בובי סלוניקוב ז"ל

מצב
הנושא נעול.
בובי סלוניקוב ז"ל

בובי סלוניקוב ז"ל
גלשתי לפי המלצת חבר,לפורום שלכם ונרשמתי כדי לכתוב לכם שמאחורי רכבת יש גם אנשים ואחד מהגדולים שבהם הלך לעולמו. מדובר על בובי סלוניקוב ז"ל שניתמן ביום ראשון ה20 לאפריל.

ברוך הבא גיורא !!!

בובי סלוניקוב ז"ל
גלשתי לפי המלצת חבר,לפורום שלכם ונרשמתי כדי לכתוב לכם שמאחורי רכבת יש גם אנשים ואחד מהגדולים שבהם הלך לעולמו. מדובר על בובי סלוניקוב ז"ל שניתמן ביום ראשון ה20 לאפריל.
ברוך הבא גיורא !!!
מה שלומך יקירי ???

שימו ../images/Emo23.gif כולכם ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ברוך הבא גיורא !!!
מה שלומך יקירי ???
שימו
כולכם

סוף-סוף נכנס לפורום אדם שיודע מה זה באמת רכבת ! כל הכבוד לגיורא ותיזהרו לא לכתוב שטויות ! מעכשיו יש פה פיקוח גיוריסטי !!! איך ידעתי שזה אתה ? אני מריח ריח של דיזלים יוצא לי פתאום מהמסך ותאמין לי - זה מילא את כל הבית עם ה- 23" במחשב ! ממש תענוג להריח G-26 CW2 בסלון !!!

ברוך הבא גיורא

בובי סלוניקוב ז"ל
ברוך הבא גיורא
חבל שהנסיבות כל-כך מצערות, אבל טוב לראות שגם אנשי המקצוע נהנים להתעסק בתחום.

oren*

New member
ברוך הבא לפורום

בובי סלוניקוב ז"ל
ברוך הבא לפורום

alantan

New member
ברוך הבא ותמיד נשמח לקרוא על האנשים

בובי סלוניקוב ז"ל
ברוך הבא ותמיד נשמח לקרוא על האנשים

צחקן

New member
ברוך הבא !!!!

בובי סלוניקוב ז"ל
ברוך הבא !!!!
ב"ה

מלך הקטרים ! כנס לכרטיס של גיורא

ברוך הבא, ספר לנו על תפקידך....?
וראה את המופיע בו. מדריך נהגים ראשי ברכבת. כל מי שטרם עבר טסט על קיטור או דיזל: נא לקחת מספר ! עומרי - איפה היית ביום שקבענו בכפ"ס ??

על תגזים

וראה את המופיע בו. מדריך נהגים ראשי ברכבת. כל מי שטרם עבר טסט על קיטור או דיזל: נא לקחת מספר ! עומרי - איפה היית ביום שקבענו בכפ"ס ??
על תגזים
אביתר אני עדיין לא מדריך ראשי,אבל בכל זאת אני מודה לך על מחמאות וסליחה על טעויות כתיב

מצב
הנושא נעול.
למעלה