בובות\אנשי פעולה של MCR

EveDark

New member
בובות\אנשי פעולה של MCR

סוף סוף. http://www.mtv.com/news/articles/1513784/11152005/my_chemical_romance.jhtml?_requestid=239877 my chemical romance הוציאו סידרה של בובות\אנשי פעולה של עצמם. הבובות עוצבו ע"י ג'רארד ובאות עם אביזרים כגון: אקדח אדום וארונות קבורה. מה דעתכם על הידיעות האחרונות? מיותר? נחמד? מדהים? האם תיקנו את הבובות? האם הייתם קונים את הבובות אם היו בהישג ידיכם? שתפו אותנו!

איזה כיף^_^../images/Emo163.gif

עוד קצת מסחור אף פעם לא מזיק! מה זה אמור להביע? DAMN. ברביות בדמויות שלהם? לא הגזימו קצת?

EveDark

New member
לא ברביות...

אנשי פעולה!! ^^ יש הבדל. ולא יודעת, מסחור קצת מציק לי בקטע מסויים, אבל האנשי פעולה זה דווקא רעיון ממש נחמד לדעתי לפחות. הם כתבו שהם משחקים הרבה עם צעצועים P: והם חשבו שהדבר הכי מגניב זה שיהיו להם צעצועים בדמותם [או בשפה דו משמעותית- שיכולו לשחק עם עצמם!! XDDD]

לכל דבר ממוסחר אפשר למצוא סיבה:)

"כן.. אנחנו לא מוציאים ברביות בשביל להרוויח *עוד* כסף, אלא כדי בלה בלה בלה" please, don't.

crazy cottage

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo163.gif

זה נשמע כזה הזוי אבל שיהיה ^^ אממ הייתי קונה רק בשביל היופי זה נראה כזה שולט

קרניjack

New member
אממ...

לדעתי הקטע הזה ממש מוזר, וכמו שנועה אמרה היא צודקת זה מיסחור, בין אם הכוונה היא כזאת או אחרת. לדעתי הם היו צריכים אם כבר להוציא מעט בובות כאלה, שיהיה להם, או שיתרמו את הכסף, אבל לא שמעריצים "ישחקו(?)" עם זה, או ישמו את זה על המדף שיעלה אבק(?) אני לא הייתי קונה אבל כן הייתי הולכת לחנות לראות את הבובות:)

Love Bem

New member
אני הייתי קונה!

היתי לוקחת את הבובות ואז מחינה גיטרות ורואה את אחותי משחקת ועושה הצגה! נשמע מעניין!

אותי אישית זה ביאס

כי די, זה מסחור. אי אפשר להגיד שלא.. זה די ברור שכל להקה מתמסחרת בשלב מסוים.. אבל כ"כ מוקדם? וכאילו.. בווובווותת???

EveDark

New member
אי אפשר להגיד שזה לא מסחור,

אבל אני מעדיפה לא לחשוב על זה ככה. אני לא יודעת למה לא, אולי כי הם לא מתנהגים כמו "מיסטר סופרסטאר" אחרי כל התהילה שהם מקבלים... אבל התגובות שלהם לראיון היו מצחיקות P: "we're rad!!" הם כאלה geeks ^_^

Dooritos

New member
חחהחהחה

מצחיק! ממש חמודי! אין שומדבר רע בלהתמסחר- כל להקה בסופו של דבר עושה את זה ואם בא להם להרוויח על זה כסף אז סבבה! אהבתי תבובות אבל זה לא דוגמה רעה לילדים?!?

Dooritos

New member
זה דוגמה רעה כי

אקדח וארונות קבורה? לא בדיוק ברבי וקן...

EveDark

New member
ohhh. אוקי. אבל צריך להבין-

ל-MCR יש סגנון מסויים :) לא נראה לי שהם ייצרו את זה לילדים קטנים, בדיוק כמו שזמרים אחרים לא מייצרים את הבובות שלהם, עם הבגדים הזנותיים לילדים קטנים. ולברבי אין כוס! או פטמות! זה מטעה!!! 0.0 והדמויות שג'רארד עיצב נראות ממש טוב :)

למעלה