בובה על חוט.....

חיוכית

New member
בובה על חוט.....

לכי לך ילדה בשביל התהילה טלי לך זמן החלי לחיות.. אם את רוצה תקוות חפצה במהות.. אספי את עצמך תני לגופך לחיות האויר צח עד מאוד הפרחים צבעוניים השמש מאירה הירח מלווה כולו מסתורין צבירי הכוכבים מעל רק צעדי בדרכך ילדה שלי החוטים מעלייך חדלי להיות בובה חיי את הכל עד תום בובה על חוט ילדה בהתהוותה... היי החולמת של החיים לכי לך ילדה ההוה לצידך יש יופי בעצב האושר מחייך בובה שכמותך בתוכך הביטי ילדה גופך לובש חיות הנך פוסעת הנך עצמך בהתהוות.. יצור של לילה הינך ילדה של יום כל אשר תחפצי ללא חוטים עכשיו נתבת את עצמך יודעת מה טוב או רע לא נכנעת לקשיים רוקדת במסיבת החיים את הסיבה לאור את הסיבה ללילה הבטיחי לעצמך חלום של חיים רק ללא חוטים טלי אחריות היי עצמאית היי את ... ילדה בהתהוות

מילה במילה, פשוט ...

מקסימה...

tairon

New member
שנשאיר

את החוטים לחייט?? רצוי... בובה עם נשמה חופשיה עצמאית זה נשמע לי אחלה כיפאק היי לברבי GO GIRL!!!!

כל החיים

כל החיים הייתי ממש כמו בובה על חוטים ההורים אמרו לי תמיד מה לעשות המחנכת קבעה לי חוקים כדי ללמוד בצבא בחיים ,, אוניברסיטה לימודים תמיד הרגשתי כמו בובה על חוטים לפעמים זה טוב כי ככה אני לא לוקחת אחריות אבל לפעמים זה רע כי כשסוף סוף את רוצה להיות בשליטה הם לא משחררים אותך לדרכך בשקט ושלווה

oren 27

New member
חיוכית שלי

רק רציתי לומר לך שבכל פעם שאני קורא אני חש אותך וטוב לי בפנים ממש טוב.... אורן.

חיוכית

New member
אהה ואני חשבתי לי

שסתם יצא לי שרבוט כל פעם שאני שולפת מהמותן יוצאת יצירה מממ טוב חברים אחלה תודה על ההמרצה אני ממשיכהההההה

oren 27

New member
חיוכית מתוקה שלי

בשביל היצירות המדהימות שלך כולנו כאן את מדהימה אל תעזי לצחוק אפילו על כך יפיפיה שלי תמשיכי אורן.

עדי 22

New member
חיוכית ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif

את מקסימה איזה יופי יופי יופי!
עדי

למעלה