בואי נתחתן- באינטרנט! הרב כאן....

אדוארד1

New member
בואי נתחתן- באינטרנט! הרב כאן....

הבהרה: הרב עמר מוזמן מתוך כבוד והערכה למרות התנגדותו לאינטרנט פשוט התמונה הדיגיטלית היחידה שיש לי היא זו ( עשיתי איתו שבת חתן אדם נפלא עניו וצנוע) חתונה וירטואלית ערב טוב יקירתי ולמאות קוראי(הלוואי)הערב אספר לך על מפגשי הוירטואלי עם חווה הארצית. כאשר ראיתי שוב את תמונתה זכרתי את הסתייגותה מהמראה הבדואי שלי. היא בכל אופן מצפה לראות משהו מעונב.בדואי! אז שיראה כמו חוסיין(אני אהיה למלך)אני מגלה הבנה כי זכרתי שביקשה אל תלך. ובכן הבוקר אמרתי אני אחזור בפרופיל 97 ואשתמש בנשק הסודי שלי.(למען האמת הנשק שנמצא במרתפי הנייד. שמור ומוערך מאוד אבל מה נעשה שגם בנשק הזה חלה שחיקה)תמונתו של הרב הראשי טראאחח מי תעמוד בפני.הרב הראשי מימין עמיר משמאל שוקקה טופח על שיכמי באדום.ואני יוצא לכיבוש החוות.וכך כאשר אני מדמיין בראשי את כיבוש ליבן של חווה ואחיותיה נכנסתי לתיבת המסרים בקופי היו 40 הודעות.39 אמרו לי לא!ונשארה רק חווה מאתמול,זו שלא אהבה אותי בשרוואל ולא סובלת את סיני. עלה לי רעיון אנחנו נתחתן וירטואלית! בכרטיס שלה היה רשום"מטרות הקשר נישואין ונישואין. נישואין, אין בעיה, יש!חתונה וירטואלית נזמין את הרב, תזמורת, קייטרינג טוב אפשר לקבל הכל דרך האתרים(זכרו הכל דמיון גם נושא נישואי.מוקדם מידי עדיין מחלים)טוב לאחר הפשלה בשיגור תמונת הבדאוי מאתמול החלטתי היום להדר ושלחתי לה את המסר הבא "יקירתי הואיל ויש לשנינו ילדים שיהיו בריאים והואיל ששנינו מצהירים שהתמכרנו לרשת בואי ונתחתן כאן ומתחת לחופה הוירטואלית נפתח "במודה אני לפניך מלך חי וקיים על שבראת תא האינטרנט הזה" ואז קיבלתי ממנה את המסר הבא-יש זכות הצדיר עמדה לי. אישה טובה שמחה , תקווה לזה הנער האובד כמלאך נוגה אם האלוהים אם האלוקים לא נמצא בלב בנייך נשמה טובה נר לרגלו של צדיק כשעיני פגשו בעינייך ידעתי אז האל אור חיי הדליק. בלעדייך מי אני? את האושר שעוטף את גרוני" אדוארד, אני מקווה שאהיה ראויה למילים אלה- כלתך הוירטואלית-חווש, יקירתי אין לי ספק, שאת נרגשת. תירצי להשתתף בהכנות?את קליעת הצמות בשערותיה כבר הבטחתי.אולי תכיני זר ורדים אדומים כמו ההם. יקירתי אני ממהר צריך להתארגן"יש הלילה חתונה"- וירטואלית. אולי נקבע עם כל חברי הפורום שעה מסוימת ונשמע כולנו ביחד את אותם השירים 2או3 נחווה ביחד! אם שרוטים אז שרוטים קלאסיים. פתחתי חלון-אדוארד

ו ר ד ב

New member
יאאאא איזה יופי../images/Emo12.gif

אני מוזמנת??
פליז פליז פליז
מזל טוב קולולולולולולולולולולולולולו

למעלה