בוחרים מחדש בפורום את הזוכה בתחרות הנופים!

Nimrod H

New member
בוחרים מחדש בפורום את הזוכה בתחרות הנופים!

מעשה שהיה היה כדלהלנצ'יק. התמונה הזוכה לא צולמה על ידי מי ששלח אותה אלא הורדה מאתר של צלם מקצועי. היות ובתקנון כתוב מפורשות שהתמונות צריכות להיות תמונות שצולמו על ידי הגולשים, אנחנו פותחים את ההצבעה שוב, פעם נוספת, לחברי הפורום, ובוחרים את התמונה הזוכה מתוך מקומות 2-7. אנא שרשרו את הצבעתכם כאן בנושא הזה, ביום ראשון או שני, לאחר שיצטברו כ 30 הצבעות, נודיע על הזוכה. Red Ninja http://www.tapuz.co.il/albums/contests/cp-2332693-114.html יוסף לוין http://www.tapuz.co.il/albums/contests/cp-2301721-114.html רון אלמוג http://www.tapuz.co.il/albums/contests/cp-2311964-114.html dalitzak http://www.tapuz.co.il/albums/contests/cp-2305877-114.html החתולה של שרודינגר http://www.tapuz.co.il/albums/contests/cp-2320980-114.html מדריך היחידה http://www.tapuz.co.il/albums/contests/cp-2310518-114.html Just Dana http://www.tapuz.co.il/albums/contests/cp-2299864-114.html
 

tamir r

New member
ברור של just dana../images/Emo127.gif

התמונה הכי יפה שם
שאלה לנמרוד אם הזוכה פה מקבל תחופשה אז הוא מקבל גם חופשה וגם דיסק און קי? או שהדיסק און קי עובר לעוד מישהו בתחרות? או שאף אחד לא מקבל?
 
דנה לזכיה../images/Emo70.gif

מסתבר שעדיין יש פה רוב על התמונות של דנה....התמונה הכייייי יפה[email protected]@ המתמודדים האחרים יודעים בכלל שיש הצבעה חוזרת?
סתם שאלה
 

just dana

New member
פריייימה!!!!

לא יאומןןןןןןןןןןןןןןןןן ! כפרעליך. אתה בטוח שבאת לבד?!
 

1mayush

New member
WOW

נראלי לי זה אחד השרשורים הכי ארוכים שהיו פה לאחרונה
נ.ב. היה ממש משעשע לקרוא אותו
 
חבר'ה השירשור פה ממש מאפן../images/Emo4.gif

כל האשמות על רמאים וכאלה. שכל אחד יסתכל על עצמו,ויפסיק להאשים אחרים. זה ממש לא לעניין. חבל להרוס פורום מקסים!
 

Nimrod H

New member
אם כך!

אין לנו מספיק הצבעות, זה נגרר ונגרר ונגרר, דנה לוקחת את הסופ"ש!! ברכות! בתחרויות הבאות נחזור למתכונת של צוות שיפוט שאני ארכיב מקרב עובדי תפוז. דנה, ברכות! צרי קשר במסרים לתיאום הפרטים האחרונים.
 
מגיעעע להה!!!!מלכההההההה אמיתייתת!!!

כל הכבווודדדדד..תעשי כיף חיים שם במלון.... תביאי לנו תמונותתתת(דיר בלאק ולא
) החלטה נהדרת....
 
למעלה