בואו נעשה סדר אחד ולתמיד

cookimonster

New member
בואו נעשה סדר אחד ולתמיד

כי נראה לי שיש פה קצת בילבולציה.... מהו המדריך הרוחני? ומהו מלאך? והאם אנחנו לא מתקשרים באופן טבעי עם ההדרכה שלנו? קודם כל? האם אנחנו בוחרים מדריך רוחני או נולדים איתו? ואם יש לנו מדריך למה אנחנו מתקשרים עם מלאכים? מה ההבדל? והאם נכון תמיד לתקשר דרך המדריך שלנו (כמו שאומרת סאניה רומן...)? ולמה לא מספיק לתקשר עם ההדרכה שלנו....?

tagademalhuta

New member
סדר פסח!

המדריך הרוחני ומלאכים : מלאך או מדריך נבחרים ע"פ סוג חשיבות העניין. בעיקרון לכל אחד יש מלאך שמלווה את האדם במשך כל חייו. לעיתים זה שני מדריכים. מבחינתם הזמן שלנו אינו רלוונטי עבורם- "כי אלף שנים בעניך, כיום אתמול". במשך החיים שלנו אנו נתקלים בסיטואציות מסויימות המצריכות מדריך שילווה וידריך אותנו. כך למשל אוכל לספר על מקרה שקרה לי כשהייתי אמורה לבצע פעולה מסויימת ומשלא הבנתי את מי שמלווה אותי, נשלח אחר- מדריך, וראיתי אותו בצורה ממש מוחשית, את הלבוש, התסרוקת, הפנים. ושוחחנו לא במילים- אלא בתקשורת שפת גוף. לאחר שהשלמתי את הפעולה, לא ראיתיו עוד. המדריך שמלווה אותנו מכוון את פעולות היום יום שלנו בכדי שנלך בדרך הישר, ובכדי שנוכל לזכך את הנשמה. לצערנו, רוב בני האדם אינם מודעים, אינם מקשיבים למדריך ופועלים בדרך שאינה הנכונה. מבחינת מלאך- יש מלאכים שמלווים את בני האדם וישנם מלאכים שפעולתם היא ספציפית. הם אינם מלווים את האדם מיום היוולדו עד מותו, אלא באים בכדי לעזור לנו להשלים פעולה כלשהיא בתקופה מסויימת. (וכמו שכתבתי פעם לפעמים מטרתם לבצע שליחות כזו או אחרת, בלי קשר לאדם ספציפי). והאם אנחנו לא מתקשרים באופן טבעי עם ההדרכה שלנו? קודם כל? שוב, רוב בני האדם אינם מודעים למדריכים ולכן אינם מסוגלים לתקשר עימם באופן טבעי, וכן ישנן סיבות נוספות רבות מדוע התקשור לא נעשה באופן טבעי, כך למשל: מעשים שאינם אמורים להתבצע- מונעים זאת, היאטמות של האדם עם התבגרותו ועוד. האם אנחנו בוחרים מדריך רוחני או נולדים איתו? אנו לא נולדים איתו ולא בוחרים אותו, הוא מצוות לנו מרגע היוולדנו עד תום. ולמה לא מספיק לתקשר עם ההדרכה שלנו....? שאלה לא מנוסחת טוב, אך באופן כללי, מעשי בני האדם הם אלו שקובעים את המסלול בו הוא הולך כך שאם נלך כל הזמן לפי מה שאומרים לנו, אנו מאבדים את זכות הבחירה- לפעול נכון , לטעות ולתקן טעויות. לא לכל שאלה הם עונים, לא כל התשובות מלאות, אך מעשנו לעיתים גם משנים את התוצאה שהיתה אמורה להיות- ועל כן אין לנו אלא להלין על עצמנו במקרים כאלו.

cookimonster

New member
../images/Emo20.gifתודה לשתיכן../images/Emo20.gif

מחכה בקוצר רוח

רותי 11

New member
קוקי בואי אני אעשה לך סדר

בכל אופן לפי ידיעתי. ואני אלך לפי סדר השאלות שלך. המדריך הרוחני - לכל אחד מאיתנו יש מדריך רוחני בכל תקופות החיים ובין החיים. התפקיד של המדריך הרוחני למעשה לתמוך בנו ולעזור לנו בהחלטות שלנו, הוא עוזר לנו להגיע להבנות ותובנות בנתיב שבחרנו - הוא עוזר לנו להפיק לקחים ולבנות את תקופת החיים הבאה בתקופה של בין החיים. יש לנו מדריך רוחני ישיר שהוא איתנו כל הזמן יש מדריך רוחני ראשי שהוא למעשה המדריך של המדריך של אותה "כיתה/קבוצה" נשמתית. המדריך מחובר אלינו כל הזמן לאורך כל הזמן - המדריכים שלנו מתחלפים ראשית בהתאם לתדר שלנו להתפתחות הנשמתית שלנו, וגם כאשר אנחנו עושים חוזים "לעבודה" כאשר אנחנו נמצאים בגוף, בפרט בתקופה הזאת זה קורה בגלל כל השינוי שהבריאה עוברת, אז חשוב שחלק מנשמות שבחרו בזה לעזור לאנושות אז בהתאם לזה גם נקבעת הדרכה שלנו. מלאך - יש שני סוגים של מלאכים שאנחנו איתם בקשר - יש את המלאכים שכולנו מכירים כמו מלאכי עליון וכו' שיש אנשים שעובדים מולם (כפי שציינתי למעלה) לצורך עשיה למען הכלל אותם מלאכים מגיעים ממעגל שנקרא מעגל ההוצאה לפועל והכוונה היא שהמלאכים הם אלה שמיביאם לידי עשייה את ההחלטות שמתקבלות בבריאה. מעבר לזה לכל אחד מאיתנו יש מלאך שומר שאיתו אנחנו לא מתקשרים אבל הוא איתנו לאורך כל תקופת החיים אותו מלאך נמצא איתנו כדי שאנחנו נבצע את מה שבאנו לעשות כאן ולדוגמא - אם חלילה ניסיתי לחצות את הכביש ובעקבות כך עלולה לקרות לי תאונה שתסכן אותי הוא "ידאג" לכך שזה לא יקרה, אבל אם ברשימה הנשמתית שלי אני כן אמורה להיפגע או חלילה למות באותה תאונה הוא לא ימנע אותה, הוא לא עובד עם "רגש" של רחמים הוא עובד על פי רשימה נשמתית תוכנית נשמתית שאיתה אנחנו ירדנו לכאן. כולנו מתקשרים באופן טבעי עם ההדרכות שלנו, לא תמיד אנחנו מודעים לכך אבל כולנו מתקשרים איתם בכל מיני דרכים. מדריך רוחני נמצא איתנו כמו שציינתי לאורך כל התקופות, הבחירה נעשית במודע לפני שאנחנו יורדים לכאן כי אותו מדריך מלווה אותנו גם שם בעולם הרוחות/נשמות. כמו שציינתי יש לנו מדריך אבל חלק מאיתנו מתקשרים עם מלאכים כמו שציינתי קודם, לצורך "עבודה" מסויימת. ואכן הכי נכון תמיד לתקשר דרך המדריך שלנו, או האני העליון שלנו, ותמיד צריך לבדוק מול ההדרכות שלנו אם מגיע ישות או אנרגיה אחרת האם היא נכונה לנו - כי הרבה פעמים ההדרכות שלנו מתחלפות גם כאשר אנחנו בגוף פיזי. וזה בהחלט מספיק לתקשר עם ההדרכה שלנו מקווה שעשיתי לך קצת סדר

רותי 11

New member
קוקי האמת שכל מה שכתבתי

לך כאן מגיע ממספר מקורות ולא מספרים.

לא נותר לי אלה לחייך. קוקי קיבלת הסברים

מקיפים וממצים. ובכל זאת (אני קרצייה
אבלח מה אני אעשה - אוהבת לדייק): יש לנו, לכל אחד, מספר מלאכים מדריכים. זה בדרך כלל לא אחד - יכולים להיות שניים/שלושה ועוד. אבל יש אחד שהוא הדובר - הוא זה שמתקשר איתנו. המדריכים, כמו שנכתב יכולים להשתנות לאורך החיים, בהתאם להתפתחות שלנו, ותפקידים שלנו בעולם. המדריך שלנו בוחר לעבוד איתנו בשל התאמה במטרות ובתכלית. כך למשל אמן, ייקבל פעמים רבות מלאך מדריך שיש לו הכרות טובה עם המדיום הזה (למשל נשמה שהייתה באיזשהו גלגול אמנית וכו'). שמעתי הרבה על אנים שהמדריך שלהם פיוטי ומדבר אליהם בשירים וכו'. ספרים יש הרבה וכל אחד נותן קצת על הנושא הזה, כך שכשקוראים נבנה הפאזל הזה של עולם הנשמות בראש. הנה כמה: מסע הנשמות/מייקל ניוטון להפתח לתיקשור/סאניה רומן ודואין פקר שורשים ושיעורים בזמן/ ברייאן וייס שיחות עם מלאכים/מייקל אבראמס

cookimonster

New member
היי הילה

רק עכשיו ראיתי את מה שכתבת אז ככה היום ממש ב"מקרה" הייתי בסטימצקי (מומלץ להגיע לשם עד סוף החודש כי יש מבצעים חבל"ז בגלל שבוע הספר) ככה, קניתי את מסע הנשמות להפתח לתקשור לא קניתי את שורשים ושיעורים אלא את ריפוי בנבכי הזמן (ממש מוזר הייתי בטוחה שלקחתי את הראשון בסדרה אבל כנראה שלקחתי את זה שהייתי צריכה
...) מה אתם אומרים על הספר של דורין וירטו "ריפוי בעזרת מלאכים" לא היה אותו, אני שוקלת להזמין... מהחומרים שלה שיש לי היא מסבירה שיש מדריך רוחני שאיתו אנחנו מתקשרים ויש מלאכים שומרים (כאן הדעות מתפצלות, חלק מהאנשים אומרים שעם המלאכים האלה לא מתקשרים חלק אומרים שכן... מה את אומרת?) היא למייטב הבנתי מתקשרת עם המלאך מיכאל....

רותי 11

New member
קוקי צריך לדעת לעשות הפרדה בין

הדברים יש מלאך שומר ויש מלאך שמתקשרים איתו המלאך מיכאל לא נחשב כמלאך שומר אלא כמלאך מדריך.

רותי 11

New member
עוד דבר - נכון שההדרכות

והמדריכים שלנו שומרים עלינו אבל זה סוג שונה של שמירה

קוקי אני לא מכירה

את הספר הזה. אם נשמע לך טוב - אז לכי על זה. ולענייני מלאכים שומרים/מדריכים וכו'. עזבי את הדקויות והסמנטיקה. העיקר שאת מתקשרת אם ההדרכה העליונה - איך יודעים? מזמנים. בתחיל חיבור לתיקשור "אני מזמנת את המלאך המדריך שלי ואת כל הכוחות שרוצים בטובתי" אני בכוונה משתמשת ב"כל הכוחות..." כי זו קבוצת מלאכים. מה שאני אומרת - זה נסי לחוות ומתוך זה תביני. זה חשוב יותר לחוות. אנחנו לא יכולים להבין עד הסוף את הדקויות האלה. יש טענות שונות - אבל זה הכל דומה.

למעלה