בוואלה היה צ'ט טי.וי ב- 19:00

בוואלה היה צ'ט טי.וי ב- 19:00

עם גורי אלפי וגיל ריבה - רק חבל שגיל ריבה דפק ברז.. אז הנה השיחה עם גורי.. (אני גם לא כתבתי שם כי הייתי בחוג וזה.. ב-א-ס-ה-!) אז זהו לפני שנייה נכנסתי ועכשיו הם סגרו את זה.. אז אני פשוט ישלח תשיחה: הערב ב 19:00 גורי אלפי וגיל ריבה כוכבי "משחק מכור" : מערכת וואלה! אנחנו מתחילים עוד כמה דקות, סבלנות חב'רה, וכמובן, להכין שאלות!!! : מערכת וואלה! אנחנו מתחילים!!! : מערכת וואלה! שלום לכל הגולשים, אני אשמח לענות לכם על שאלות, וזהו, אני מרגיש כמו ורדה רזיאל קצת, לחיים : גורי אלפי STRONG FONT color=#e02020 גורי, אתה מופיע עם פאנקנשטיין עדיין או רק עם אלרן דקל? /FONT /STRONG : הדג נחש הם מופיעים לבד, בירושליים היום, ואני עושה הופעה של האחים הבלוז, בעיקר במרכז, כי אנחנו 12 איש. : גורי אלפי להתגלח? ביום שישי. אם אף אחד לא מכריח אותי, אני מעדיף שלו. לבת שלי לא אכפת, אז גם לי לא. : גורי אלפי איך אתם ממציעים את כל הבסיחות במשחק מכור? /FONT /STRONG : נופר הכתיבה היא פשוט לקרוא עיתון. הבעיה הגדולה זה לא הסאטיארה הכוללת, אלא האקטואליה. אנחנו מצלמים ביום חמישי ומשודרים ביום שישי, ובאמצע קורים עוד מלא דברים, קוראים עיתונים, מחפשים את הפאנצ'ים, יש המון אילתור, זה שלוש שעות צילומים, ואז אנחנו מסננים את זה לחצי שעה. : גורי אלפי גורי, תביא את גיל, איפה הוא?!?! /FONT /U /STRONG : גברת ריבה גיל ריבה אמור להגיע. אם יהיה ספר הוא יגיע, אם לא, אז לא... : גורי אלפי גורי איך התחילה הקרייה שלך? /FONT /STRONG : נטע זה קריירה זה? דודו טופז זה קריירה. זה התחיל ממועדון הקומדי, גם עם תומר יוסף, ערבים הזויים, הייתי בן 16, 17, הייתי אח"כ בלהקות צבאיות, ואחרי זה המשכתי לדומינו המחודש, שם הכרתי את אסי : גורי אלפי אני לא מבין מה הקטע של זה זה היה מזמן, אסי מצליח, ואני...ואם היינו טוחנים את שידורי המהפכה עוד 4 עונות, הייתם יושבים פה עכשו ושואלים אם לא נמאס. : גורי אלפי אני אוהב מוסיקה שחורה, לאוו דווקא היפ הופ, ודי התאהבתי. בבית זה בעיקר ריתם אנ' בלוז, פאנק. לאוו דווקא גדלתי על זה, יותר על אריק אינשטיין : גורי אלפי איך הגעת להחליף את קוואמי דה לה פוקס בעסק שחור? מאסטר קוקי יבוא להתארח בפינת הפריסטייל? /FONT /STRONG : הדג נחש לירון תאני עבד עלי, אמר שקואמי יוצא לחופש של שבועיים, אז הסכמתי. עד היום אני שואל מתי קואמי חוזר... : גורי אלפי תקווה? לא כ"כ. להיות אשה זה דבר מעייף, מבחינתי היא נהרגה בהתרסקות מסוק. : גורי אלפי לא למדתי תיאטרון. אבא שלי הוא במאי, דיברו בבית תיאטרון, אז גדלתי לכל זה. אני מעדיף את אחורי הקלעים, עד היום. : גורי אלפי תוכנית דוקו קומית, עם שחר בנוביץ', עשינו פיילוט והיה מוצלח, המון עבודה, על ההתנהגות האנושית. יקראו לזה ככה לא מתנהגים, ברשת בערוץ שתיים. : גורי אלפי הצבע האהוב עלי זה כחול, אבל יכול להיות שמחר זה יהיה משהו אחר, כי אני עיוור צבעים קצת. ולהקה? צ'ילי פפר, תמיד. : גורי אלפי האם שקלת להיות במאי??? !!!האם שקלת להיות במאי??? !!!האם שקלת להיות במאי??? !!!האם שקלת להיות במאי??? !!!האם שקלת להיות במאי??? !!!האם שקלת להיות במאי??? !!!האם שקלת להיות במאי??? !!!האם שקלת להיות במאי??? !!!האם שקל : קוף צרכסי כדי להיות במאי צריך לעשות פוס מהכל, והיה די כיף, עשיתי את זה לפני שנתיים. זה סטירה, כי אתה רגיל להיות מפונק על המסך, אתה הופך לךהיות זה שמכרכר סביב, והתחקירן ןהעורך או שאר האנשים מתייחסים אחד לשני אותו הדבר. אין הנחות אני אוהב לעבוד קשה. : גורי אלפי למה אתה ולירון עבדתם על המדינה שתחייגו לאמינם? /FONT /STRONG : הדג נחש זה הכל לירון. הוא עבד גם עלי. אני כמו ברייך מילאתי פקודות. האמינם החדש הוא אמינם, אין התפתחות, הוא משתמש במוסיקה שלו כפסיכולוג תירפיוטי כלל גלקטי וזה כל עולמו. אין חידוש לדעתי. הוא מצויין, אבל לא מחדש. : גורי אלפי יש לי אהבה אמיתית, אשתי, והילדה בסדר הזה, למרות שלפעמים אנשים חושבים שזה הפוך. לילדה שלי קוראים אמה. : גורי אלפי

המשך..

גורי שאלה רצינית אז תענה בכנות..האם גיל נשנש או שסתם דורש תשומת לב??? : קוקו מאילת בעיני הוא לא, לא בדקתי, הוא פשוט נורא אופנתי, יש לו ילד, יש לו אישה. : גורי אלפי יש נושאים שמבחינת הרשת שאנחנו לא יכולים לגעת בהם, שכול שואה וסמים. סמים זה גבולי, למשל החגיגת, היה מראה חברתית. אני לא הבן אדם לשאול את זה, אני אנטי סמים לגמרי. גם בסצינת ההיפ הופ בארץ. : גורי אלפי כן, אבל הייתי רוצה לעשות יותר דרמה, יותר קולנוע. אני אדם של סיפוקים מידיים אז הטלוויזיה משרתת אותי טוב כרגע. : גורי אלפי מה קרה עם תומר יוסף? למה לא המשיכו לעבוד ביחד? : איילת תומר נסע לחו"ל. אני התגייסתי, הוא לא, התרחקנו, קורה. : גורי אלפי גורי הרגשת קצת קשה מהפרידה שלך מאסי ????????????גורי הרגשת קצת קשה מהפרידה שלך מאסי ???????????? : שובל חוויה לא נעימה, אבל לא היינו זוג נשוי. לא היינו במערכת זוגית כזאת, זה היה לגיטימי. הרבה הסתכלו על זה כאילו זה גירושים וזה לא. הגעתי לרוויה. : גורי אלפי קאמבק? נתאחד ברגע שמאד נרצה לחזור, ובגלל שאנחנו אנשים שלא אוהבים למחזר את עצמנו, אם נרצה להתאחד זה יהיה במצב ששנינו נרצה. אי אפשר לדעת. : גורי אלפי עינב גלילי היה לי העונג לעבוד איתה, והיא מאד מוכשרת, יש לנו דינמיקה בריאה, ניסינו לסגל טייפקאסטינג בצוות, ויצא שהמערכת יחסים עם עינב יצא כאילו עבד ומלכה. : גורי אלפי רשף הוא אחד היוצרים הכי מבריקים שיש בארץ, ואחד העסוקים הארץ הוא איש מקסים. הוא איש משפחה, יש לו ארבעה ילדים. ההבדל בינו לבין גיל, זה כמות המייק אפ על השולחן : גורי אלפי אני ממש ממש לא רוצה להיות שם, במסך הזהב, נראה לי שלא נזכה. אם היתה הרגשה כזאת הייתי שם. אם יש הטבות אני מגיעה. זה התחככות בלתי נלאית, זו ממש עבודה. לא חובה. : גורי אלפי תיכון בליך. המקום היחידי בו אם אתה שחקן כדורסל אתה לא צריך ללמוד. מוסיקה מזרחית? : גורי אלפי אנחנו כבר בעונה השנייה של משחק מכור למי שלא שם לב. אם תהיה עאונה שלישית זה כבר תלוי במכרז. : גורי אלפי משחק מכור, היייתי בצוות הפיתוח, הציעו לי להיות בפיילוט, השתתפתי לשם הספורטיביות, ואחרי הפיילוט זה הגיע לדי ביצוע ובדיוק הייית בזמן של רעב סמוי לעשות טלויזיה שוב, ודברים מצחיקים, שלא מצריכים איפור. : גורי אלפי גרינלייט, למי שיש יס, פרויקט אמריקאי שנקנה על ידי החברה, והיה לי הכבוד להיות אחד מהשופטים, וגם המנחה, והיה כיף לעשדות את זה, אני מחכה לראות איך יצא הסרט. אני מניח שהסרט יצא בנובמבר הבא, עכשו סיימו לצלם. : גורי אלפי אנחנו מנסים ליצור, שיש פאנל משתנה של אנשים, שזה קצת כמו הפורמט הבריטי, ובתוכו יהיה קבוצה של אולסטאר, ופחות שוחק לחברי הצוות, ורשף לא עזב, הוא עדיין בפאנל, הוא פשוט עובד מאד קשה, ויש לו פחות זמן. : גורי אלפי איחוד של דומינו זה אחד הדברים הכי הזויים שאפשר לחשוב. : גורי אלפי גיל? מבריק, מבריזן, סופרסטאר, אגו מניאק : גורי אלפי עכשו אנחנו בתוכנית החמישית, ועוד 16 to go. אבל זה לא דורש את מה שארץ נהדרת דורשת, שזה עבודה של שבוע. צריך לבוא, לזרוק שעתיים של חומר על הצילומים ביום חמישי, וזהו. מעבר לנוןסנס, העובדה שאתה יכול להגיד ולעצבן דרך ההומור זה כיף גדול. אקטואליה אני הכי פחות אוהב. פעם הייתי מנותק מזה לגמרי. היום אני חדשות כי צריך. הפאנצים צריכים להיות אקטואלים לתמיד. זה אותו חיים רמון ואותו ברק. : גורי אלפי מי שלא רואה שירפרש. (F5) : מערכת וואלה! אין סיכוי שאני אהיה מכור לחדשות. כשיצאתי לחופש בקיץ התנתקתי מהחדשות לגמרי. לא לגמרי, לא מהדברים החשובים באמת, אלא מהיומיומיות המפחידה של החדשות, לא צריך את זה כ"כ בוריד. אני טיפוס קצת יותר מורבידי מאז. מצד שני גם חשבתי לרוץ לפוליטיקה, ולו רק בגלל אמות המידה המוסריות של השלטון שלנו, שהן נוראיות, ונבחרי הציבור הם המובילים במתן שירות גרוע. הם חושבים שמרגע שנבחרו הם בשליחות ישורה של אלוהים, וזה מעצבן באופן גדול מאד. אני חושב שכולם יכולים לשנות, ולא בסגנון גון לנון, כל אחד יכול לקום ולעשות משהו. : גורי אלפי אני לא חושב שאני מספיק טוב בשביל לעשות מוסיקה, ולכן אני נתלה על העץ הגבוה של קאברים, אבל אני לא חושב שאני יכול להיות טוב ממש, אני מבצע דברים שאני אוהב, אני מאבד אמונה שזה בא ממקומות אחרים. אני לא תעלה טובה לחומרים שלהם. : גורי אלפי בד"כ יש לי בעיה, ואין לי בנק בדיחות או מזוודה של פאנצ'ים, זה קורה, הרבה. : גורי אלפי מה יש לנו? משחק מכור, המון דברים מאחורי הקלעים, כתיבה, פיתוחים של תוכניות, ועסק שחור ומוסיקה. : גורי אלפי תגיד התגייסת בסוף למשמר אזרחי ? /FONT : כפיר לא. אני סולד מקרבין. : גורי אלפי אם אני מצחיק גם החיים? אני לא מחפש את הפאנצ'ים, אני חושב שזה פאתטי לא להפריד בין המקצוע לחיים. : גורי אלפי תודה רבה לכל הגולשים, וגם למשמיצים, אני אוהב אותכם, לילה טוב. : גורי אלפי

למעלה