בוים ובראון כלי לנגח את הליכוד

byzon

New member
בוים ובראון כלי לנגח את הליכוד

לחברינו היקרים, חכ רוני בראון וזאביק בוים אילו שרון באמת היה רוצה שתהיו שרים כבר הייתם מזמן לפניכם ההוכחות: מאת: זמירה ביום שני השבוע שמעתי וראיתי דברים שמאוד הכעיסו אותי כפעילת ליכוד הרבה שנים, שאלתי את חברינו בפרלמנט מדוע שרון אינו מנסה לקרוץ לעבר שינוי או שס לקראת התקציב, כזכור שרון ישב עם טומי לפיד וסגר איתו על תמיכה בתקציב במחיר כזה או אחר, ברור לכולם שאילו היה מציע שרון לאלי ישי משהוא בנושא קצבאות הילדים או בתחום אחר היו שס מוכנים לתמוך במנויים או לפחות להמנע וכך היו לליכוד עוד שני שרים טובים ומוכשרים. בנוסף ראינו בצורה מבישה אך שרון כשידע שהמנויים לא עוברים החליט למרות הכל להביאם להצבעה בכדי שכולם ידעו ויראו שהליכוד מפורד ונראה לא טוב. רוני וזאביק היקרים אני כועסת על המורדים שהצביעו כפי שהצביעו אך משיקול דעתם כפי שהצביעו במנויים של חברינו בליכוד אני לא מצפה להרבה, אך אתם שהלכתם עם ראש הממשלה שידוע כבולדוזר שיכול הכל וכולנו יודעים שאילו באמת היה רוצה רוהמ הייתם היום שרים. מסכנתי הייתם כלי ביד שרון לעשיית צחוק מחברי הליכוד על חשבונכם, חבל.. מסכנות אלו נאמרו לי עי כמה מחברי כנסת ויודעי דבר אחרים הקרובים לקודקוד.

למעלה