בואנה משו פה לא מסתדר לי...

בואנה משו פה לא מסתדר לי...

איך זה יכול להיות שלילית הכינה שיקוי בכלא... מאיפה כל המצרכים....?? ובואנה בקטע של דנה ירדו על האלה עם ה-3 יחידות... וואלה יופי.....

??????????

InFecTeD LOVER

New member
צודק../images/Emo42.gif

אבל מה לעשות, היא הייתה צריכה להכין שיקוי... עזוב, היא פשוט צריכה וזהו. לא נורא
והקטע שירדו על 3 יחידות- תכלס 3 יחידות זה לא הישג גדול ואני מקווה שמי שלומד ל-3 יחידות מודע לזה שזו לא חוכמה גדולה לעשות רק 3 יחידות במתמטיקה. ולכל המתחכמים למיניהם- גם אני ב-3 יחידות. ואני מודה שזו רמה נמוכה, מה לעשות אין לי כוח לחרוש

miamor18

New member
זה לא שאת לא מסוגלת ליותר!!!!!

-אנשים גורמים לך לחשוב שאת לא מסוגלת ליותר!!!!- עם תרגול תאמיני לי שאת מגיעה ל-5!!!!!!!!!!!!!!!!!1 [:

yotam 14

New member
../images/Emo83.gif

קודם כל, 3 יחידות זה לא בושה. אני נמצא בהקבצה של 3 יחידות. אני נמצא שם כי זה מה שאני מוכן להשקיע במתמטיקה. אני מתעב את המקצוע הזה, והוא לא חשוב לי מספיק כדי שאני אשקיע ואתן כל מה שאני יכול. חוץ מזה,גם ככה אני מתקשה טיפה ב-3,אז בחמש אני בכלל אמות... ודרך אגב,כשעשיתי מבחני פסיכוטכני אז ב'חשיבה מתמטית' קיבלתי ציון של 7 מתוך 9,שזה מעל הממוצע וזה נחשב טוב מאוד. אבל בביצועים מתמטיים קיבלתי 3 מתוך 9, שזה מתחת לממוצע. מה שאומר שאני יכול הרבה יותר ממה שאני מראה,אבל פשוט אין לי את הכוחות להשקיע ולחרוש, כי אני פשוט לא כזה מטבעי, ואני לא מאלה שחורשים בבצפר ולמודים חזק כל הזמן, כי אני חושב שזה ל בריא. וחוצמזה,יש לי הרבה חברים שנמצאים ב-5 ואני רואה תחת איזה לחץ הם נתונים, וזה משהו שאני ממש לא מוכן לעבור. ודרך אגב- עם 3 יחידות מתמטיקה אפשר להתקבל לכל אוניברסיטה, טכניון או וואטאבר.. ועוד דרך אגב- רוב האוכלוסייה עושה 3 יחידות מתמטיקה! אני כבר יוד שמלא ילדים מחמש מתכוונים לרדת להקבצה של 3, ובסוף רוב השכבה עושה 3 יחידות.

miamor18

New member
לא רוצה להיות קטנונית....

אבל בעיקרון אי אפשר להתקבל לאוניברסיטה למקצוע שפחות או יותר נחשב, עם 3יחידות מתמטיקה. עם אתה ב4 עם ציון גרוע גם אי אפשר. כנ"ל לגבי אנגלית (אלא אם כן אתה מוציא פטור בפסיכומטרי) רוב האוכלוסיה אכן לא עושה 5 יחידות מתמטיקה, אבל משלימה אחר כך כדי להיכנס ללימודים להשכלה גבוהה.

yotam 14

New member
בסדר,זה תלוי../images/Emo83.gif

מה את רוצה לעשות, ומה הכיוון שלך בחיים לגבי מקצוע וכל זה. אבל בעיקרון אפשר להיכנס עם 3 יחידות מתמטיקה לאוניברסיטה,ולגבי אנגלית אפשר להיכנס רק עם 4 ומעלה )ולי לא אכפת כי אני בחמש..). כמובן שאם את רוצה להיות רואת חשבון או משהו את צריכה יותר מ-3 יחידות,אבל עדיין-הכל תלוי במה שאת רוצה לעשות בחיים. אני יודע שהכיוון שלי לעתיד הוא פסיכולוגיה וציור. אני לא אומר שבגלל שאני יודע את זה אז אני מתכוון לזרוק בקטע של הלימדוים,אבל פשוט אני לא רוצה להשקיע את כל כוחותיי במשהו בכלל לא חשוב לי.

miamor18

New member
גם אני רוצה פסיכולוגיה...

וחייבים להיות לפחות 4 יחידות מת' כדי להתקבל למחלקה הזאת.../: או לפחות 4 עם ציון גבוה בכל מקרה, תמיד תמיד אפשר לשפר ולהשלים

miamor18

New member
ואפשר גם להוציא 80 בספרות!!!!!!!!!!

אבל זה לא קשור לפה בכלל!!!!!!!!!!11

לפני שמתפתח פה דיון סוער

אני עשיתי 3 יחידות מתמטיקה, אז מותר לי. אין שום קשר - גם אם תחפשו שנים - בין מספר היחידות בבגרות במתמטיקה לרמתו האינטלקטואלית של אדם. ולראייה - דנה שניר, אחת היותר חכמות בסדרה...

למעלה