בובות\אנשי פעולה של MCR

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח דיי הבובות הרגו אותי חחחחחחחח ולא לא הייתי קונה...זה נראה לי מיותר ודבילי...

חחח....

נחמד... הייתי הולכת לראות איך זה ניראה...... אבל לא הייתי קונה..... מה הייתי עושה עם זה???

Cagome chan12

New member
XDDDDD../images/Emo15.gif

אמ, אולי הייתי קונה, פריט אספנים, וזה. אבל לדעתי דברים כאלה הופכים להקות לממוסחרות.

EnchantedS

New member
action figures זה בובות למי ש

שמתבייש להגיד שהוא משחק עם בובות. חח אולטרה גיקינס!!! אהבתי!!... חח אני אוהבת את זה בהם..:) ומה זה rad? חשבתי שבדר"כ רק להקות וזמרי פופ מוציאים בובות של עצמם... אוקיי, אז זה מגניב שיש בובה של עצמך, אבל זו כזוווווווו התמסחרות.

kati666

New member
איזה התמסחרות ואיזה נעליים....

חע,איזה הגזמה. הם עושים את זה בשביל להצליח ושיכירו אותם(כמו כול להקה נורמאלית שמחפשת תהילה והמון מעריצים-זה ליגיטימי לגמרי.או שהם סתם צריכים כסף.)חוץ מזה שזה ממש מגניב שלהקת רוק תוציא בובות. חוץ מזה,אתם כול כך רוצים שהם יבואו לארץ ויהיו מוכרים ושווים אז איך אפשר להגיע לכול זה בלי להתמסחר? תחשבו שהייתם במקומם,ואין כסף להמשיך נגיד(קליפים,נסיעות וכולמיני הוצאות)...לא תחפשו דרך להשיג כסף?. חוץ מזה,עם הייתי יכולה להשיג כאלה ברור שהייתי לוכחת,ולא בשביל לשחק.ליופי או משהו.

Diablo Girl

New member
יאאאאא!!1 אני רוצה כזההההההה

לשחק עם ג'רארד כל לילה

marimarina

New member
אוי אוי. תעשו לי טובה.

טוב דבר ראשון מה רע במיסחור? אם הם לא היו ממוסחרים רוב הסיכויים שרובכן בכלל אל ההיתם מכירים אותם אי? דבר שני פה זה ניראה לכם מוזר אבל בארצות הברית אוספים דברים כאלה. ולהרבה להקות וסרטים וכל מיני כאלה יצאו בובות. זה לאספנות לא למישחק.. אני לא רואה בזה שום דבר רע. זהו השואו ביזנז :) נאמ... אולי ההיתי קונה אחד מהם.. חביב כזה. כע.. ההיתי קונה את ריי. ועושה כאילו הוא מציל חתולים XD

Love Bem

New member
חח.. מציל חתולים../images/Emo2.gif

אני הייתי קונה את בוב והיתי משחקת בית ספר והוא היה הבריון! מאייקי החרשן ג'ר זה שכולם מרביצים לו למרות שזה היה בוב ופראק זה שמציק לכולם! ורי זה שכול הבנות אוהבות אותו אני ישכול לשים אותו בזה שמציל חתולים

למעלה