בולם קדמי ... איזה ?

npod

New member
בולם קדמי ... איזה ?

משהו עד 4500 ש"ח ... שיהיה 170 מ"מ , צינורות עבים (חח מה לעשות , אני חייב משהו שנראה חייתי!) ועם עקיבת שטח ... רצוי בצבע זהב ... ולא שחור ... מה אתם אומרים על בוקסר ? האם יש סופר טי גם ב-2005 ? תודה

Kona Stinky

New member
....

תגיד....אתה מכיר בולם ב4500 שאין לו עקיבת שטח!??!? מזה השטויות האלה?! ואין כזה דבר בולם זהב...פשוט אין... 170 מ"מ, אני לא בטוח שיש 888, כמובן ה 66 ,יש את השיבר(של 2005 ממש סקסי)ועוד כמה... לדאון היל הבוקסרים כנראה הכי טובים...ה wc עולה בסביבות 1290$ אם אני לא טועה...סופר טי אין ב 2005.

npod

New member
מה ?!

השיבר הוא 170 ? ועולה 4500 ? ויש בוקסרים שעולים גם 4000 ... אבל השאלה עם הם 170 מ"מ

Super L

New member
אני חושב שהשיבר טריפל עולה .....

6000 משהו כזה ...... אבל הוא בולם חייה !!!!

Johny B

New member
קח ספריי ותצבע

חחחחחחחח

למה חשטב לך זהב???

תביא סופר טי עובד בן זונה (לפי כמות הרוכבים שרכבו איתו בראמפייג' 2004 ו4500 לא נראה לי שיש לך בעיה להביא כל בולם... וגם 170 בגלל ההגבלה של האחריות אז תמכור את האופניים אם יש לך 4500 לבולם תמכור כך את הכסף של האופניים ותוסיף את ה4500 ותביא משהו חייה עם איזה בולם שתרצה. נ.ב אין לי מושג איזה סגנון את רוכב או על איזה אופניים אתה רוכב. וזו רק הצעה

npod

New member
אבל אין סופר טי 2005 ..ו..

אז נראה לי הבוקסר יהיה טוב , רק עם הוא 170 מ"מ ... מישהו יודע כמה המהלך של הבוקסר שעולה בערך 4200 ?

Kona Stinky

New member
מזה משנה לך איזה שנה הבולם?

העיקר שהבולם עובד טוב לא? ובקשר לבוקסר...לא יודע מה עולה כמה..אבל אני יודע ש הwc והteam הם 200 מ"מ והבוקסר השלישי הride מתכוונן בין 170 ל150...או ל130 לא זוכר בידיוק...

npod

New member
אה !

נכון , הבוקסר אחד מתכוונן 130-178 ... מישהו יודע כמה הוא עולה ? מה דגם המדוייק שלו ? כדי שאני אקרא ביקורות ? מישהו יש לו נסיון איתו ? מה קובי רוקס שוקס אומר עליו ?

Misha k 16

New member
לי יש בוקסר רייס...2004

הוא 178 מילימטר ובנתיים הוא עובד בן זונה רק שאני עוד צריך להעביר עליו טיפול ואני לא מוצא ת'זמן.. אבל ככה אין תלונות!! :) והוא עולה 3 וחצי חדש אם אני לא טועה...

Misha k 16

New member
אה... והוא בצבע זהב.... למרות שלא

הבנתי למה זה כל כך משנה... אבל שיהיה... אה ואני משתמש בו לאורבן!! והוא לא מאכזב בגרוש..! דאון היל עוד לא יצא לי לרכב איתו...

npod

New member
כנס בבקשה ..

והוא רך ? זאת אומרת .. אני מניח שבאורבן אתה עושה אותו קשיח , אבל איך הוא כשמכוונים אותו להיות רך ? כמה הוא עולה ? .. חדש ... ?

Misha k 16

New member
אמרתי לך... 3 וחצי בערך...

ולא ממש ניסיתי לכוון אותו על רך... כשני יסע לעשות קצת דאון היל אז אני אעשה אותו רך...(זה לא עומד להיות בזמן הקרוב...לצערי..) אבל בעקרון זה בולם דאון היל אז מן הסתם הוא אמור לעבוד מצויין בדאון היל חוץ מזה שהוא אחד מהבולמים הכי קלים אם אני לא טועה...שזה גם ייתרון..

למעלה