וממממש לא מבטלים ולא משנים מקום ולא כלום... זה כבר בום-במלה
ולא בומבמלה פשוט כולם קוראים לזה בומבמלה
בכל אופן, תודה

cyber2200

New member
יאללה...

תכף תפסיקי ללכת לחנויות דיסקים בגלל שיש פיגועים בקניונים?! תבואו לבומבלמה, תנקו את הראש, תעשנו, תנגנו, תעשו חיים. יהיה סבבה.

double M

New member
אני לא סגור על זה אבל....

נראה לי שזה "החזית העממית"... ולא. אני לא בא...

פסטיבל בוםבמלה!!!!

בפסטיבל תתקיימנה שש במות – במת ים – הבמה המרכזית של הפסטיבל בה יופיעו מוש בן ארי, מוקי, טוני ריי, כמאל ג´מאל, פישי הגדול, תומר יוסף ועוד. הבמה תפעל בשעות 09:00-23:00. במת דאנס – במה עם DJ´S וסדנאות ריקוד, בין ה-DJ´S ניתן למצוא את חיליק, מיס ג´בקה, טל יפרח ורונן דוידסקו... במה תפעל בשעות 09:00-23:00. במת ילדים במת תיאטרון – עם ´תיאטרון האוהב הבא´ – באזור יהיו סיפורים, תנועה, אלתור, פנטומימה ומחווה לראפ הישראלי עם תלמידי ביה"ס של פישי הגדול. המתחם יפעל בשעות 09:00-23:00. במת בני ישראל במת ג´אמים – מוזיקה מקורית וכישרונות חדשים עם כמאל ג´מאל, תומר יוסף, ראס דניאל ואריות המדבר ועוד... הבמה תפעל 24 שעות.
בפסטיבל יהיו חמישה כפרים; כפר הוליסטי, כפר ילדים, כפר תפילה ואהבה, כפר שבטי וכפר ,פשוטי העם..."
כרטיסים - ניתן לרכוש בכרטיסי אשראי בגילרון 046273333, בפורום 086278222 וברוקוקו 035276677, באתר האינטרנט ובמשרדי הכרטיסים ברחבי הארץ. למעוניינים להתנדב לעבודה בפסטיבל ינתן כרטיס חינם – מעל גיל 25 – לפרטים, לימור 058941758.
הגעה לפסטיבל – ברכב פרטי מגיעים לצומת ניצנים ומשם יש שילוט עד לחניית הפסטיבל. קיימות הסעות מאורגנות מרחבי הארץ, מוקד הסעות 1800279555 ובימי הפסטיבל 052/4279555. תחבורה ציבורית – מת"א בקו 311 בכל חצי שעה, מחיפה קווים 900/910 לת"א, מירושלים קו 437 לאשקלון, מאשקלון קווים 311/315 כל חצי שעה ומבאר שבע קו 353 כל שעה. למידע נוסף – מודיעין אגד 036948888 ומודיעין רכבת ישראל 035774000.
בפסטיבל ישנה חניה חינם ומשם ניתן להגיע לקמפינג על ידי מוניות בומבמלה. אסורה הכנסת כלי נשק, בקבוקי זכוכית, סמים, וידאו ומכשירי הקלטה ללא אישור מראש ובעלי חיים. ישנה שמירת חפצים ומרכז אבדות/מציאות, שירותי בריאות והצלה, מרכזיית טלפונים לכאלו שאין להם סלולריים, והכספומט הקרוב נמצא במרכז "קוסמוס" כחמש דקות נסיעה מחניית הפסטיבל. תהנו ותשמרו על עצמכם, הצוות.

למעלה