בואנה,אתם קולטים מה הולך פה?

RSI1

New member
בואנה,אתם קולטים מה הולך פה?

כנסו לעמוד הראשי של גלובס. איזו הפצצה מתואמת של המלצות קניה של הזרים. דויטשה ממליץ לכם לקנות דיסקונט בעליה של עד 30%. ליהמן ממליץ על טבע במחיר 48$,כמובן שבנק פועלים לא מקופח עם המלצה לקניה במחיר של עד 60% מעל המחיר הנוכחי... פשוט מתקפה מתואמת. בנוסף הדולר הולך ונחלש מול השקל. מצד שלישי,הם עושים כאן מה שבזין שלהם,ככה שלנסות להגיד שיהיו עליות בגלל זה,קצת מסוכן.

ותסתכל על מצבת פוזיציות

מחריד. אגב - לגבי טבע, לא הייתי מתרגש יותר מדי. היא הגיעה למחיר ההמלצה הקודם, והם לא רוצים לצאת מפגרים - אז הם ממליצים על עוד למעלה.

RSI1

New member
משה,ביננו,אני לא מתרגש מאף אחת

מההמלצות. אף פעם לא התייחסתי לזה ואני לא מתכוון להתחיל עכשיו. זה קישקוש מעורב עם עבודת אלילים במסווה של ניתוח אנליסטי.

חחחחח תכלס

מתקפה מתואמת על כל מניות המעו"ף ליפמן, טבע, דיסקונט, פועלים האמת שבאמת קצת חשוד העיתוי של שטף המלצות לפתע..

bebe2

New member
753-4 תקבע לדעתי את המשך הכיוון

כרגע נראה שהמתקפה על האזור בעיצומה והכוחות בראש הגיבעה עומדים בגבורה אך תשישות מורגשת

bebe2

New member
ללא ספק אבל סגירה מתחת ל53 תציב

סימן שאלה לגבי הכיוון עם נטייה מטה

שמים ז*ן על היווניות

קול 750 עם דלתא 54 נתן 60-70 שקל על תנועה של פחות מחצי נקודה במדד כנראה שכוחות השוק חזקים מהיוונים הפראיירים האלה

bebe2

New member
יכול להיות לי נראה כמו מאבק לגיטימי

וקשה שסופו הכרעה

bebe2

New member
כנרא ששוב הבנקים הם שיקבעו מעל

1097 או מתחת סגירה מעל תיתן להם אנרגיה לכבוש גם את הפיסגה הבאה

RSI1

New member
1095.5 זה הגבוה במונחי נעילה. סגירה

מעל והשארות מעל,אכן יכולים לתת כיוון. תוסיף את שלל ההמלצות שנזרקות על הבנקים במחירים גבוהים בהרבה משווי השוק ותקבל שיאים במעוף(???)

denur1

New member
נראה יותר כנסיון לעצור את

יציאת הזרים הנמצאים כבר כאן, מאשר כניסה של חדשים.

bebe2

New member
ניסיון לעצור לא נראה לי מחליפים

ידיים מי שקונה צודק? לא יודע בנקים מעל 1100 בסגירה יטיס אותו עוד 3-4 אחוז רק על אנרציה לדעתי

למעלה