בוטיס - מה לבדוק?

bartfast

New member
בוטיס - מה לבדוק?

אני רוצה לקנות זוג בוטיס בתור קניית הציוד הראשונה שלי. חיפשתי וחיפשתי אך לא מצאתי פוסט שיכוון אותי לפרטים שכדאי להתייחס אליהם בקניה. סוליות, יצרנים מומלצים וכולי. עזרה?

אבי ע

New member
דעה אחרת

אני מעדיף את בעלי הסוליה הקשה (שיקרים קצת יותר). בזוג הראשון התפתיתי להנחה שמה שיותר פשוט יותר טוב. גיליתי שהסוליה התבלתה לפני כל שאר הנעל, ההליכה על האבנים נהיתה פחות נוחה, וכמובן ההגנה פחותה. זוג שני (שאתי עד היום) קניתי עם סוליה קשה. הנוחות בכניסה למים גם בשטח קשה יותר עלתה משמעותית, כנ"ל כשצריך ללכת מנקודת היציאה עד לרכב, וכדומה. גם ההגנה משופרת, ומי שראה את העקרבנונים בכניסה לחוף הדקל או לבן-הרוש יודע שזה גם שיקול...

bartfast

New member
תודה! האם יש העדפות מיוחדות

לייצרנים או דגמים? (במסרים, בבקשה)

אבי ע

New member
בעקרון זה מידע שמעניין רבים

הרי בעצמך חיפשת ולא מצאת פתילים בעניין... אז למה במסרים? אבל לא, לדעתי אין העדפה מיוחדת וכדאי לעשות סקר שוק קטן כדי לא לשלם סתם יותר מדי. ונכון, כדאי להביא את הסנפיר (אם יש) כדי לוודא התאמה.

קותי

New member
עזוב מסחרי, כולנו חברים - המלצה:

יש נעליים מצויינות עם סוליה קשה. מיוצרות על ידי חברת SHEIKO או משהו כזה מהמזרח הרחוק, ומשווקות בארץ בד"כ בלוגו של שבא-ים. ראיתי כאלה כמובן ב"בועות-שבא-ים" בתל אביב ובמרינה דייברס באילת. עד היום הנעליים הכי טובות שהיו לי. החיסרון: לא מתאימות לכל סנפיר. סנפירים עם FOOT POCKET צר יחסית לא מאפשרים שימוש בנעליים כאלה. יש לי חבר מכור לג'ט פינס שהיה צריך לוותר עליהן בצער רב. לבדוק היטב לפני הקניה אם מתאים לסנפיר שלך. אם קצת לוחץ, לא לעשות לעצמך הנחות. קצת לוחץ בחנות זה גהינום אחרי 15 דקות טילוף.

אילוניק

New member
קותי אתה מתחיל להחלש

הבחור כתב שהוא קונה בוטיז בתור ציוד צלילה ראשון את הסנפירים הוא יתאים לבוטי יש כאלה שמתחילים הפוך אבל בל קשר גם אני ממליץ רק סוליה קשה

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
נקודה נוספת לתשומת לב

לאחרונה נתקלתי בשני מקרים של חברות פורום שרכשו בוטיז תוצרת פוסיידון ואחרי כמה חודשים הסוליה התחילה להתפורר מבפנים. עושה רושם שבתוך הסוליה יש חומר מעין קרטון או משהו דומה שמתפורר כנראה עקב מגע עם המים. לא זוכר את הדגם אבל הנוגעות בדבר (יותר נכון הצועדות עליו) מתבקשות להגיב.

הקרפיון

New member
זו בעיה רצינית

מאחר ומדובר בדגם היחיד (הידוע לי) של בוטיס עם סוליה קשיחה שניתן להשתמש בהם בתוך jetfins. אתן יכולות לספר מה קרה ומתי? האם סופר (אני מניח שזה ממנטה) יודע מזה? ומה הוא עשה בנידון?

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
דגם יחיד ?

הבוטיז הקודמים שלי עם סוליה קשה היו של SP ונכנסו חלק לגמרי לג'טים. הנוכחיים מארס, גם הם עם סוליה קשה נכנסים בסדר גמור.

הקרפיון

New member
אני צריך לבדוק - מהנסיון שלי די קשה

לאתר זוג שנכנס לתוך הסנפירים שלי שהם בגודל L.

לי זה קרה במקלחת...../images/Emo182.gif

יום בהיר אחד (ואולי זה היה לילה
) יצאתי מצלילה וכשהתחלתי להרגיש שוב את אצבעות רגליי
מתחת למים החמים במקלחת של מדוזה הרגשתי בכפות רגליי את שקעי הסוליה ואת אצבעותי מתערבלות בחומר לא מזוהה
כעין עיסת קרטון. כש PPP PP P נכנסה אף היא למקלחת היא שאלה אותי - "את מרוצה מהם"?
ואני שלא יכולתי יותר לשמור את תיסכוליי בבטן פרצתי בשטף תלונות שתאמו להפליא את אלה שלה
.בשני המקרים מדובר בבוטיס יחסית חדשים שלא צללו הרבה. הבוטיז אכן נקנו במנטה אך עדיין לא פניתי לסופר עם הבעיה. אני מקווה שהבעיה תפתר לכשאגיע אליו
.

batfish

New member
גם לי יש את פוסיידון

סוליה אפורה - אין בעיה של התפורריות וכד'.

הגנב שלך כנראה מבין עניין ../images/Emo6.gif

הוא לא גנב לך את הבוטיז האלה. (הקודמים למיטב זכרוני נגנבו)

batfish

New member
נגנבו טוסה -נפלאות

נשארו במחסן: אקשין פלוס ופוסידון.

batfish

New member
הפולניות זו מחלה מדבקת?

כי אם זה ככה נראה שיש מגפה שהפולניה הכי יפה בפורום הפיצה.

למעלה